Přehled katalogu
- 374 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 23% S fotografiemi
Nalezeno 374 výsledků
Procházejte zubař v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 374 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 43,023 recenzí a hodnocení.
“Pečlivá a velmi vstřícná zubařka.”
“Skvělí zubař a velmi příjemný k lidem a umýt i poradit co se týče chrupu”
“Pan doktor je Doktor na svém místě, velice pozitivní člověk, co vždy odvede skvělou práci.”
“Zákaznický servis je zde velmi důležitý – děkujeme za vaši pomoc a přejeme krásné Vánoce a úspěšný rok 2026”
“Paní hygienistka je milá, pečlivá, trpělivá, šikovná, příjemná, velmi dobře poradí, vyřeší se mnou jakýkoliv dotaz, na všem se dokážeme dohodnout bez problémů a hlavně perfektně umí pracovat s mojí dcerou s handicapem, se kterou je to těžký. Jsem šťastná zato, že se mi povedlo na Googlu na paní narazit a že k ní docházíme (dlouho jsem hledala dentální v místě bydliště a náhodou mi jednou Google ukázal jí, ale je divný, že dřív ne). Chodíme k paní každé 3 měsíce (i když mi navrhuje půlrok). Takže paní: DOPORUČUJI (10/10)!!! ❤️”
“hodná, příjemná paní doktorka :)”
“Sympatický pan doktor, krásné prostředí a kvalifikovaná péče.”
“Nejlepší zubař, i přes to, že už bydlíme 100km tak jsme zůstali a neměnila bych. Chodíme k tomuto lékaři i s dětmi a jsme všichni moc spokojení. Přístup k dětem je naprosto perfektní, pan doktor je opravdu profesionál.”
“Nejlepší zubní lékařka pod sluncem :)”
“Mluví anglicky. Jako student Erasmu jsem tam byl a byla to perfektní zkušenost.”
“Mily a laskavy pristup, profesionalni pece od vsech, s kterymi jsem se tu setkala. Ordinaci muzu rozhodne doporucit! :-)”
“Nejlepší zubař pro děti i dospělé.Moje děti ho zboznuji”
“Ideálního zubaře/ku, který/á mu sedne člověk může hledat celý život. Já už našel! Léta jsem dojížděl z Plzně, ted už pár let dojíždím z Prahy a jestli se někdy odstěhuju třeba na Antarktidu, tak budu do Klatov dojíždět i od tučňáků :-)”
“Dobrý den, chci všem doporučit malý bufet, který je uvnitř na poliklinice. Paní tam má samé dobré věci. Chléb od Sebery, chlebíčky, zákusky, poháry, sekanou z Pernarce a mnoho dalšího. Navíc je moc milá. Zboží vždy čerstvé!”
“Malému výrazně pomohli zlepšit mluvení.”
“Byl jsem na pochybách kolik dát *** Nakonec jsem se rozhodl je dát zaměstnancům. V přetížené prodejně zvládali stres a nápor zákazníků docela dobře. Doba je taková, že se nakupuje na více dnů do zásoby, tudíž je nutné jet autem. Parkování je tu občas obtížné a arogance některých řidičů vysoká. Poznatek, že platí pravidlo pravé ruky pro přednost, je poměrně prchavý. Prodejnu nyní najdete částečně v rekonstrukci, hůř se orientuje, když jste zvyklí na určité pasáže. Musím přiznat kvalitu a dostupnost zeleniny a ovoce v okolí Rokycan je poměrně dost dobrá. Pokud máte kartu stálého zákazníka, můžete si na mobilu vylosovat nějakou slevu. Mně osobně toto nevyhovuje, zdržuje a moc toho nevyužívám. Vlastně v té aplikaci na slevy nacházím zboží, které nekupuji. Tak hezký den a příjemné nákupy!”
“Parádní přístup. Dlouho jsem hledal zubaře , našel jsem klenot . V dnešní době si takových lidí jako je pan doktor musíme vážit . Všechno vysvětlí, naplánuje dlouho dopředu co se bude dít. V kombinaci s paní sestřičkou která je velice milá a krásnou moderní ordinací , je tohle místo kam prostě budeš chodit rád. 5 hvězd zaslouženě”
“Z přístupu pana doktora jsem nadšen, milý, vstřícný, empatický, proste člověk na svém místě.”
“Jsem nanejvýš spokojená. Byla to moje první dentální hygiena, slečna byla velmi milá a hodná, všechno krásné vysvětlila, pokud mi bylo něco nepříjemné, hned přestala. Nic mě ale nebolelo, maximálně některá místa, kvůli studené vodě byla drobet nepříjemná, ale to je individuální. Termín jsem dostala hned do pár dnů. Můžu jen doporučit! :)”
“Jeden z větších Kauflandů. Za mě velký výběr, hodně kas na samoobsluhu... Prostě fajn.”
“Čekal jsem 2,5 roku, než jsem se sem dostal. Líbí se mi ten nejlaskavější přístup k dětem. Atmosféra, herna v čekárně, milá dívka na recepci, vše je nové. Po vyšetření dítě dostane dárek a během vyšetření se zapnou karikatury. Snaží se najít přístup k dítěti. Ode mě 5*. Děkuju”
“Tohle Tesco je absolutní banger. Chodím tam snad každý den, zaměstnanci mě znají, jako kdybych byla jedna z nich. Jinam v téhle dědině do krámu ani nechodím.”
“Velmi ochotná, příjemná i sestřička, důsledná amysli i za nás, když my zapomeneme,tak nás upozorní,moc děkujeme,Jiroušková. Máme Vás rádi.”
“Chodím sem s dětmi na pravidelné nákupy. Vždycky najdu, co potřebuju pro rodinu, a díky Clubcard se mi daří slušně ušetřit. Oceňuji, že je tu dostatek místa i pro kočárek. Praktické a výhodné, za mě super!”
“Úžasná paní doktorka, takové chování a přístup k dětem,se jen tak nevidí. Dceři vše vysvětlila.......přátelské chování... Doporučuji”
“Pan Vondrášek je tak skvělý zubař, že i když vám uteče z Prahy, chcete za ním jezdit do Klatov. :)”