Přehled katalogu
- 374 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 23% S fotografiemi
Nalezeno 374 výsledků
Procházejte zubař v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 374 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 43,023 recenzí a hodnocení.
“Nejlepší zubař jakého jsem poznala a chodím k němu už 20 let......”
“Chodíme sem léta na kontroly i výkony. Jsme stále velice spokojeni.”
“Nádherná nově zařízená ordinace se vstupem vedle lékarny. Profesionální a moc milý přístup. Cítila jsem se skvěle a moc děkuji. Opravdu dělají svou práci srdcem!”
“Pro lepší orientaci je k dispozici recepce a samozřejmě orientační tabule.Celá poliklinika je typ budovy s atriem (to není přístupné), ale chodba v přízemí se prochází celá kolem budovy, pro někoho to může být matoucí. Budova má svoji historii, je to na ní vidět a pro vlastníka není zřejmě úplně jednoduché provádět nějaké úpravy. Množství odkazů i samotná vitráž otevírá zajímavou otázku, která budova tady na Denisovo nábřeží byla vlastně ta lázeňská?”
Dentální hygiena Alena Valentová, DiS. poskytuje šetrnou dentální hygienu v Plzni. Péče je vedena v klidné atmosféře s důrazem na komfort a důkladné provedení.
“Paní doktorka Dvořáková je skvělá”
“Zubní ordinace se šikovnou paní doktorkou a nízkými poplatky/doplatky.”
“Jednoznačně-paní doktorka je skvělá”
“Pacientů je věnována velká péče.”
“Dobrý den pane MD. Petra Denkov - Stomatologie Plzeň sro! Profesionalita a pečlivost jsou evidentní. Kliniky s tímto profilem jsou přesně to, co pacienti hledají (v Bulharsku i v zahraničí). StrongBody.ai pomáhá vytvořit toto spojení.”
“V péči o zuby jsou opravdu dobří”
“Velice děkuji, Paní doktorce za pomoc. Tak milou, vstřícnou a empatickou doktorku jsem dlouho nepotkala. Pochvala patří i celému personálu, kéž by Vás bylo více.”
“Mladý muž s delšími vlasy na infu a na samoobslužkách pokaždé ochotný, usměvavý, vždy pozdraví a chová se jako profesionál ve svém oboru. Opravdu ho chválím. Obchod prokoukl, ráda zde nakupuji.”
“Parkoviště plné, lidi akorát jen v uličkách stáli vozíky skoro v každé uličce”
“Doktoři, sestřičky a ostatní personál nemají lehkou práci. Klobouk dolů před tímto božím posláním.”
“Rozhodně doporučuji! Ubytování velmi pohodlné a čisté, sauny dobře udělané! Klidné prostředí se spoustou cest pro různé procházky! Ještě jednou děkuji, měli jste se skvěle!! LG Family Peschel”
“Hezky vybavená ordinace a velmi milý a příjemný personál, který mi pomohl při akutní bolesti i přesto, že sem normálně nechodím. Prostě naprosto skvělý přístup.”
“Vynikající odborník lidský přístup”
“Po dnešní návštěvě s 6 letým synem musím dát 5 hvězdiček. Ošetření bylo nutné provést pod analgosedací a přístup anesteziologa MUDr. Tuzara byl naprosto fantastický a to jak v rovině lidské, tak v rovině profesionální. Stejně tak potom u lékařky, která samotný zákrok prováděla. Za nás maximální spokojenost a rozhodně s klidem v duši doporučujeme.”
“Vstřícný a lidský přístup, vše vysvětleno, bezbolestné ošetření. Co víc si přát..”
“Já se zubaře bojím jako čert kříže . Teďka 9.9. 2019 jsem měl jít na opravu předních zubů a blomby no scéna jako s Kinga . Nevím jak zde čtu že personál byl jako že sestřičky nemilí a neochotný, nezdraví nebo tak něco ta sestřička taková tmavovlasá hezká slečna nebo paní . Na mě byla hodná uklidnila mě komunikovala usmívala se nemohu říci ani půl slova jen chválu taky mě říkala co kde a jak se bude dělat prostě skvělí . Byla tam i slečna paní doktorka taky super, hezká holka to byla a hlavně nekecala když říkala že to nebude bolet a to se cení . Fakt to nebolelo ani to opíchnutí ani ten tlak . Hlavně komunikovala a také říkala co jak dlouho a teď se nelekejte ucítíte studenou vodu a vše . Pan doktor se na mě přišel podívat taky dost mě vyděsil de s něj respekt ale nakonec taky dobrej čípek a na pohodu . No a když bylo po všem tak jsem dostal nálepku krtečka že jsem statečný pacient . Tak že bomba i jsem se mohl pochlubit doma mamince jak má statečného kluka. Na konec jsem byl u slečny na recepci a také jsem nezjistil nebo neměl jsem pocit nějakého špatnýho chování . Dokonce zvonil telefon akorát se slušně omluvila řekla nezlobte se já si jen opíšu telefonní číslo ať mohu zavolat na z pět. S úsměvem vše pořešila a vyřešila a rozloučila. A říkala že jsem fakt chlapák když viděla že jsem dostal krtečka. Za mě 5 víc jich tu nejde dát jinak bych dal i víc . No mám jít na zubní hygienu a už se tolik nestresuji snad ta slečna paní bude jako tyhle holky nebo pan doktor . PS: Snad jste moc nezmokla příště vás svezu už se tolik zubařů nebojím :D Kuba 34 Let.”
“Toaleta katastrofa zapáchá a je špinavá Kaufland obchod v pořádku rádi tady nakupujeme a mají venku v létě super soft točenou zmrzlinu.”
“Ochotny personál, profesionální péče příjemné prostředí. Všem doporučuji.”
“MÁM TEĎ ZUBY V POHO.DOKTORKA I SESTRA MOC PŘÍJEMNÉ.”
“Milý pan doktor, příjemný přístup k pacientovi...”
“Pan doktor a sestřička nemají chybu.Oba profesionální.Panu doktorovi moc děkuji za jeho krásný přístup, člověk se u něj cítí velice dobře”