Přehled katalogu
- 401 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 58% S fotografiemi
Nalezeno 401 výsledků
Procházejte myčka aut v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 401 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 50,272 recenzí a hodnocení.
“Vše přesně dle domluvy, auto perfektně vyčištěno. Určitě jsem vás nenavštívil naposledy! Díky!”
“Absolutní spokojenost. Dokonale vyčištěné. Příjemný personál. Rychlá práce. Doporučuji všem :)”
“Top výsledek, skvělý přístup pana majitele, jen tak dál!! Určitě se vrátím. Děkuji”
“Vše proběhlo v pořádku. Domluva rychle po telefonu, příjemný pán na místě auto převzal. Oceňuji možnost dovézt auto ráno a vyzvednout si odpoledne po kontrole. Platit se dá pouze hotově ale mají to viditelně napsané na stránkách.”
“Byl jsem na programu Completto. Auto zvenku umyté perfektně, nemám co vytknout. V interiéru také všechno fajn, ale bohužel až na vyleštění čelního skla zevnitř, na které jsem se těšil asi nejvíc. Musím říct, že to se vlastně tedy vůbec nepovedlo (šmouhy od hadru šly i vyfotit telefonem a to je co říct). A pak ta nešťastná vůně. Uznávám, že provonění je uvedené na webu jako součást programu, ale stejně by bylo fajn, kdyby člověk při předávání auta dostal jasně na výběr - chcete vůni, ano/ne? Jinak perfektní přístup a příjemné jednání. Jedna hvězda dolů za ta skla, to je fakt na to vytáhnout doma hadr a kyblík a pustit se do toho znova. edit: Majitel podniku, pan Kučera, se mi ještě ten den ozval odpovědí zde, načež hned druhý den ráno volal s nabídkou, že vše zdarma uvede do pořádku a ať se zastavím kdykoliv. Takový přístup nelze než respektovat, a osobně obdivuji každého, kdo k poskytování služeb přistupuje s takovou péčí a autenticitou. Okna byla druhý den perfektně vyleštěná a já jsem z Dejvické myčky nadšený! Pět hvězd jak vyšitých! Rád se v budoucnu vrátím i vřele doporučím ostatním.”
“Absolutní spokojenost, vždy perfektní práce. Děkuji Veronika”
“Nejlepší myčka v Praze. Super poměr kvality a ceny. Zaparkuji přímo na letišti a než se vrátím z dovolené auto mám jak nové a ještě zaparkované v kryté garáži. Vyzvednutí mimo pracovní dobu proběhlo bez problémů. Rád znovu využiji.”
“DOPORUČUJI Moc milí zaměstnaci, auto jako nové a to jsem tam dovezla opravdu hnus. Nepotřebovali čas navíc. Úsměvy a pohodová komunikace, na čištění se objednáte formulářem a pak už jen dovezete auto a těšíte se na výsledek. MOC DĚKUJI”
“Děkujeme za okamžitou výměnu autobaterie . Díky vám jsme mohli dojet v klidu domu (250km od Prahy).Cena super a na dílně byli všichni moc fajn .Kdyby jsme bydleli v Praze určitě by jsme byli vaši stálí zákazníci .”
“Kdo někdy využil služby Goldensilvershine, ví, že jde o místo, kde se s auty zachází s respektem. Každý detail je důležitý – od karoserie až po koberečky. Všechno působí profesionálně a výsledek stojí za to. Takových myček v Praze moc není.”
“Perfektní vyčištění vozu (interiér, exteriér), velká ochota a vstřícnost, přijetí vozu bez objednání. Překvapením bylo vyndání a nasazení dětských sedaček do Isofix dle původního stavu, které jsem nestihl vyndat. Pán ještě volal, aby se usjistil, kam která sedačka patří... Velké díky, rád se vrátím...”
“Naprostá spokojenost, moc milý personál, skvěle odvedená práce. Doporučuji.”
“Velká spokojenost s odvedenou práci. Mytí +čištění interiéru +keramika na lak cena dobra vřele doporučuji.”
“Zkušenost s touto pobočkou automyčka je skvělá. Nic nebyl problém, při telefonické komunikaci byli vstřícní a laskavý. Po předání vyčištěného vozidla jsem byla velmi mile překvapená co všechno dokážou. Všem doporučuji”
“Nedávno jsem navštívil tuto myčku a byl jsem velmi spokojen! Auto bylo umyto rychle a kvalitně, karoserie se leskne jako nová.”
“Opakovaně vynikající kvalita čištění. Personál ochotný a milý. Obvykle je třeba o dost delší doba, než je uvedena u daného programu čištění, ale řekl bych, že čekání se vyplatí.”
“Naprostá spokojenost! Pracovníci odvádějí skvělou práci a auto je vždy perfektně čisté. Vřele doporučuji.”
“Myčku jsem vyzkoušel,protože jinde jsem musel dlouho čekat. Tady mě vzali hned a byl jsem mile překvapen. Jinam už nejezdím a mohu jedině doporučit.”
“Výborná zkušenost. Auto vypadá vždy jako nové. Čistota, rychlost a skvělé ceny. Určitě se sem budu vracet.”
“Perfektně vyčištěný interiér, exteriér, sedačky (polité coca-colou) skvělý přístup personálu, krásná cena :-) doporučím a brzy navštívím!”
“Auto čistější jak když bylo nove nebo když jsem dával do automycky Express . Díky!”
“Nemůžu nic jiného, než chválit a chválit. Skvěle odvedená práce a nadstandardní komunikace. Pokud zvažujete, tak neváhejte a běžte do toho :)”
“Po koupi staršího vozidla, o které se původní majitelka příliš nestarala, jsem ho svěřil do péče k celkovému vyčištění interiéru, umytí a vyleštění pracovníkům této automyčky. Již při přijetí auta mě velice mile překvapila ochota, vstřícnost a příjemné vystupování mladého pracovníka myčky. To dnes, bohužel, není samozřejmost. Podrobně mi vysvětlil, co je možné s autem udělat, aby bylo k světu. Když jsem si pro auto přišel, málem jsem ho nepoznal. Skutečně jsem zíral. Pracovníci této automyčky jsou úplní kouzelníci. Z "ošklivého káčátka" mi za pár hodin vykouzlili "krásnou labuť". Auto vypadá skoro jako nové. To jsem opravdu nečekal. Klobouk dolů před pravovníky automyčky. Děkuji za skvělou práci. Vaše služby jistě příště využiji znovu.”
“Nadprůměrná kvalita mytí na tento typ myčky. Je mi úplně jedno kde se narodila obsluha, byla milá a velmi pečlivá. Děkuji.”
“Automyčka Express je zkrátka super. Pan manažer Anatolii mi nabídl akční balíček Super fresh, kde mi navíc vyčistili klimatizaci ozónem, určitě se vrátím, mockrát děkuji.”
“Domluveno dopředu na přesný čas. Bez problémů přijato přesně na stanovený čas. Skvělá práce, auto vypadá lépe jak nové. Naprostá profesionalita od personálu. Výborné jednání a naprosto úžasná práce! Naprosto doporučuji!”
“ruční mytí a uklid vozu uvnitř je neuveřitelně pečlivě provedené.cena je opravdu nizká a odvezla jsem si o hodně hodně fešácké autíčko.personál vstřícný.jezdim pravidelně jak na linku,jen tak očistit,program na majaky,ze se vyhne anténě,tak na ruční myti.doporučuji”
“Na umytí mého auta nestačí 5minut. To ale není problém myčky a když zaplatíte méně, budete se honit a auto nebude úplně čisté. Takže pokud nemáte smarta nebo stre polo, musíte zaplatit aspoň 7minut. Jinak to myje skvěle...”
“Dnes jsem navštívila pro změnu, tuto pobočku , jelikož jezdím pravidelně na mytí do této firmy a opět perfektní. Čistota , rychlost , káva zdarma, posezení v příjemném prostředí , obsluha příjemná, cena dostupná . Využila.jsem i aplikaci rucnim voskem který byl m v akci . Děkuji , naprostá spokojenost!!”