Přehled katalogu
- 2,336 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 2336 výsledků
Procházejte stravovací zařízení v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,336 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 577,547 recenzí a hodnocení.
“Dobrý den prosím je majitel Lucie Kubíková ze slavice u hranic na Moravě ať se prosím ozve na fb tom tqm”
“Istanbul Kebab - Pravá turecká restaurace v centru Mohelnice.!”
“Krásná malá hospůdka s příjemnou obsluhou. Výborné pivo skvělá atmosféra”
“Hospůdka s názvem Černá Cesta, nachází se sice na kraji města mohu ji však doporučit, ostatní hospody mají se co učit. Pivíčko natočí vám příjemná Evička, což není žádný nováček. Je to zkrátka jednička a za vše zaplatíte jen pár kaček.”
“Byli jsme s kolegou nadšení vstřícností obsluhy , velikostí porcí i skvělou chutí.”
“Zastrčený bar v malé pasáži..;-)..do 4.ho patra vás sveze výtah...velmi pěkné prostředí, výhled z terasy na okolní kopečky. Milá obsluha...”
“Krásné místo a občerstvením a výhled na Bečvu”
“Byl jsme na dovolené, neměli jsme v neděli pečivo. Tento podnik nám zachránil den. Moc děkujeme. :-)”
“Výborné pivo a výhled. Bohužel otvírací doba do 22:00 této hospůdce nesvědčí. Aspoň pátek a sobotu by to chtělo déle.”
“Příjemné venkovní posezení ,v lesoparku Hloučela u Prostějova. Nabídka piva, nápojů. Za teplého počasí o víkendech se tu griluje a občas je tu i hudební program. V zimě za příznivého počasí, nabízí teplý čaj, kávu, punč a něco.k zakousnutí. V zimě lze posedět i v teplém prostoru u občerstvení. Hezké místo, které lze doporučit.”
“Široký sortiment smíšeného zboží, příjemné prostředí.”
“Pěkné asijské bistro v Tescu. Byl jsem tam v době obědů takže byl frmol. Čekal jsem asi 10 minut takže to šlo. Jídlo bylo výborné ale tezko se na hledalo místo na sezení. Je lepší odnést si jídlo domů. Ceny velmi mírně. Karty berou. Velmi slušný podnik, zase se rád zastavím Parkování u Tesca bez problémů.”
“Nejlépe nakrájená šunka v celém Prostějově !!!!! Proč tady, to jde a jinde nakrájí uzeninu tak, že přejde chuť! Vše je o ochotě prodavačů, a ostrém nářezáku ! Za mě, 1*****”
“U Arnošta se my liby hodně rád. Tam chodím”
“Skvělá obsluha a vždy profesionální přístup k zákazníkovi. Vždy seženu, co potřebuju za nejnižší cenu v okolí. Vřele doporučuji.”
“Super podnik s atmosférou amerického dineru u dálnice. Ceny rozhodně odpovídají kvalitě, lepší burgery v Olomouci nenajdete ❤️ A na jejich cibulové kroužky nikdy nezapomenete ❤️”
“+ lokalita, kuchyně, rychlost obsluhy, dětské hřiště, zahrádka, příjemná obsluha, rozumné ceny. - na nic jsem nepřišel. Doporučuji, vhodné i pro rodiny s dětmi.”
“Fajn hospoda s ještě víc fajn paní majitelkou! Má vyřídilku, kterou do tohoto typu hospody přesně potřebuje a vy ji i očekáváte :-) Prostory jsou na tak malou vesnici až překvapivě veliké, záchody čisté, v zimě hoří v kamnech oheň a v létě pro změnu můžete sedět na prostorné zahrádce nebo jen tak na trávníku. Stavili jsme se tu s kytarou během vandru po okolí a nelitovali. K jídlu jsme dostali luxusní guláš a i pizza byla dobrá. Takže určitě doporučuju!”
“Skvělý penzion s krásnou atmosférou a milou obsluhou. Pro rodiny s dětmi ideální, skvělá kuchyně.”
“Příjemné posezení uvnitř i ve venkovních prostorách, pro děti na zahradě houpačky, pískoviště, možnost dát si pizzu nebo zapecenou bagetu. Výborně pivo a výběr nealkoholických nápojů.”
“Nečekaně dobře připravený gril. I klobása se zeleninou a přílohami se dá podávat na úrovni.”
“Skvele jidlo a moc mila obsluha i pani kucharky:) opravdove prekvapeni dne, rozhodne doporucujeme zastavit se na jidlo. Maji obedova menicka, takze kdo driv prijde:)”
“Úžasné Bora řízečky, Na přání nám připravili poháry ,fajn personál. Velká spokojenost. Doporučuji.”
“Příjemné prostředí, velká nabídka.”
“Žádná luxus restaurace, ale normální hodpůdka, kde se i vaří. Mají zvláštní otvírací dobu. Servírka je milá a velmi ochotná. Na menu se zde dobře najíte. Lze platit kartou. Parking u budovy.”
“Strašně dobrý bylo všechno jídlo, které jsme si tu dali. Hambáč, žebírka, koleno a pak i jako sladkou tečku palačinky - luxus. Prostředí krásný, nově zrekonstruovaný. My trefili dokonce den, kdy se venku grilovalo vepřové. Paráda! Jen tak dál, přeji spoustu spokojených zákazníků!”
“Doporučuji tento motorest všemi deseti. Jídlo je zde moc dobré a ze zkušenosti vím, že pokud něco nechutná, rádi zjednají nápravu. Cena za menu s polévkou do 150kč - což je na podhůří víc než slušné. Za mě mají moc dobré polévky. Je zde fajn obsluha, žádné přehnané nanynky, prostě milé ženské. I pochvalu do kuchyně. Velké a čisté prostory. Bezproblémová platba kartou. Parkování zdarma a hned u budovy.”