Přehled katalogu
- 2,899 Firmy celkem
- 2.9 Průměrné hodnocení
- 68% S recenzemi
- 26% S fotografiemi
Nalezeno 2899 výsledků
Procházejte nemocnice v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,899 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 2.9/5 na základě 152,390 recenzí a hodnocení.
“Jsem maximálně spokojená.Vždy jsem dostala tu nejlepší péči, a můžu jen chválit.”
Jurikův pramen v Teplicích nad Bečvou je místo s dobrou dostupností. Je dobře udržované a minerální voda se dá přímo načepovat do vlastních lahví.
“Dobré místo na nákup. Velmi kvalitní produkty. Vše je velmi přehledně poskládáno. Každý si zde vybere své oblíbené zboží. Velmi dobré ceny. Dobré parkoviště před prodejnou.”
“Lidl je pro mě osobně skutečným vzorem kvality, rozmanitosti a příjemného nákupního zážitku. Od okamžiku, kdy vstoupím do prodejny, mě vždy potěší čisté, přehledné a moderní prostředí, které dělá z každé návštěvy radostný a pohodlný zážitek. Sortiment je pečlivě sestavený, nabízí nejen základní potraviny, ale také širokou škálu čerstvého ovoce a zeleniny, kvalitního pečiva, mléčných výrobků a masa, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Velkou výhodou Lidlu je také pravidelná obměna tematických akcí a týdny zaměřené na produkty z různých koutů světa – vždy mě potěší objevovat nové chutě, speciality a inspiraci pro každodenní vaření. Navíc cenová dostupnost a výhodné akce dokazují, že Lidl myslí nejen na kvalitu, ale i na peněženku svých zákazníků, což je dnes opravdu vzácné. Personál Lidlu je vždy vstřícný, ochotný a profesionální. I v rušných hodinách se setkávám s usměvavými a přátelskými zaměstnanci, kteří jsou připraveni poradit, pomoci a zajistit, aby byl nákup bezproblémový. Nákup v Lidlu je proto nejen efektivní, ale i příjemný zážitek, při kterém mám pocit, že si zákazník skutečně váží. Nemohu opomenout ani pečlivý výběr produktů s ohledem na kvalitu, čerstvost a často i lokální výrobce, což je pro mě osobně velmi důležité. Lidl pravidelně překvapuje inovacemi, zajímavými limitovanými edicemi a moderními výrobky, které se objevují v nabídce vždy přesně včas a v perfektní kvalitě. Celkově je pro mě Lidl synonymem spolehlivosti, kvality, dostupnosti a inspirace. Každá návštěva je radost, ať už hledám rychlý nákup každodenních potřeb, nebo objevování nových chutí a produktů. Lidl je zkrátka pro mě místo, kam se vždy ráda vracím a kde mám jistotu, že kvalita, čerstvost a přívětivý přístup personálu jsou vždy na prvním místě.”
“Zdravotní středisko s milým přístupem. Žádné dlouhé čekací doby. V přízemí lékárna, takže s receptem není třeba chodit daleko. Jediné co vytknu jsou uzamčená všechna WC v budově, takže musíte čekat až vyjde sestra a říct si o klíč.”
“Úžasný přístup, rychlé ošetření a příjemný personál. Moc děkuji”
“Jeden z lepších Lidlů. Nevím, jak tak občas zavítám do jiného města tak zjišťuji že opravdu může být v tomhle obchodě zboží doplněné. Že tam nemusí být nekvalitní zelenina, rozházené zboží, prázdné regály. Takže ta mě Lidl Olomouc - dobrý obchod”
“V Lidlu v Olomouci na Lazecké nakupuju vždy ráda- málo lidí, zboží mají vždy dost.”
“Větší prodejna s dobrou nabídkou sortimentu a vlastním parkovištěm. Příjemně se zde nakupuje.”
“Gratuluji vedení této prodejny. Tak čistou a uspořádánou prodejnu jsem už dlouho neviděl. Na to že jsem utratil peníze jsem odcházel s úsměvem, jelikož i paní pokladní byla usměvavá a milá. Co jsem chtel koupit tak to bylo v dostatecnem mnozstvi a to jsem byl po vikendu. Nemám k tomu víc slov. Jo pro jistotu - tato recenze není sponzorovaná, aby si někdo nemyslel. Fakt se mě tu líbilo.”
“Dobrý den, s péčí paní doktorky Jablonské a její sestřičky v ordinaci jsem já i můj malý syn spokojená. Doba strávená v čekárně bývá sice delší, ale kde dneska není. Po ošetření mé i synovy problémy ustupují nebo zcela vymizely. Díky prevenci a doporučené léčbě se nám opětovné problémy daří eliminovat. Děkuji paní doktorce i sestřičce za profesionální přístup ke mě i mému dítěti.”
“Ochotný personál, příjemné prostředí a rozmanitost výrobků.”
“Vyšli nám vztric a bylo vše brzy vyřízeno.”
“Paní doktorka ma srdce na pravém místě a všichni to vědí. Nad to je také skutečná odbornice. Přeji ji dlouhou a spokojenou praxi :)”
“Produkty perfektní. Personál příjemný a vstřícný, nezažila jsem žádnou nepříjemnou zkušenost.”
“Skvělé místo pro nákup. Široký sortiment zboží přijatelné ceny.”
“Byl jsem v Olomouci i v Prostějově a znovu jdu 3.1. do Prostějova a velká spokojenost není co vytknout”
“Pohodový nákup, velkorysá a prostorná parkovací stání, široký výběr věci na velké ploše. Lékárna, trafika se Sazkou, dobré lahůdky pro rychlý oběd.”
“Velká spokojenost a profesionální přístup”
“Vkládám recenzi svých rodičů: Po létech ježdění do Beskyd jsme se rozhodli pro Jeseníky. Díky dceři, která našla příznivá hodnocení jsme se rozhodli pro villu Regenhart a byla to šťastná volba. Útulné, domácí prostředí, stačil letmý pohled do koupelny a bylo jasné, že je všude až úzkostlivě čisťounko. Děvčátka v jídelně (nemůžeme je neosobně nazvat personálem)se o nás, vždy s úsměvem, pečlivě starala, váš hotel na ně může být pyšný. Stejné pocity jsme měli v recepci, pochvalu jsme po slečně - číšnici vzkazovalii i do kuchyně. Velké uznání patří vaší paní masérce. Bolestmi zad trpím léta, zažil jsem hodně masérů horších i lepších, tu vaši bychom velice rádi měli u nás v Krnově. K perfektní masáži přidala i radu, co s končetinami, které utrpěly při záplavách delším pobytem v kontaminované vodě. Že je ta osůbka opravdový profesionál je i skutečnost, že mé paní namasírovala ruce i nohy, což ona jinak špatně snáší. Netroufal jsem si optat se na jméno, moc vás prosím, vyřiďte jí, že na ni vděčně vzpomínáme. Závěrem k hodnocení hotelu. Po přečtení dotazníku mi přišlo nefér jen tak vyplnit kolonky a nevyjádřit osobní pocit z návštěvy u vás, případně jen několika málo slovy pochválit. Těm, kteří si tuto recenzi přečtou se omlouvám, že působí svou délkou spíš jako osobní dopis kolektivu hotelu. Nejspíš to tak opravdu je. S milou vzpomínkou Anna a Pavel K.,”
“Drobná lékárnička kousek od kauflandských pokladen. Obvykle je zde docela prázdno, avšak někdy v dopoledních hodinách se mohou vyskytovat poměrně dlouhé fronty na pokladnu určenou pro zákazníky s recepty. Je možné si sem z online eshopu přeposlat nějaký produkt běžně se v kamenné lékárně nevyskytující, doprava je pak zdarma, což je fajn. Přístup byl také vždy dobrý.”
“Přišla jsem čtyři minuty před zavírací dobou, rozhodovala jsem se, měla jsem potíže s platbou, měnila jsem nákup. Magistra Prachařová se mi trpělivě, s úsměvem věnovala, ještě mi poradila. Vůbec na ní nebylo znát, že v tomto náročném období už má za sebou celou službu. V poslední době jsem přišla do kontaktu s více lékárníky a vím, že takový přístup není samozřejmý, znamená však celý rozdíl. Zvlášť když člověk je člověk poněkud křehký, jak už to bývá, když potřebuje lékárnu. Ještě jednou, děkuju, vážím si toho. Děláte čest své profesi.”
“Za mě neprostá spokojenost, výběr mají krásný velký a lékárníci a lékárnice jsou neskutečně příjemné a poradí se vším. Je to Top”
“Po několika negativních recenzích tady, jsem byla trošku neklidná, když mi můj pan doktor dal žádanku právě k paní docentce. Dnes jsem absolvovala prvotrimestrální screening a musím říct, že jsem se stresovala opravdu zbytečně... Od sestřičky na recepci, přes sestřičku na odběru krve až po paní docentku byli všichni moc milí a hodní a panuje zde přátelská atmosféra, prostředí je moc pěkné. Šla jsem na čas, v čekárně jsme byly chvíli dvě, takže i organizačně vše šlape. Během vyšetření jsem paní docentku nevyrušovala, protože věřím, že jako každý smrtelník se musí i ona soustředit na svou práci (ani já nemám ráda, když mě někdo při práci bombarduje otázkami). Pravda je, že sestřičce diktovala pro mě neznámé pojmy a čísla, což ale beru opravdu jako součást vyšetření. Na konci ultrazvuku mi důležité informace shrnula laicky pro mě. Poprosila jsem o fotku, bez problému vytiskli. Výsledky krve by mi měly přijít ještě dnes odpoledne. Pravdou je, že náš prcek je evidentně spáč a pohodář, takže sem tam paní docentka zatřepala sondou, ale rozhodně nic dramatického, jak se tu popisuje... Ke konci už to trošku tlačilo, protože nejsem úplný hubeňour, takže bylo potřeba hodně tlačit, aby bylo miminko dobře vidět. Věřím ale, že kdybych se jen slovem zmínila, že už je to neúnosné, určitě by mi bylo vyhověno... Za mě opravdu spokojenost a na druhý screening půjdu určitě zase do Fetmedu!”
“Jsem moc spokojená. Krásný, lidský přístup. Můžu jen doporučit.”
“Velmi ochotný a trpělivý personál. Nabídnuto mnoho zboží, bylo z čeho vybírat. Velká spokojenost.”
“Ceny průměrné,najde se tu vše co potřebuji”
“Skvělé akce Mikuláš nebo Sokolské Šibřinky”