Přehled katalogu
- 316 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 59% S fotografiemi
Nalezeno 316 výsledků
Procházejte čínská restaurace v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 316 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 254,020 recenzí a hodnocení.
“Moznost si objednat autenticke cinske jidlo, ne jen klasiky pro Cechy.”
“Skvělé kuře, obří porce, za výbornou cenu.”
“Vzala mě sem kolegyně na oběd , kde si můžete do 16:00 nandat v hodnotě 239,- co chcete. Všude bylo čisto, paní majitelka nás mile přivítala a jídlo bylo čerstvé a chutné. Určitě znovu navštívím.”
“Chodíme sem pravidelně buď pro jídlo s sebou a nebo si i na jídlo sednout. Moc milá paní majitelka vždy rozdává úsměvy.”
“Byli jsme na All you can eat večeři. Nejsme expert, ale chuťově velice příjemné překvapení. Atmosféra klidná a příjemná. Obsluha milá, často se chodila ptát, zda nám něco nechybí. Výběr opravdu široký a oproti klasickým running sushi je systém postupného objednávání lepší.”
“Velmi chutné knedlíčky, vícero druhů, celkem autentické. Určitě doporučuji, pokud tuto kuchyni máte rádi. My se sem určitě moc rádi vrátíme. Díky!”
“Moc příjemná restaurace, jídlo je chutné a obsluha milá.”
“Lepší asijská restaurace. Při návštěvách bylo vždy čisto. Jídlo rychle na stole. Slušné chování vždy při každé návštěvě. Možnost WC pro hosty restaurace. Dobře dostupné místo. Před restaurací je autobusová zastávka i tramvajová. Restaurace je z venku menšího obchodního centra. Musím vzít hvězdičky po dnešní návštěvě a to jsem hodně skromná. Dala jsem si kuřecí Undon kari nudle a totálně bez chuti. Dala jsem si pro ochucení hodně chilli, sójové omáčky a česneku. Pak to teprv mělo nějakou chuť. Zvažovala jsem vrácení jídla. Jelikož sem chodíme byla jsem překvapená dnešním výtvorem. Doufám že tenhle zážitek se mi už nenaskytne.”
“Krásné příjemné prostředí výborné jídlo,čistota skvělá obsluha a ochota paráda”
“Byli jsme nejdřív trochu na pochybách, jestli sem zavítat či nikoliv, protože zvenku vypadá restaurace pochybně a jak nejsou viditelné ceny na venkovním menu, ale nakonec jsme koukali na recenze a prubli to. Měl jsem kachnu ve sladkokyselé omáčce a kamarád kachnu po thajsku a oba jsme byli velice spokojeni, skoro až nás o očekávání. Navíc slečna byla velmi milá co se obsluhy týká. Nebyla sice tolik znalá po dotazu na doporučení jídla s větou, že sami si vaří něco trochu jiného, víc domácího, ale budiž. Byla milá a na druhou stranu se opravdu snažila. A mají tu i opravdu dobrý Staropramen. Doporučuji.”
“Pro mě top 3 Pho v Praze v poměru cena/výkon určitě. Pad thai taky OK, jen si sebou odnesete smažený odér, ale pár návštěvách si zvyknete :)”
“Kachna s medem s rýží byla naprostý kulinářský zážitek! Maso krásně měkké, šťavnaté, s křupavou kůžičkou. Omáčka byla vyvážená – sladká, ale ne příliš, s jemným karamelovým nádechem. K tomu voňavá rýže, která perfektně doplnila celé jídlo. Opravdu doporučuji všem milovníkům asijské kuchyně!”
“Pokud se chcete najíst cestou tramvají mezi Vltavskou a Hradčanskou, je to jedno z míst, kde se o Vás dobře postarají - hned nad Strossmayerovým náměstím u zastávky. Dobré a chutné porce a pokud párkráte zavítáte, tak Vám přátelská obsluha už bude nabízet to, co si tam dáváte nejraději. Po čase tam budete chodit jako do své kuchyně - obzvláště, pokud máte rádi tamní kuchyni a nechce se Vám po práci vyvařovat.”
“Měli jsme možnost si zvolit předkrm, hlavní chod i dezert. Jídlo, atmosféra i obsluha byla perfektní, hlavně bychom chtěli pochválit paní servírku Pavlínu, která se o nás pěkně starala a byla velice milá a profesionální. Myslím že každý kdo si dá jídlo buď prostřednictvím hotelové polopenze, nebo se jen zastaví při cestě, si pochutná a bude spokojený. Jediné mínus bych viděl v tom že nemají nějaký čepovaný nealkoholický nápoj.”
“Nově otevřeno na Hájích, šla jsem vyzkoušet. Jídlo moc dobré, milá a pozorná obsluha.”
“S přítelkyní jsme navštívili tuhle restauraci s očekáváním kvalitní gastronomie a rozhodně jsme nebyli zklamáni. Snídaně byla opravdu na úrovni top brunchu a nemůžeme jídlu ani pití nic vytknout, krom decentně bez zájmu obsluhy ( myšleno jen 1 mladší muž)”
“Velmi chutné jídlo. Velký výběr od zeleniny, příloh, tofu/seitan/tempeh, wrapy, jarní závitky, bramborové placky se sýrem, kari, polévky… Na fotce i polévka pho - výběr z nabídky na objednání (chutné, opravdu velká porce) Příjemná obsluha Oceňuji, že se zde dá najíst poměrně levně. Lze si vzít i jídlo s sebou. Spokojenost”
“Výborná čína, porce akorát a za rozumnou cenu. Proto si zaslouží pět. Jen pokud rádi pikantní, řekněte jim to. Na chilli dost šetří.”
“Příjemná vietnamská restaurace, k našemu překvapení byla při naší návštěvě téměř prázdná! Jídlo bylo výborné, obsluha rychlá. Návštěvu určitě doporučuju!”
“Opravdu skvělé jídlo a za výbornou cenu. Obsluha je milá. Atmosféra se mi tolik nelíbí, ale kvalita a chuť jídla to kompenzuje. Bufet bohužel zrušili.”
“Restaurace je hodně vintage, není to pro slabé povahy. Za ty peníze je jídlo super.”
“(由 Google 翻译) 好吧,优良的食品和愉快的气氛,热情的服务,我推荐给大家! (原文) Všechno v pořádku, výborné jidlo a příjemné prostředí, příjemná obsluha, doporučuji všem!”
“Všechno v naprostém pořadku. Děkujeme za milou obsluhu, určitě se ještě vrátime. Jídlo výborné.”
“Vždy usměvavá přátelská obsluha.Jídlo vynikající, velké porce, čerstvé suroviny.Ráda se zase vrátím.”
“Spousty let sem jezdím. Obsluha je výborná. Jídlo skvěle, porce adekvátní. Jen mi dnes dali jiné jídlo než jsme si objednal.”
“Tuto restauraci znám již minimálně 20 let. Po dlouhé době jsem jí opětovně navštívil a musím říci, že je to jedna z nejlepších čínských restaurací v Praze. Doporučuji kuře na česneku, které je vynikající. Tuto restauraci mohu doporučit!”
“Rád jsem zajdu na večeři. Líbí se mi tady,dobré jídlo,dost velké porce a sympatická obsluha. Je zde příjemné prostředí,čisto a je to i blízko MHD.”
“Chodíme sem vždy s kolegy na jídlo a nikdy nezklamou. Personál ochotný, jídlo skvělé, točená plzeň lahoda. Zapomněl jsem tam i jednou klíče, které našli a následně jsem si je vyzvedl.”