Přehled katalogu
- 211 Firmy celkem
- 2.3 Průměrné hodnocení
- 56% S recenzemi
- 10% S fotografiemi
Nalezeno 211 výsledků
Procházejte pohotovost v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 211 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 2.3/5 na základě 9,014 recenzí a hodnocení.
“Zažili jsme když začla houkat sirena a chlapy se do pár minut sjely a vyjely k zásahu... Část z nich přímo vybíhala z osobních aut, aby se rychle převlékli... Snad do 10ti minut po sirénách vyjížděli. Respekt!”
“Místní hasičárna. SDH Velké Hydčice.”
“Skvělá paní doktorka, která mi vyšla vstříc.”
“Ráda bych poděkovala panu doktoru Trávníčkovi a celému urgentnímu příjmu za jejich péči při mojí ledvinové kolice ve dnech 6 a 7.prosince. Moc děkuji”
“Hodnotím čistě rehabilitace - nemohu si stěžovat. Příjemné šikovné sestřičky, díky nim se mi podařilo koleno rozhýbat značně rychleji. Moc děkuji!”
“Rychlé a slušné jednání při pomoci secneho zranění od sekyry do holeně.”
“Hodnotím porodnické a následně odd. šestinedělí. Za nás 5* péče při porodu byla opravdu skvělá. Vše konzultovali, velmi šetrný přístup. To samé i po porodu, sestry ochotné na všech směnách i paní doktorky - paní primářka obzvlášť. Na všechny otázky vždy vysvětlení, ne jen odbytí. K porodu jsme dostali jako pozornost poukaz do drogerie. Kvůli nízké obsazenosti jsme dostali vlastní pokoj. Kuchyňka s jídlem a čajem 24/7 je super.”
“Mám přítele v lečebně Janov dobrej personàl a doktoři víteční,starají se o pacienty dobře jídlo také dobré ,ale stàt by mohl více pomoc na zařízený lepší pokoje trochu zmodernizovat to .Fenclovà”
“Vynikající péče na interním oddělení i v pavilonu následné péče – skvělá zkušenost! S nemocnicí Privamed mám osobní zkušenost jak z interního oddělení, kde jsem byla hospitalizována, tak z oddělení následné péče, kde se nyní nachází moje maminka. V obou případech musím vyzdvihnout profesionální a empatický přístup lékařů i zdravotního personálu. Na interním oddělení jsem se setkala s mimořádnou péčí, vstřícností a ochotou. Lékaři i sestřičky se snažili vše srozumitelně vysvětlit a vždy byli připraveni pomoci. Oceňuji také čistotu a organizaci celého oddělení. Oddělení následné péče, kde je nyní moje maminka, prošlo výraznou modernizací, což je obrovský přínos pro pacienty. Prostředí je krásné a příjemné, ale nejvíce si vážím lidského přístupu personálu, který se o pacienty stará s obrovskou trpělivostí, respektem a skutečnou snahou pomoci. Je vidět, že jim záleží na tom, aby se zde pacienti cítili co nejlépe. Děkuji celému týmu nemocnice Privamed za jejich skvělou práci. Mohu jen doporučit.”
“Příjemná a ochotná paní doktorka, odbornice na svém místě!”
“Lekari, sestricky a ostatni personal je skvely. Moc dekuji vsem.”
“Dobrý den, Chtěla bych poděkovat všem za skvělý, profesionální a lidský přístup k člověku ,který opravdu potřebuje lékařskou pomoc. Zkušenost ze dne 6.6.2025. Od rozdělení na urgentním příjmu č.8 kde byl pan Bc. Milota a poděkování celému urgentnímu příjmu za milý a neuvěřitelně vstřícný přístup konk. Bc. Paškové, MUDr. Kruškové, MUDr. Mastnému. Opravdu srdečně děkujeme za jejich práci.”
“V této nemocnici byla moje matka již po třetí a vždy byla velmi spokojená s přístupem a obětavostí všech sestřiček z třetího patra a letos obzvlášť s její ošetřující lékařkou MUDr. Darinou Lukačejdovou. Také sestřičky z rehabilitace a cvičení byly velmi příjemné a celému kolektivu za péči o maminku moc děkuji”
“skvělá nemocnice, krásný park i přístup personálu. Klobou jim dolů, musí mít občas fakt svatozář”
“Velice kvalitní ošetření a hlavně příjemní lidé.”