Přehled katalogu
- 2,048 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 52% S fotografiemi
Nalezeno 2048 výsledků
Procházejte automobilový podnik v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,048 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 327,816 recenzí a hodnocení.
“Léty prověřený e-shop.Mám tam několik aut v garáži a můžete si objednat jen kompatibilní věci, takže se nemusíte bát chyby(Ještě se to nestalo).Kvalitní značková maziva, filtry, aditiva a další spotřebák pro auta.Větsinou také vše rychle k dispozici na osobní odběr.”
“mohu jen doporučit - 2x provedena výměna čelního skla na vozidle, bez problémů, ve sjednaném termínu včetně projednání s pojiš´tovnou - náklady 0Kč..”
“Dobrý den, potřeboval jsem přestěhovat na rychlo svou přítelkyní, zapůjčení dodávky proběhlo na víkend. Zajištění půjčení dodávky bylo rychlé, komunikace perfektní. V případě dalších potřeb se určitě obrátím na tuto firmu. Vřele doporučuji.”
“Autoservis mě příjemně překvapil profesionálním přístupem a rychlostí opravy. Cena odpovídala kvalitě služeb. Celkově jsem byl velmi spokojen a určitě se sem v případě potřeby vrátím.”
“S tímto autem jsme jezdili po České republice. A bylo to super auto a super dobrá služba od Auto Union. Marku naše komplimenty.”
“Dobrá zkušenost, velké zaměření na detaily, vše tip top. Děkuji.”
“Musel jsem editovat svoje hodnocení ktere bylo dosud bezeslov :) Tento servis me neustále překvapuje svoji ochotou pomoci. Nadstandardní jednání a služby.”
“Dobrý den, reaguji na recenzi pana MARKA SUCHANA. Dobrý den, pane Suchan. Kluky znám již řadu let a musím říct, že je nehorázná drzost je osočit právě touto recenzí. Nevím, zda je to vaší nevědomostí a dostatečnou neznalostí v opravách ať už automobilů, nebo motocyklů, nebo jen ve vaší povaze stále nespokojeného zákazníka. A teď trochu k danému problému a vysvětlení některých pojmů. Ať už dostanete, nebo nedostanete výpis z diagnostického přístroje, tak diagnostika je stále pouze podpůrný program, který Vám neukáže, že je věc nacházející se v automobilu či motocyklu, skutečně vadná. Správná diagnostika se provádí elektrickým měřením, popřípadě jinými testy. Ona Vás pouze navede, ale na mechanikovi je, aby si tvrzení diagnostiky opravdu ověřil. To znamená, ve vašem případě, demontáž škrtící klapky a vstřikovače, vše se musí vyčistit a odzkoušet. V tomto Vám již diagnostika nepomůže. To že jste měl přelitý olej je věc jiného servisu a je štěstí, že na to kluci koukají a dávají to hned dohromady. Málo kdo si všímá těchto drobností a z vlastní zkušenosti vím, že v tom mohu klukům naprosto důvěřovat. Jestliže ho vyměnili, tak jen proto, že je spousta servisů, které nedodržují specifikace pro daný motocykl a nebo pro dané vozidlo. U kluků si mohu být zcela jist, že tam jde správný olej, který tam má být a ne jako u spousty jiných servisů, které tam nalijí něco, co tam sice může být, ale má to horší vlastnosti a oni řeší jen to, kolik na daném oleji vydělají. A teď něco k zapalovacím svíčkám. Opět narážím pravděpodobně na Vaší neznalost a rád bych Vám trošku osvětlil problém se svíčkami. Zapalovacích svíček je veliké množství. Neznamená to, že máte motocykl a jde do něj jen jeden typ svíčky a také jednoho výrobce svíčky. Bohužel máte na výběr několik výrobců, kteří mohou fungovat u aut, ale nebudou fungovat u motocyklů. V tomto případě jsou potřeba zkušenosti mechanika. Zároveň to ale neznamená, že je jen jeden typ svíčky od jednoho výrobce, který jde namontovat do právě Vašeho typu motocyklu. Proto i já bych v tomto případě zvolil variantu dát osvědčeného výrobce a typ, který udává přímo výrobce. Také bych se rád vyjádřil k ceně Vašeho benzínu. Pakliže kupovali benzín, který dávají do motocyklů tak stojí litr zhruba 50,- kč. Těch 350,-kč bylo i za to, že pro daný benzín musí dojet. Je to jejich čas a jejich ochota, že Vám tuto službu udělají. Tu musíte hold zaplatit. A navíc není pumpa, jako pumpa. Je pár benzínových pump, které mají opravdu kvalitní benzín, který za to stojí. Navíc veškeré testování ve Vašem případě probíhá po vypuštění Vašeho špatného benzínu a nalitého nového benzínu. A opět narážím na Vaší neznalost. Toto testování nějaký ten benzín spotřebuje. Ať už chcete, nebo ne, nevidím to jako okrádání, ale jak jsem již psal, vidím to na nehoráznou drzost někoho pomluvit. Navíc píšete, že ho chtěli stopit. Co si myslíte, že by s ním udělali? Špatný benzín si nikdo nedá ani do staré sekačky. Ten se dává pryč a už do ničeho jiného nejde. Vaše představa je opravdu mylná. A teď trochu k dílům. Píšete, že nic nebylo opraveno. Pokud vím, tak kluci se snaží posílat maily a snaží se shánět díly jak jen to jde. To že není Váš motocykl opravený je dané typem motocyklu, na který ty díly nejsou. Proto nemohl být opravený a opět jste je neprávem osočil, že ho neopravily. Bohužel bez dílů Vám ho opravdu neopraví. Opravdu si myslíte, že se budou Vašemu motocyklu věnovat a dělat na něm a Vy jim tu práci nezaplatíte? Chodíte do práce jen tak aby jste zabil čas a nechcete zaplatit? To jste dost odvážný. Teď něco k fakturaci. Pokud vím, tak kluci píší díly zvlášť a mechanickou práci. Jaké kroky tam chcete rozepisovat? Když budete děla na motocyklu 6 hodin, tak je napsaných 6 hodin. Nikdo Vám nebude rozepisovat jak dlouho jaký šroubek povoloval a utahoval. To opravdu nemůžete myslet vážně. Nevím, zdali si toto přečtete, ale já být na Vašem místě, tak bych se STYDĚL za to, co jste napsal. Bohužel v našem životě narazíme na spoustu různých lidí. S pozdravem Pavel Jiras”
“Super rychlá domluva a perfektně provedená práce za skvělou cenu při výměně modulu denního svícení na bmw 7. Jel jsem z daleka a cesta se vyplatila. Doporučuju a ještě jednou děkuji”
“Neuvěřitelné u tohoto pána se dá koupit baterie v noční hodinu 23:00 děkujeme pane .”
“Jednoznačná spokojenost. Jezdím pravidelně již dlouho. Při koupi nového auta mi byla doporučena ochrana laku a po konzultaci s klukama z Holešovic mi udělali keramickou ochranu laku na 5 let. Funguje bezvadně :) kvalita, rychlost, spolehlivost.”
“Skvělé služby. Koberečky do auta na úrovni originálních od výrobce. Kvalitní zpracování. Dodání velmi rychle a profesionálně. Doporučuji.”
“Přijel jsem řekl co chci zaplatil a odjel supr,rychle odbavení”
“Perfektní přístup k zákazníkům, než jsme vypsali smlouvu, tak jsem měl přívěs naháklý na kouli, zapojili do zásuvky, po mém příchodu k vozu provedli kontrolu osvětlení, vše vysvětlili. Prostě super. Nikde jsem se s takovým přístupem nesetkal. Za mě SUPER a všem doporučuji.”
“Hotel v tom případě je to projekt na podporu a robot game to je za dveřmi na koncert v kostele sv to je zzuuuu je mega muž to je zzuuuu na ten link na ten link to je ale i tak se to je zzuuuu to že by si měli dát to v podstatě se jedná pouze v tom smyslu že by listening je to ho spamuj je za námi na Josefa i tak je to dobrý nápad je za námi to je zzuuuu je za pár dní je to projekt je za pár dní na to je zzuuuu to že jste spaly je to projekt na koncert pro housle je mega akce všech dob a ty velký chipsy pálivý je mega akce všech stran A4 při pokrytí nákladů na vytápění topidla přímotopy to že jste spaly u nás je mega akce je to dobrý den chtěla jsem se jedná o tom jak se na Facebooku tak jo a taky to tak jo to je zzuuuu je mega akce je to dobrý nápad na koncert v tom že by to bylo za Drábka to je zzuuuu je mega muž to”
“Je neděle a následují dva dny státních svátků. V pondělí mám odjíždět do Tater. Na autě mi prasklo levé přední pero. Pan Lička v neděli ráno zvedl telefon, za 30 minut jsme se setkali na jeho adrese a domluvili se na předání. V pondělí v 13:00 bylo hotovo. Neuvěřitelná ochota a pomoc, dokonce mě odvezl kam jsem potřeboval. Zkrátka výborný servis! DOPORUČUJI!”
“Dobré ceny Kvalitní palivo Milý personál”
“Příjemné a zdvořilé služby od všech zaměstnanců, otázky byly zodpovězeny jasně, podrobně a srozumitelně na míru Heit”
“Maximální spokojenost, férové jednání Doporučuji”
“Pokud kupujete Vespu, je Motosalone Vyšehradská jasnou volbou. Neskutečně milý a profesionální přístup pana majitele. Jak píší ostatní, je to člověk a srdcař na pravém místě, navíc vám k tomu vždycky přihodí pár vtípků a tak pokaždé odjíždíte pozitivně naladěni. Servis a další služby za velmi rozumný peníz. Jednoznačně doporučuji!”
“Na odtah jsem sice čekal dlouho,ale řidič byl opravdu super a vedel co děla:)”
“Skvělé služby a vstřícní zaměstnanci. Vše předem projednáno.”
“Jezdím sem poměrně často a naprostá spokojenost. Myčka nabízí velmi kvalitní růžovou pěnu, mytí práškem, vosk atpd. Potom je možnost si auto vyluxovat a ofoukat stlačeným vzduchem, k dispozici je i umyvadlo. Obsluha nápomocná přátelská, rozhodne to nejsou jenom kluci s nohama nahoře. Doporučuju všema deseti.”
“Jakub Hátle naprostá spokojenost! Profesionální a milý přístup.”
“Musím tento podnik ocenit velmi dobře. Při prvotním jednání (ještě bez auta na místě) byl stanoven termín prohlídky vozu hned za několik dnů (po Velikonocích). Mohl jsem konzultovat vše kolem vozidla, poruchy a způsobu opravy. Při přijetí vozidla proběhl podrobnější pohovor a vše se zájmem o vozidlo, poruchu a její projevy. Po 3 dnech opraveno a přijatelnou cenu. Co mi nedokázali opravit dva předchozí servisy, zde diagnostikovali a opravili. Jsem vážně spokojen. Příště nebudu váhat a mohu tedy profesionály z MB station jen a jen doporučit.”
“Jestli hledáte absolutní špičkovou profesionalitu, tak tohle je to správné misto!”
“Vždy mi pomohli. Děkuji. Tedy jen to placení kartou by mohli konečně zavést...”
“Návštěva v poledne v sobotu, byla nám poskytnuta maximální péče (klučina byl mechanik, ne prodejce, ale i tak dokázal poradit, vysvětlit)”
“Naprosto rychlá a spolehlivá domluva. Všechno jednoduše vyřízené přes pojišťovnu. Nemohu si stěžovat. Rozhodně doporučuji.”
“Byla jsem zde na doporučení, vše proběhlo v pořádku, když bude potřeba vím kam se vrátit”