Přehled katalogu
- 185 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 71% S fotografiemi
Nalezeno 185 výsledků
Procházejte vegetariánská restaurace v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 185 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 105,735 recenzí a hodnocení.
“dobrý den, chtěla bych říct že toto je opravdu profesionální a výborný kebab chutnal opravdu dobře mela jsem tortillu a silně doporučuju také hranolky jsou dobře nachystané a udělané tak jak mají být je to lepší než kdekoliv u jiných kebabů. doporučuju sem určitě zajít je tam možnost posezení takže nemusíte mrznout. profesionální a milí přístup od personálu.”
“Příjemná kavárna s denním menu i o víkendu.”
“Velká spokojenost! Dala jsem si špagety s rajčaty a cuketou a lepší špagety už jsem dlouho neměla! Jakozto vegetarián a příležitostný vegan jsem velice spokojená s nabídkou, jelikož spousta jídel je buď vege nebo i vegan (což jsou například o tyto rajčatové špagety). V nabídce mají i limonády, které jsem sice neměla možnost ochutnat, ale líbí se mi možnost objednat si je horké i studené. Za moje špagety jsem platila 160,- ale porce jsou velké. Na fotce je porce už z většiny snězená”
“Skvělá káva s profesionální a příjemnou obsluhou. Posezení venku s nejlepším punčem v Olomouci...”
“Krásné posezení u rybníčku příjemný personál a skvělé jídlo”
“Po několika špatných zkušenostech jinde, co se jídla týče, nás tady mile překvapili..... Milá obsluha (slečna) a dobré jídlo....panenka a hranolky bylo skutečné jidlo, kupa masa, kupa dobrých hranolek a skvělá zeleninová obloha , dobré polévky, ochota..... Díky”
“Asi nejlepší káva, co jsem kdy pil. Opravdu doporučuji.”
“velmi chutne jidlo,mila obsluha, miluji vietnamske jidlo a najit v Unicove velmi dobrou restauraci na bazi vietnamske kuchyne ktera je i lehka je velice tezke a proto velka spokojenost”
“Vynikající jídlo i obsluha, nezbývá než doporučit”
“Už jsem tu kdysi byl, tak jsem se sem ze sentimentu stavil, když jsem projížděl Olomoucí. Mají zde velmi dobré tyramisu. Ostatní nehodnotím, ale také vypadá dobře. Atmosféru studentských kaváren mám rád.”
“Chutné jídlo za dobrou cenu. Příjemné prostředí.”
“Mňam. Připomnělo nám to dovolenou v Řecku, gyros byl naprosto autentický s tím, jaký běžne v Řecku dostanete. Tzatziky naprosto výborne a do gyrosu jich dostanete větší vrstvu. Frappe taky jako zrovna objednané na pláži v Řecku. Jestli chcete zkusit typicky řecký pokrm v Česku (bez újmy na kvalitě) určitě navštivte.”
“pizza Hradlo nás přenesla do sluncem zalité Itálie. Děkujeme za vyváženou chuť. Velice oceňuji úsměv na tváři od personálu. Doporučuji jak pizzu tak i dezerty. Chuť vyvážená a těsto lehké jako na obláčku tak jak ji známe z Itálie. Děkujeme za úžasný gastro zážitek, oceňuji nabidku i místních dodavatelů jako je Šufan.Jen tak dál ♥️♥️”
“Byla jsem zde na obědě, nádherná a stylová restaurace, s krásným výhledem, jídlo výborné a obsluha příjemná. Urcite to nebyla moje poslední návštěva”
“Objednal jsem si Vídeňskou kávu a jablečný koláč s karamelem. Naprostý luxus a to sladké jím velmi zřídka. Atmosféra včetně obsluhy 1 A ++ děkuji”
“Skvělá nabídka burgerů, omáček i nápojů. Vybrala jsem si Tvargl burger a rozhodně nelituji. Maso šťavnaté, tři krásně„tekuté” tvarůžky a celkově vše fantasticky dochucené.”
“První indická restaurace v česku, kde jsem v nabídce viděl indický streetfood. Musel jsem ochutnat a stálo to za to. Streetfood pokrmy byly výborné. Z předchozích návštěv také vím, že zde zvládají na výbornou i "běžná" indická jídla, která v Hi5h ovšem dokážou připravit tak, že nemáte pocit, že jste je v jiných indických restauracích už jedli stokrát.”
“Už je naraženo a přece se točí.”
“Oběd pro celý zájezd byl gastronomickým zážitkem. Vše výborné, milá obsluha. Rádi se vrátime.Zájezd z Klimkovic.”
“Naprostá spokojenost! Přišli jsme v 19:45 (restaurace zavírá v 20:00) obsluha i přes to ochotna a pán nám uvařil, jídlo bylo výborné ! muzu opravdu moc doporučit”
“Moc fajn podnik, i na podzim se základními jídly. Zelňačka skvělá, hermelín taky, ale hlavně koleno pozitivně překvapilo. Cena na dnešni dobu až moc nízké, skvěle natočená Polička 11• 42 kč, grilovaný hermelín skoro zadarmo za 80 a koleno za dnes neobvyklých 230. Opravdu vše velmi dobré. Jako dezert rakvička, 2ks opět zadarmo obě za 30kč… Servis bleskový.”
“Dnes jsme se stavili po delší době na kebab. Prodejna krásně zrekonstruovaná, slečna za pultem opravdu velice milá (málokde je tak milá obsluha) Samozřejmě kebab výborný, bylo toho hodně a za fajn cenu. Vřele doporučuji!!”
“Kouzelná kavárna v historickém srdci Olomouce, atmosféra Provence. Možnost posedět na zahrádce i za deště, příjemný výběr domácích dobrot.”
“Vřele doporučuji:-) Příjemná obsluha, dobré jídlo, fajn kolektiv a kulečník.”
“Moc milé místečko s příznivými cenami. Sladké domácí dezerty i slané. Nabízejí i denní menu. Cappucino za 39 kaček mi přijde super. V nabídce byly 3 cheesecaky, makovec, brownies. Sotva jsme dosedly, prinesla slečna lahev vody se skleničkami. Příjemný vzdušný prostor. Obsluhující slečna nyla velmi milà a ochotná. Ptala jsem se na podrobnosti o dezertech. Hned, že to zjistí.”
“Netradiční kavárna, kde nabízí nejen dobré zákusky a kávu, ale také tvarůžkové speciality. Já jsem neodolal zapečené bagetě plné tvarůžků a uzeného. Mají tu dobré řemeslné pivo Moritz. Obsluha byla příjemná a zvládala, přestože byla kavárna doslova přeplněná.”
“Moc dobrá večeře, doporučujeme na předkrm chobotnici. Obsluha super, když došla omáčka proste se zeptali zda nechceme přidat ”
“Fakt "Fancy"! Během 5 minut mi naservírovali luxusní hranolky s trhaným hovězím zalité lahodnou pepřovou omáčkou. Skvělý jednoduchý koncept za směšné peníze bohatě zakrmí k obědu i lehké večeři. Líbila se mi obsluha, špičkový profesionální přístup i ke komplikovanějším zákazníkům. Celkově: velmi pozitivní street fast food překvapení v centru Olomouce.”
“Chutnalo nám. Příjemné prostředí. Svíčková i masový špíž byl chutný. Káva byla také dobrá. Obsluha byla milá. Na jídlo jsme nečekali dlouho.”
“Musim rict ze jsem jiz byl v mnoha bistrech, vyzkousel snad uz stovky hambacu (myslim fakt hambacu ne Mc’ Donald a spol ) a po dlouhe dobe jsem byl nadseny jak dobry hambac jsem dostal. Dekuji za vasi skvelou praci kterou delate dokonale a nekdy se urcite opet zastavime.”