Přehled katalogu
- 426 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 426 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 426 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 159,409 recenzí a hodnocení.
“Dobrý nápad. Vnitřní i venkovní místa jsou pěkná, obsluha milá, slušná. Měli jsme jen Plzeň a Pomelo grep ale pěna jak smetana. Je vidět, že se o výčep svědomitě starají a umí i pěkně načepovat. Určitě se vrátíme.”
“Jsou tu šipky pivo výborné, dobrá pizza, výborná obsluha, je možná platba kartou.”
“Dneska mi přivezl silnější pan kebab tortilu a můžu říct vždy když to dělá on je vynikající.Neni přeložena ale krásně křupavé hodně masa prostě luxusní DEKUJI ZATO ZE JSTE”
“Rychlé občerstvení, velký výběr a vynikající chuť, příjemná obsluha, doporučuji.”
“Již delší dobu jsem zde nebyl na jídle, ale vždy toto místo patří k nejlepším co se týče Bun Bo jak na rozvoz, tak samozřejmě na místě. Sushi mají také jedno z nejlepších v Olomouci a je zde pěkné prostředí i přes léto zahrádka.”
“Je tu nádherně, připadám si tu jak na dovolené v Turecku, obchůdky, kino super, Albert super.... Nemám co vytknout - snad jen kdyby byl sjezd z dálnice přímo k Olympii, bylo by tu rušněji.”
“Tak trochu RETRO interiér, zato však pokaždé výtečné a chutné jídlo.”
“doporučuji navštívit, parkováni bez problému, jídlo výborné, velké porce za rozumnou cenu, domácí kuchyně”
“Výborná Asijská kuchyně, příjemná obsluha rychlé odbavení, jenom v nabídce chybí nápoje bez cukru. Mohu jen doporučit”
“Krásná restaurace, nádherný salonek se soukromím, perfektní obsluha, přístup a profesionalita personálu. Opravdový kulinářský zážitek, raut na jedničku. Byly jsme spokojeni a nadšení... Vřele doporučuji.”
“Jídlo super, velký výběr z jídelníčku, obsluha slušná ochotná příjemná.”
“Výborná pizza, tenké vypečené těsto a skvěle suroviny. Moc příjemná obsluha.”
“V poslední době je nabídka rozšířená o řecká jídla od řeckého kuchaře a musím říct, že jsem nelitoval jediné objednávky. Pokaždé bylo jídlo vážně výborné. Velmi doporučuju.”
“Právě jsem dojedl. Měli jsme,smažený vepřový řízek z kotlety a kuřecí plátek. Výborné,chutné ,rychle na stole a neošizena porce. Jedna příloha na půl ,velká porce hranolek....rád se vrátím.... Milá obsluha.Malinkovi Ostrava”
“Strašně krátká doba čekání na jídlo po objednání! Jídlo chuťově vynikající!!”
“Můžu jen pochválit. Super obsluha (holky opravdu chválím) . Jídlo nám chutnalo. Pivo výborné. Určitě doporučuju.”
“Super restaurace s domáckým přístupem, kde se člověk pořádně nají za rozumnou cenu.”
“Při výletu do Přerova nám padla do oka tato restaurace. Souhlasím s kladnými recenzemi. Jedná se o velice sympatický podnik se skvělou kuchyní i obsluhou. Doporučuji.”
“Pět obědů, pět spokojených. Nádherné porce, skvělá chuť, výborná obsluha. Co víc si přát?”
“Na první pohled jsem toho moc nečekal ale byl jsem mile překvapen. Obsluha rychlá a příjemná a jídlo výborné už od pohledu. Vepřové nudličky, zelenina a příjemně pikantní omáčka a hranolky. Výborné domácí limonády. Doporučuji vyzkoušet”
“Nejlepší místo na výlet v okolí. Je radost vidět, když někoho provozovat gastro baví. Děkujeme za to.”
“Nejlepší hospoda co může být v Olomouci, pro mě jako milovníka piv, tak toto je fakt mega dobrý i pivo mi chutnalo, personál milý a klidný, poblíž MHD. Dávám 5 hvězd a příště jak budu v Olomouci tak navštívím tuhle hospodu rád znova. Honza R.”
“Opravdu výborné jídlo .moc jsme si pochutnali.Moc příjemná obsluha a krásné prostředí .Byli jsme tu dětmi a vyhověli nám v rozdělení porce . Vřele doporučujeme .”
“Tak jak pizzu nejím, řekl jsem si po dlouhé době že zkusím tady. Bral jsem si tvarůžkovou s sebou, s tím že ji budu postupně po cestě uždibovat v autě. Ovšem pizza byla tak výborná, že jsem ji snědl ještě než jsem vyjel z dědiny. I s okrajema, které jsou krásně dokřupava takže pizza se dá sníst do posledního drobečku. Krásně tenké těsto, ideální porce ingrediencí. Pokud budu mít zase cestu kolem, určitě se zastavím, a vám ostatním doporučuju to stejné ;)”
“Navštívili jsme restauraci s rodinou a byli jsme nadšení. Pizza byla výtečná – křupavé těsto, čerstvé suroviny, skvělá chuť. Burger? Jeden z nejlepších, jaký jsme kdy měli – šťavnaté maso, perfektně dochucený. A řízek s kaší? Jako od babičky, jen v luxusnějším podání. Obsluha velmi milá, ochotná a vstřícná, díky ní jsme se cítili opravdu vítaní. Pro našeho syna byl dětský koutek naprostým rájem – bezpečný, čistý a zábavný. Celé prostředí restaurace je nádherné, vkusně zařízené a příjemné. Skvělý zážitek od začátku do konce. Rozhodně se sem vrátíme. Děkujeme za krásný rodinný oběd!”
“Navštívili jsme tento podnik úplně náhodně po cestě na dovolenou. Byli jsme nadmíru spokojení. Pejsci jsou tam vítáni. Obsluha velmi milá, bez vyzvání obsloužila i pejska s vodou. Měli jsme menicka, která byla výborná. Čekání v normální době, jelikož jsme měli pizzu, která byla připravovana na minutku (obyčejná šunková - nadstandard). Nádherný prostor venkovního posezení. Když budeme mít opět cestu rádi se opět zastavíme. :)”
“Klasická hospoda když máte žízeň. V odpoledních hodinách funguje stánek kde dostanete langoš, topinku, hranolky atd. Taky zde mají točenou zmrzlinu.”
“Vynikající péče o rodinného příslušníka”