Přehled katalogu
- 2,336 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 2336 výsledků
Procházejte stravovací zařízení v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,336 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 577,547 recenzí a hodnocení.
“Velmi milé překvapení. Jídlo dobré (Burger dobře dochucený, panenka šťavnatá/ bohužel omáčky mdlé a hranolky kupované), místní pivko a jako bonus výhled do jízdárny, což partnerku ohromilo!”
“Přiznám se že nejsem velkým fanouškem Vietnamské kuchyně , ale moje přítelkyně je a jelikož jsme po předchozím nezdaru v bistro central (kde nevaří mezi 3-4 ale nikde to nezjistíte předem) a restautací v lese (která zavíra o hodinu dřív než je uvedeno) byli v časovým presu zvolili jsme tuto variantu. No nakonec jsme se oba shodli že jídlo bylo naprosto geniální ( já měl losose a ona udon s krewetami) a že si vezmeme i porci na cestu do vlaku. Všem vřele doporučuji , naprostá špička.”
“Nikdy jsem nezažila milejší obsluhu než je Břéťa, moc děkujeme!❤️”
“Je to klasická pivnice jak alkoholické nápoje kofola ta je pouze v plastu není točená Kofola”
“Já jsem spokojená. Dostupná kavárnička se studentskými cenami, širokým výběrem a vstřícnou obsluhou. Škoda, že došlo ke zrušení pobočky v Ostravě. Mohu doporučit :)”
“Toto místo je trochu dál od obytných domů a jiných staveb, osazeno mezi zahrádkami u hráze řeky. Čepují zde pivo, nabízí i jiné nápoje, grilují maso, klobásy a hermelín a v pátek na pódiu může hrát i živá kapela. Posezení na dřevěných lavicích. Malá obsazenost hosty. Horší je to s toaletou, je zde toitoi.”
“Navštívili jsme tento podnik dle doporučení známých na úterním výletě v Olomouci a musím říct, že opravdu návštěvy nelituji. Obsluha je velmi milá, zejména slečna Sára - vypadalo to že brigádnice, se i přes to, že byla restaurace poměrně dost vytížená ptala, zda máme vše a nosila nám nápoje a jídla, ale také obě servírky byly naprosto fenomenální, takové pozitivní lidi byste si tam měli držet. Jídlo bylo dobré, dali jsme si burgery s trhaným masem a smaženými tvarůžky, jediné co mi kazilo dojem z burgru byla uvnitř lehce nedodělaná houska. Určitě na další návštěvě podnik navštívíme a budeme doporučovat dál. Děláte to dobře!!!”
“Doporučuji, kuřecí marinované křídla úplně nejlepší, vepřové koleno lahůdka a veškeré jídlo naprosto nejlepší, celá rodina to milujeme”
“15.11.2025 Skvělý zážitek v Asado Grill Olomouc. Pořádali jsme zde narozeninovou oslavu pro více hostů a celá oslava byla od začátku do konce perfektní. Speciální poděkování patří provozní manažerce Gině Lípové, která se postarala o veškerou organizaci. Všechna naše přání ohledně jídla, dortu i odpoledního rautu byla splněna do posledního detailu. Její přístup byl profesionální, milý a maximálně vstřícný. Velký dík patří také vedoucí směny Terezce a jejímu kolektivu za příkladnou obsluhu. I při větší skupině byli všichni hosté obslouženi, rychle ochotně a s úsměvem, což výrazně přispělo k příjemné atmosféře celé oslavy. Nemůžeme samozřejmě opomenout šéfkuchaře a celý kuchařský tým, který pro nás připravil skvělé menu a všechny ostatní dobroty. Jídlo bylo perfektní, ale i krásně naservírované, hosté si ho skutečně užili. Oslava dopadla na výbornou a všichni odcházeli nadšení. Restauraci můžeme s čistým svědomím doporučit a určitě se sem rádi vrátíme.”
“Dávali jsme si tuto bramborovou placku plněnou vepřovým a zelím, velmi zajímavé. Určitě stojí za vyzkoušení. Take jsme měli topinku s tvaruzkovym tatarakem, ten byl ovšem (nezvykle) příliš tekutý, což celkovému hodnocení uškodilo, ale chuťově výborny, jemně pikantní, mohl být hutnější. Atmosféra pěkná a obsluha na výbornou.”
“Nový prostor letního kina se opravdu povedl. Prostor je čistý, udržovaný, dostatek místa k odpočinku jak na slunci tak i ve stínu pod stromy. Jídlo a pití zajištěno v nových úhledných kontejnerech. Bohatý program pro každého. Vyzdvihujeme toalety, které jsou opravdu čisté a udržované v kompletní čistotě. Perfektní místo pro relax v centru Olomouce!”
“Obsluha 100% nabítka dle možností 100% ceny přiměřené.”
“Krásné a prostorné místo, kde místní samospráva podává vynikající výkon. K této velikosti obce nadstandardní záležitost.”
“Vstřícná obsluha a vynikající pivo. Mohu doporučit.”
“Vynorne pivko, kulecnik, utulne. Proste bezva.”
“Ochotná majitelka poradí, když nemá zajistí, otevřeno od rána do večera smekám!”
“Malá prodejna se vším potřebným.”
“Takové pohodové místo příjemná obsluha. Jídlo pití všechno dobré. Ceny skrze místo lehce vyšší.”
“Z dalky to vypada dobre, jidlo klasika, žádné zajimavosti. Dat jidlo a jet dal. Personal se snaži, ale navstěvnost je velká. Z meho pohledu doporučuji. Zde se zastavil čas.”
“Velice skvělý obchod!! Každý den čerstvé a velmi chutné pečivo!!”
“Velmi dobrý obchod,kde je stále otevřeno a dobré zboží.Doporučuji všem!!!”
“Když je čas ráda tam zajdu a děti si tam pěkně vyhrají”
“Tohle místo mám ráda z důvodu toho,že zde bydlí má rodina. Příjemné posezení, výborně se zde vaří,příjemná obsluha a příznivé ceny.”
“Lepší je to když tu není ŽgLOP.”
“Velmi příjemny podnik pro pořádání soukromích akcí. Pro děti spoustu zábavy a pod dozorem. Také se zde pořádají různé koncerty venku i v restauraci. Vřele doporučuji.”
“Hezké posezení, příjená obsluha a relax při minigolfu”
“Pivo Bernard 10, 11, 12, černá lavina, malinovka, křupky, kofola atd... :-)”
“Vynikající posezení na velmi klidném místě...Velmi oblíbená zastávka cyklistů, bruslařů a kolobežkařků díky skvělé poloze a docela prostorné zahrádce... V sezónu se tu grilují samé dobroty přímo u venkovního posezení...Jinak ceny jsou velmi milým překvapením, jak za pití tak i za dobroty z grilu a malou nabídku z kuchyně...”