Přehled katalogu
- 260 Firmy celkem
- 3.6 Průměrné hodnocení
- 88% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 260 výsledků
Procházejte čerpací stanice v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 260 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.6/5 na základě 93,443 recenzí a hodnocení.
“Vklady a výběry bankomat vedle 2 pouze výběry a 3 na placení složenek super často využívám”
“Normalni vrakoviste pro ford a škodovky....”
“Naprosto skvělý přístup, velmi rychlá domluva, dokonale poradí po telefonu, profesionální velmi rychlá montáž, vše super. Za panem Jeřábkem to mám 160 km, ale po zkušenosti s jinou montážní firmou jsem raději dojel opět za ním. Toto je třetí tažné od pana Jeřábka a vždy 100 % práce, montáž hotová za 5 hodin. Na sedačky používají igelitový potah, uvnitř nic nerozlámou, nezašpiní, neponičí. Elektroinstalace funkční přesně dle dohody, cena super. Pokud se při montáži tažného chcete vyhnout problémům, určitě doporučuji tuto firmu.”
“Nová myčka na Praze 4 nabízí 4 mycí boxy se sedmi programy, vysavače pro 4 vozy, zařízení na autokoberečky a portálovou myčku. Platit lze i bezkontaktně. Za 10 Kč získáte 30 sekund, což je v dnešní době standard.”
“Hotel v tom případě je to projekt na podporu a robot game to je za dveřmi na koncert v kostele sv to je zzuuuu je mega muž to je zzuuuu na ten link na ten link to je ale i tak se to je zzuuuu to že by si měli dát to v podstatě se jedná pouze v tom smyslu že by listening je to ho spamuj je za námi na Josefa i tak je to dobrý nápad je za námi to je zzuuuu je za pár dní je to projekt je za pár dní na to je zzuuuu to že jste spaly je to projekt na koncert pro housle je mega akce všech dob a ty velký chipsy pálivý je mega akce všech stran A4 při pokrytí nákladů na vytápění topidla přímotopy to že jste spaly u nás je mega akce je to dobrý den chtěla jsem se jedná o tom jak se na Facebooku tak jo a taky to tak jo to je zzuuuu je mega akce je to dobrý nápad na koncert v tom že by to bylo za Drábka to je zzuuuu je mega muž to”
“Výborná jídelnalevne ceny,jídlo hotové na počkání nejlepší řízky doporucuji”
“Cena a kvalita jako vždy dobrá, jen je tu stále plno. Škoda že není možnost více místa a více stojanů. Jinak spokojenost.”
“Podle mě nejnižší ceny paliva na Stodůlkách a Zličíně. V makro je to dražší.”
“Super ceny, palivo MOL za nižší ceny (přímo na pumpě je napsáno že kupují palivo od MOl)”
“Skvělé párky v rohlíku a super obsluha.”
“Jezdím do tohoto servisu již 20 let. Vždy profesionální přístup, p.majitel vždy ví... Celý tým je vždy ochotný, vstřícný a lze se na ně spolehnout. Služby jsou kompletní, prostředí autoservisu je příjemné, velmi pěkné a čisté. Již jsem doporučila řadě mých známých a všichni byli spokojení. Rozhodně doporučuji !”
“Velmi dobré ceny a s palivem jsem neměl žádné problémy.”
“Malá čerpací stanice, příjemný personál, dobré ceny.”
“Za mně dobrá pumpa s nizkymi cenami. Oproti stanici Prim, nemají problém s platbou kartou.”
“Moc pěkná pumpa, káva zdarma za natankované litry.”
“Skvělá obsluha,kamarádské domácí prostředí,kafíčko a k tomu zákusek”
“obsluha byla velice příjemná,usměvavá,hodná opravdu na 1 s ⭐a ovládá zakladní angličtinu. prostředí je čisté útulné nabízí posezení vevnitř ale i venku,na čerpací stanici nabízí pečivo ale i teplý bufet, záchody jsou čisté a voňavé, mají zde i sprchy což se na českých čerpacích stanicích jen tak nevidí, opravdu příjemné prostředí,dali jsme si s přítelem bagetu já šunkovou a on salámovou,šunková obsahuje šunku rajčata, sýr,okurku a salátek,vše velice čerstvé chutné a křupavé”
“Ráda bych vyjádřila své zvláštní poděkování pokladní u pokladny číslo 7. 29. listopadu moje rodina nakoupila zboží v hodnotě přes 8 000 korun a nemohli přijít na to, jak používat aplikaci „Můj Globus“. Byla jsem nervózní, protože jsem zdržovala frontu. Fronta byla nervózní, protože jsme byli u pokladny a snažili se přijít na to, jak aplikaci používat. Pokladní prokázala vysokou profesionalitu a klid. Během pár minut mi pomohla zjistit, jak aplikaci používat a ušetřit na nákupu značnou částku. Reakce fronty na tuto situaci byly rozdělené. Děkuji těm, kteří byli chápaví a trpěliví. Bohužel nevím, na koho se v takové situaci obrátit o pomoc, a JSEM VELMI VDĚČNÝ paní POKLADNÍ hypermarketu ZA JEJÍ OCHOTU A PROFESIONALISMUS ❤️”
“Má oblíbená čerpací stanice. Nabídka, čistota a personál jsou na skvělé úrovni. Tankuji převážně Natural 98 a LPG. Hlavně s LPG mívám na jiných ČS problém s kvalitou. Zde vše v pořádku.”
“Čerpací stanice LPG a prodejna plynových lahví (klasických i kompozitových). Moc milá paní prodavačka! Budeme sem jezdit pro bombu do grilu!”
“Nedělám to často, abych někoho veřejně chválil, ale tentokrát mi to nedá a podělím se o naší zkušenost. Jsme klienty Axigonu už několik let a jsme s jejich službami moc spokojeni. Asi nejvíc mě baví, že když tam volám, tak se nemusím probojovávat přes AI asistentku a vše vždy vyřídíme rychle. Díky za to.”
“CNG červenec 2025. cena 39.90 kč”
“Velmi příjemná čerpací stanice takřka se stoprocentním výběrem všech tankovanych produktů schází jen adBlue ve stojanu Je možné ho zakoupit na prodejně v kanystru Za vyšší cenu. Čerpací stanice má také vlastní automatickou myčku ve vyšší kvalitě, Doporučuji na tmavší laky vozů vybrat program s voskem, cena je akceptovatelná program je detailní až na zakončení modelu Combi kde ne zcela vyčistí vrchní část okna pod spoilerem doporučuji vzít ubrousky dostupné na stojanech a vozidlo dotřít v tomto prostoru včetně prostoru za zrcátky. . Uvnitř čerpací stanice velmi milý personál většinou ve dvo členech je zde také sezení k odpočinku včetně usb k nabíjení mobilního telefonu.”
“Perfektní obsluha, ceny PHM na Prahu dobrý a doplňkovej prodej,prostě best”
“Super obsluha pán byl velmi příjemný , v noci občerstvení ,pecka”
“Absolutně nechápu kde podle cedulek paní Markéta s Panem Tomáše bere vždy tu energii a příjemný přístup vůčí zákazníkům a to i ve tři ráno... Jezdím tam 3x cca týdně a vždy všechno v pořádku. Někdy kafe a teď se chystám i na čaj. Robertek”