Recenze

  1. Hanuš Kovárník ★★★★★

    Navštíveno náhodou, velká spokojenost.

  2. Theresia Elisabeth Vymazalová ★★☆☆☆

    Hodnotím z dovozu přes objednávací platformu. Gnocchi al Quattro Formaggi s kuřecím a brokolicí na první pohled vypadalo neskutečně mňamózně. BOHUŽEL po prvním soustu místo hry syrových chutí byla cítit jen hmota bez špetku koření s tvrdou brokolicí na skus, pozitivně hodnotím pouze uvaření Gnocchi jako takových samotných :( je to škoda, opravdu to vypadalo lahodně …

  3. Robert Čechál ★★★★☆

    Hodnotím jídlo z dovozu, ne restauraci. Bohužel jídlo nás velmi zklamalo. Objednali jsme si Carbonara a byla to docela tragédie. Špagety byli úplně slepené, jak kdyby je někdo vytáhl z lednice a ohřál, na můj i přítelkyně vkus opravdu dost pepře, téměř žádná omáčka (ve smyslu málo parmezánu s vajíčkem), za nás hodně suché. Na to, jak je restaurace dobře hodnocená si myslím že u tohoto jídla bych to zvadl připravit i sám lépe. Poslední tečka byla doba dodání, která na to, že není víkend, svátek, ani pátek byla dost dlouhá. Edit: po zveřejnění recenze se mi ozval majitel, omluvil se mi, podal vysvětlení a nabídl i kompenzaci. Takovýto přístup hodnotím velmi kladně.

  1. Jiri Kriz ★★★★★

    Skvělé místo. Vynikající jídlo. Přátelská obsluha srazila stoly, aby se nás na oběd vešlo osm osob. Doporučuje se rezervace předem, protože je to hodně populární.

  2. Dáša Lapená ★★★★★

    Krásný den , minulý pátek jsme po dlouhé době navštívily s přítelem Pizza Pollo a byli jsme velmi spokojeni . I přes plnou restauraci nás usadily , jídlo bylo dobré , co musím pochválit je obsluha , hlavně mladší trochu vousatý číšník který nám doporučil výborné víno . Určitě když zase budeme mít cestu kolem tak se rádi stavíme

  3. Nikol Hanáková ★☆☆☆☆

    Na jídlo jsme čekali poměrně dlouho, s tím že přítelovo bylo v pořádku, ale moje naprostá katastrofa. Méně cenově neadekvátní jídlo jsem nezažila. Nedovařené těstoviny, omáčka chutnající jako protlak a levná mozzarella. Od restaurace, která se prezentuje jako italská, jsem opravdu čekala více.

  1. David Sanetrník ★★★★☆

    Edit: problém už byl vyřešen. Nedoporučuji platit dopředu na webových stránkách. Pizzerie mi dluží 381 Kč - peníze mi odešly z účtu, ale pizzerie neeviduje objednávku. Komunikace velmi vázne. Několikrát do pizzerie volám a namísto řešení problému mi řeknou, že mi zavolají později. Týká se to včetně majitele pana Horáčka, který nejdříve vypadal, že situaci řeší, nicméně jsme se k výsledku ani po týdnu nepřiblížili. Nechci dávat jednu hvězdu, protože pizza je jinak dobrá a až do osudné objednávky 4.6.25 jsem měl většinou dobrou zkušenost. Mazat recenzi však nebudu ani poté, co peníze dostanu zpět, protože mě tohle zbytečně stálo dost času a nepřeji tuto zkušenost dalším zákazníkům.

  2. Iva Vanderková ★★★☆☆

    Moc často sem nechodíme, ale bohužel posledních pár návštěv bylo zklamání. Naposledy si přítel dal kachní stehno se zelím. Maso mělo docela intenzivní pachuť a všechno na talíři polité UHO. Slečna odnesla téměř plný talíř bez toho aby se zeptala jestli bylo něco špatně nebo jestli to chce třeba zabalit. Prostě vzala talíř a šla. To že se jídlo vždy nepovede ještě chápu, bohužel by to ale ze strany obsluhy mohlo být zvládnuté lépe.

  3. Jan Škurka ★★☆☆☆

    Dříve výborná pizza, minulý týden velké sklamání. Za 540 Kč jsme dostali 3 značně suché pizzy, na kterých deklarovaných surovin bylo velmi poskrovnu. Maso, kukuřici, nebo hrášek, to bylo jen tak zlehka posypáno, jen aby se neřeklo, že to tam není. Žádné bohaté pizzy plné chuti, jako tomu bývalo dříve.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pizza Pollo?

Pizza Pollo se nachází na adrese Na Tabulovém vrchu 4, 779 00 Olomouc-Olomouc 9, Česko

Jaké je telefonní číslo Pizza Pollo?

Můžete kontaktovat Pizza Pollo na čísle +420 608 404 608

Jak se dostanu k Pizza Pollo?

Trasu k Pizza Pollo najdete zde odkaz

Advertisements