Průměrná hospoda. Měla jsem tu polední menu. Bylo to dost slané pro člověka, co moc nesolí. Také jsem tu měla grilovaný hermelín. Ten mi chutnal. Je to klasická sídlištní hospoda s výběrem klasických hospodských jídel. Za mě OK, když se potřebujete někde najíst.
Fotografie
Recenze
-
lona výkona ★★★☆☆
-
Pavel “Vodník” Novák ★★★☆☆
Skvěle vypadající klasická Hospoda se standardní nabídkou českých jídel a dobrým pivem za přiměřenou cenu. ✅ Platba kartou Bohužel během mé návštěvy nejspíš obsluha neměla úplně fajn den, a bylo to poměrně zmatečné až chvílemi takový "wtf" moment. Kdybych bydlel poblíž, zřejmě bych sem chodil pravidelně, možná i nejen na pivo ale na nějaké akce, nebo soukromé akce s partou. Pro návštěvu se tedy doporučuji vybavit nějakou lehkostí a nadsázkou , a bude to fajn
-
Petr Muzikář ★★★★★
Byli jsme se synem na rychlém obed a mladej říkal že nejlepší smazak, čerstvý hrany a ta ta tatarka .. a za tátu moc supr plzeňské pivo .. a děvčata byly moc fajn. Až pojedeme okolo stavíme se ...
-
Frantisek Jirku ★★★☆☆
V úterý 4.listopadu jsem se přišli dívat na zápas ligy mistrů, který blonďatá zaměstnankyně 2 minuty před koncem ve chvíli kdy to to bylo nejvíce dramatické beze slova přesně ve 23:00 vypnula, přestože většina lidí ani ještě neměla dopito. Chápu, že z pohledu obsluhy jsou lidé, kteří nevědi kdy mají jít domů věčný problém, sám to dobře znám, neboť také pracuju v gastronomii a občas nezbývá než být nekompromisní. Pokud to ale pro někoho znamená utnout hostům, kteří nechali pěkné dýško zápas 2 minuty před koncem, respektuju to. Až se ale příště budu rozhodovat kam se jít dívat na fotbal, vyberu si jiný podnik. Jindy s obsluhou nebyl žádný problém, naopak ostatní dámy zde pracující i rády vyšly v něčem vstříct.
-
weet pre ★★★★★
Tuto restauraci mám moc rád! Obsluha vždy příjemná a milá...Nikdy jsem dlouho nečekal na jídlo a a jídlo mi vždycky chutnalo. Vždycky se k vám rád vracím a děkuji za perfektní obsluhu při mé svatební hostině kterou sem u vás pořádal! Cenově také super a možná jen malou výtku bych měl na onen Gambrinus...(fakt to už nebývá dobré pivo nikde!) Snad někdy jednou obměníte pivovar :D Jinak vřele doporučuji! :)
-
Kristýna Dubská ★★★★★
Restaurace U Čtyř bernardýnů je klasická česká hospoda/pivnice, ideální na pivo a jídla typu tatarák, řízek, bramboráky.. :) Interiér disponuje i salónkem s hrami, ale ten jsme zatím nikdy nevyužili, za to vždy, když to jde, sedíme na zahrádce, kde člověk naprosto zapomene, že je uprostřed sídliště. Nutné je vyzdvihnout i milou a pohotovou obsluhu.
-
Jana Jengi ★★★★★
Tradiční restaurace s českou kuchyní. Dostatek míst k sezení, v létě zahrádka. Restaurace u hlavní silnice, ale na zahrádce je klid. Točí Plzeň, Gambrinus, kozla tmavého, točený birell. Je možné objednat i domů.
-
Andrea Navrátilová ★★★★☆
Jídlo moc dobré, hospodská atmosféra, obsluha otrávená. Vcelku průměrný zážitek, ale jídlo nezklamalo.
-
Dominik Fůra ★★★☆☆
Návštěva této restaurace/hospody byla doslova horskou dráhou emocí. Na první pohled, dle recenzí, se zdálo, že jde o vynikající podnik. Avšak po vstupu dovnitř nadšení trochu opadlo kvůli podivné atmosféře. Po usazení ke stolu, který nebyl zcela čistý (pár drobků), jsme čekali asi 10 minut, než nás obsluha přišla obsloužit, přestože nás viděli a řekli nám, ať se usadíme, kam chceme. Čekání nám "zpříjemňoval" pán u vedlejšího stolu, který byl evidentně nachlazený – tolik balíčků kapesníků jsem naposledy viděl snad jen v supermarketu. Samozřejmě chápu, že za to podnik nemůže, a mohli jsme si přesednout. Když konečně dorazila obsluha, rovnou se zeptali, co si dáme, aniž by u sebe měli jídelní lístek. Museli jsme si o něj sami říct. Rozumím, že podnik má spíše atmosféru hospůdky než klasické restaurace. Když jsem sáhl po podtácku ze stojánku, připadalo mi, že místo podtácku držím v ruce něco kapalného než hmotného – jak byl mokrý. Objednali jsme si dvě polévky, ale přinesli nám jen jednu. Obsluha se omluvila a druhou polévku přinesla později, Hlavní chod, v mém případě grilovaný losos a americké brambory, byl dobrý, i když jsem si brambory musel lehce dosolit, což je ale spíše otázkou osobního vkusu. Celkově bych řekl, že jídlo bylo výborné, ale celkový zážitek byl poněkud rozpačitý. Možná při příští návštěvě dojem zlepšíme.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Restaurace U Čtyř Bernardýnů?
Restaurace U Čtyř Bernardýnů se nachází na adrese Novodvorská 1176/112, 142 00 Praha 4-Braník, Česko
Jaké je telefonní číslo Restaurace U Čtyř Bernardýnů?
Můžete kontaktovat Restaurace U Čtyř Bernardýnů na čísle +420 730 503 519
Jak se dostanu k Restaurace U Čtyř Bernardýnů?
Trasu k Restaurace U Čtyř Bernardýnů najdete zde odkaz