Přehled katalogu
- 423 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 423 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 423 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 159,363 recenzí a hodnocení.
“Super ceny a hlavně skvělá tortila za 69Kč. Restaurace sídlí vlevo od Morello Pizza”
“Objednali jsme si z nedělního menu v cca 15:00h (12.1.2025) - 2x polévka česnečka (v ceně) a na hl. jídlo - 1x žebra a 1x masové směs v bramboráku. Hodnocení - skvěle ochucená, přiměřeně hustá polévka, obě hl. jídla výborně ochucené, velmi velké porce - něco jsme si museli nechat zabalit sebou. Obsluha - milá, rychlá, bez problémů. CENA - Jedno takové nedělní menu stálo 189,- Kč. Luxus. Tady by se mohli jezdit jiní restauratéři učit, jak se to má dělat...”
“Včera jsem byla v Olomouci a navštívila jsem moc dobry kebab. Tento kebab si jednoznačně zaslouží vysoké hodnocení. Velmi chutné, šťavnaté maso, čerstvá zelenina, velká porce. Příjemný personál, po takové obsluze se člověk chce vracet znovu a znovu. Bylo hezké počasí, udělala jsem si piknik.”
“Nikdy jsem zde nebyl, ale chodí sem Vlasta Jím a ten si to moc pochvaluje”
“Příjemné posezení u piva, džusu a cheesecake. Paní nás dnes zachránila, už jsme na kole nemohli dál a odpočinek nám moc pomohl.”
“Dělají to tady skvěle !!! Zdejší tortila je široko daleko nejlepší !”
“Stylizace prostředí nemá absolutní chybu. Jídlo na jedničku a výborný pivo, který ani není nějak drahý. Úžasný zážitek a opětovná návštěva by nebyla určitě na škodu.”
“Dnes 18.12.2025 jsme si objednali 3 krát pizzu ☺️ mnohokrát děkujeme řidič příjemný a pizza krásně horká a přesně tak jak nám chutná . Mnohokrát děkujeme a jen tak dále ☺️”
“Lạc Viên je menší, na první pohled nenápadná vietnamská restaurace, která dokáže příjemně překvapit. Po několika návštěvách musím říct, že se řadí mezi podniky, kam se člověk rád vrací. Obsluha je dlouhodobě velmi milá a vstřícná, což výrazně přispívá k celkově příjemné atmosféře podniku. Prostředí je jednoduché, čisté a působí klidně. Co se týče jídla, kvalita je stabilně vysoká. Ze své zkušenosti mohu doporučit zejména udon s krevetami a bun cha – obě jídla jsou chuťově vyvážená, dobře připravená a prezentovaná. Nabídka jako celek působí poctivě a většina jídel, které jsem měl možnost vidět nebo ochutnat, vypadá i chutná velmi dobře. Lạc Viên je podnik, který stojí za návštěvu, a zvláště pro ty, kteří hledají poctivou vietnamskou kuchyni v neokázalém, příjemném prostředí.”
“V restauraci jsme byli naprosto spokojeni. Polévky perfektní. Uzený jazyk na bramboráčcích naprosto geniální. Obsluha pohodová a prostředí se nám též líbilo. Plus navíc ještě za točenou nealko švestku od Bernarda a platbu kartou (někteří restaurační lobotomové v okolí nechápou dodnes, že tím ztrácí velké množství zákazníků).”
“Klasická restaurace Záložna v centru města funguje zde, v Litovli, velmi dobře. Interiér je prostorný, vkusně vybaven, k dispozici je letní terasa se stíněním a pohodlným sezením. Obsluha byla rychlá a přívětivá, pes akceptován. Pivovarnická vepřová krkovice s pečeným česnekem, pepřovým máslem a omáčkou z černého piva byla připravena bezchybně, pochutnal jsem si. V nabídce je také frappé, což není běžné, a v letním horku potěší. Ceny zde odpovídají kvalitě.”
“Přijemná obsluha, pravidelně navštěvuji na polední meníčko bohatý výběr.”
“Výborné jídlo na grilu, různé nápoje. Doporučuji”
“Výborná bezlepková pizza. Možnost udělat bezlepkovou pizzu(+50kč) a bezlepkové těstoviny”
“Tak abych tady trochu zředil ty negativní recenze za poslední dobu... Objednali jsme si s kamarádem pizzu na rozvoz, za telefonem se ozvala velmi milá slečna a přijmula naši objednávku (i když jsme volali skoro 10 minut před koncem rozvozů). Pizza u nás byla opravdu za chvíli, platba proběhla v pořádku i přes menší zádrhel, kde byla ale chyba na naši straně. Už od předání se přes výdechy v krabici vanula moc pěkná vůně. Po otevření se nám ukázaly hned na první pohled opravdu pěkné pizzy, krásně propečené okraje ale vůbec ne ztvrdlé nebo vysušené, ale tak akorát, aby držely pizzu pohromadě při konzumaci. Na samotných pizzách byl dostatek ingerdiencí, na pikantní opravdu kusy papriček a na sýrové rovnoměrně rozprostřené všechny druhy sýra a ne jen hromada levné mozarelly a semtam nějaký ten kousek nivy, jak to mají ve zvyku některé jiné pizzerie. Po chuťové stránce taky nemám moc co vytknout. Pikantní byla přesně tak ostrá, jak si pikantní pizzu představuju. Byla silnější, takže jsem opravdu cítil, že jsem si objednal pikantní pizzu ale ne moc, takže když to semtam spláchnete nějakým dobrým pivem a proložíte to třeba kouskem té sýrové, dá se to v klidu sníst. Sýrovou musím taky pochválit, byla šťavnatá a na ingrediencích se opravdu nešetřilo, jak už jsem zmiňoval. Závěrem můžu jen doporučit, velmi fajn pizza za přijatelnou cenu.”
“Byli jsme zde na pozdní oběd s rodinou při cestě přes Šumperk. Příjemné místo s komorní atmosférou, profesionální obsluha a opravdu skvělé jídlo. Doporučujeme!”
“Před svátky jsme projížděli Šumperkem a navštívili místní bistro Vosíme. Rád bych pochválil milou obsluhu, to se musí nechat :) Pizza byla výborná a zkoušeli jsme ještě stripsy s hranolky a za nás spokojenost ;) Určitě doporučuji a příště, až pojedu kolem, tak se určitě zastavím znovu. Jen tak dále :)”
“Velice hezké prostředí, příjemná a rychlá obsluha, po výletě super pivo. Běžte na výlet a pak na pivo, nealko, kávu nebo dlabanec. (Fotky z výleu).”
“vyborne jidlo, bramboracka, hovezi pupek medium rare, byla to zastavka na ceste z bouzova, jidlo se povedlo, i kdyz trvalo trochu dele, stalo to za to cekani...”
“Jídlo výborné a to máme jazýček na mexickou chlupatý :-D”
“Navštíveno náhodou, velká spokojenost.”
“Přiznám se že nejsem velkým fanouškem Vietnamské kuchyně , ale moje přítelkyně je a jelikož jsme po předchozím nezdaru v bistro central (kde nevaří mezi 3-4 ale nikde to nezjistíte předem) a restautací v lese (která zavíra o hodinu dřív než je uvedeno) byli v časovým presu zvolili jsme tuto variantu. No nakonec jsme se oba shodli že jídlo bylo naprosto geniální ( já měl losose a ona udon s krewetami) a že si vezmeme i porci na cestu do vlaku. Všem vřele doporučuji , naprostá špička.”
“Dali jsme si dvoje různé špagety a oboje byly vynikající! Velká porce a cena více než přijatelná, určitě zase brzy zavítáme a doufáme, že se časem nabídka ještě zvětší. Škoda jen, že místa využívají i lidé z okolních fastfoodů, takže když si chce člověk sednout k pastě, musí si asi holt počkat na místo:(”
“Doporučuji, kuřecí marinované křídla úplně nejlepší, vepřové koleno lahůdka a veškeré jídlo naprosto nejlepší, celá rodina to milujeme”
“Istanbul Kebab - Pravá turecká restaurace v centru Mohelnice.!”
“Pěkné asijské bistro v Tescu. Byl jsem tam v době obědů takže byl frmol. Čekal jsem asi 10 minut takže to šlo. Jídlo bylo výborné ale tezko se na hledalo místo na sezení. Je lepší odnést si jídlo domů. Ceny velmi mírně. Karty berou. Velmi slušný podnik, zase se rád zastavím Parkování u Tesca bez problémů.”
“Výborná atmosféra, skvělý gril, lidové ceny ☺️”
“Doporučuji tento motorest všemi deseti. Jídlo je zde moc dobré a ze zkušenosti vím, že pokud něco nechutná, rádi zjednají nápravu. Cena za menu s polévkou do 150kč - což je na podhůří víc než slušné. Za mě mají moc dobré polévky. Je zde fajn obsluha, žádné přehnané nanynky, prostě milé ženské. I pochvalu do kuchyně. Velké a čisté prostory. Bezproblémová platba kartou. Parkování zdarma a hned u budovy.”
“Skvělá obsluha, chutné pivo a další nápoje !!Příjemné domácí a čisté prostředí! Výborná Pizza!!. Škoda jen ,že momentálně nelze míti otevřeno :( Určitě se vrátíme. Těšíme se:))”