Přehled katalogu
- 1,540 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 1540 výsledků
Procházejte kavárna & coffee shop & bar v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,540 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 375,984 recenzí a hodnocení.
“Dobré jídlo, příjemné prostředí, na záchod jsem nepotřeboval.”
“Dobre jidlo, obsluha, berou stravenky.”
“Škoda že to bude brzy minulostí. Čenda tady končí.”
“Naše milovaná vesnická knajPIČKA s dobře točeným Primátorem., je už bohužel zavřená. Nu což, snad ne navždy.”
“Pozor!!!! Konečně od této sezóny nový nájemce. Konečně vynikající hotovky v průměru kolem 135,-Kč. Neskutečná změna. Nově vymalováno, čisto a konečně příjemná obsluha. Budu tady se svou animační skupinou hrát, zpívat a pro vaše děti dělat programy. A tady budeme obědvat. Vřele doporučuji.”
“Poslední dobou tam chodí málo lidí.Většinou jen nárazové akce jako jsou firemní akce oslava narozenin a podobné věci.”
“Nejlepší párky v rohlíku na světě ♡”
“Též pracuji s lidmi v podobném podniku, tudíž mám pochopení když je hodně lidí a fofr pro paní prodavačky. Avšak obsluha tu byla vždy milá a ochotná, vracím se ráda.”
“V poslední době jsem si to tu oblíbil. Jídlo vydáno rychle , mají čisto, veliké porce. Jídlo není mastný a je výborně ochucený. Bun Bo Nam Bo si dávám rád opakovaně,velice mě chutnala i thajská kuchyně ;kuřecí na červeném kari.Za mě opravdu spokojenost nemám co vytknout.”
“Milá obsluha, nezapomenutelný bufet. Jagers přišli jako zlato”
“Tak takový žrádlo už jsem dlouho neměl. Pán hrozně Milej, šlo vidět že je trošku ve stresu když se na něj moc díváte, ale milý, komunikativní, nechcete si povídat? Vklidu si posedíte, chcete si povídat? Vklidu si popovídáte. Nabídka Jídla je obří, nabídka omáček taky, Nabídka nápojů je menší, ale za to velmi fajn a vychlazené. Samotný kebab jsem Měl Tortillu s Masem, Zeleninou, Omáčkou a nugetkama, a musím říct. Tak obří kebab, a tak dobrej kebab jsem snad ještě neměl. Když se řekne Kebab, tohle je to co si představím. Je to TEN Kebab. Každej by měl vyzkoušet. Vnitřek budovy velice prostorný, útulný, dobře nadesignovaný, výhled nicmoc, ale s tím se nedá nic dělat, Místo přesto za mě dobře zvolené. Zaslouží si mnohem větší pozornost než momentálně má, takže zkoušejte, sdílejte!”