Přehled katalogu
- 590 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 590 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 590 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 207,585 recenzí a hodnocení.
“Zastavili jsme se na borůvkové knedlíky v rámci Borůvkových hodů. Bylo zrovna poledne, takže všude plno, ale měli jsme štěstí a dvě místa našli. Pro personál to bylo velmi náročné, ale opravdu se snažili, my jsme byli předem připravení na delší čekání, tak nás mile překvapilo, že jsme si brzy mohli objednat pití i jídlo. Pití nám donesli hned, na jídlo jsme chvíli čekali, ale to bylo jako kdekoliv jinde, když je v restauraci plno. Knedlíky nám moc chutnaly, bylo jich na výběr více variant, dali jsme si i borůvkovou limonádu. Manžel zkusil kulajdu a také si ji chválil. V tak náročný den a čas to pro personál určitě bylo hodně náročné, my jsme byli velmi spokojeni a na obědě jsme si pochutnali.”
“Jídlo bylo vynikající, obsluha trochu pomalejší a zdálo se nám trochu chladno, navštíveno o adventu v týdnu. Navštěvujeme asi dvakrát ročně. Jídlo udržuje fajn standard.”
“Byli jsme zde poprvé a celkově se nám zde líbilo. Při vcházení člověk úplně neví zda jít do dveří "Restaurace Damika" nebo dveří "Damika". Uvnitř byla zima a v "Restauraci Damika" je rušivé hlavně časté běhání personálu skrz místnost zřejmě od baru do kuchyně. Trochu jsem se obával kvality, protože restaurace kde se vaří desítky různých jídel, desítky různých pizz a ještě burgery nejsou nejlepší. Spíše to bývá při takovém počtu jídel všude průměrné. Zde jsme si dali pizzu a steak. Obojí výborné, poměrně velká porce. Jen dva že tři nožů byly úplně tupé. Ostří bylo rovné a stejně široké jako zbytek nože, takže bylo celkem jedno kterou stranou nože se snažíte krájet. Taky u vstupu firemní auto parkovalo tak blbě, že se skoro nedá dostat k jídelnímu lístku a informacím o restauraci. Jsem rád, že na stole neruší reklamní letáky, podtácky a další zbytečné předměty. Restaurace je čistá, příjemná. Celkově tedy doporučuji zde zajít na jídlo, obsluha byla taky příjemná bez problémů.”
“Jídlo super, levné ale chutné. Dobrý výběr a mají otevřeno déle než je otvírací doba. Obsluha úžasná a milá”
“Objednaval jsem odtud poprvé. Nejdříve jsem si objednal, najedl se a až pak četl recenze. Dobře jsem udělal, napříč negativním recenzím musím pochválit hovězí burger. Hranolky sklamali, byli gumové. Ale burger byl top, určitě si ho příště objednám znovu.”
“Není možnost si něco koupit (pití, kafe) ale jinak naprostá spokojenost. Příjemná obsluha a perfektní čistota.”
“Stylová pivnice, tankový Radegast, Plzeň sudy. Celodenní menu+další chuťovky. Příjemná obsluha, venku posezení. Moc fajn.”
“Příjemné posezení v malé hospůdce s milým hospodským. Možnost si zahrát kulečník nebo využít karaoke. Na čepu je Radegast 10 nebo Gambrinus 11. V teplých dnech k dispozici malá zahrádka.”
“Po cestě na lom Šífr se tu vždy zastavíme a pořádně nadlábneme. Výborné a hlavně šťavnaté koleno, malinovka taky výborná. Musím pochválit obsluhu a pán majitel opravdu sympaťák.”
“Skvělá obsluha, ještě skvělejší ledová káva”
“Dnes jsme po hodně dlouhé době navštívili tuto hospodu s manželkou ,přidali se k nam i přátelé ,přišli jsme zrovna kdy zahrádka byla plná,něco jsme tam vypili a dali si i pizzu která byla výborná ,a i přesto že obsluha tam byla sama a chvíli se i na pivo čekalo,jsme byli spokojeni,musím dodat ale že se omlouvala že ji hodně pění,s tím asi nic udělat nemohla,byla příjemná a usměvavá i přes ten frmol co tam měla.za nás spokojenost jak s obsluhou tak i s jídlem .”
“Jídlo bylo vynikající, příjemné prostředí i obsluha”
“Luxusní hospůdka milá majitelka i obshluha ochota toalety čisté pivo špičkové kvality doporučuji všem !!”
“Skvělé ceny za perfektní jídlo. Lepší 5 jídel na meníčku v perfektní kvalitě, než mít jídelní lístek o 100 položkách a na talíři blaf. Rychlá a příjemná obsluha.”
“Chtela jsem Vám poděkovat za zařazení veganské pizzy, dlouho jsem neměla tak skvělou pizzu, ten rajčatový základ je opravdu skvělý a už jsem v to na Ostravsku na nedoufala, že někdo bude dělat takhle výbornou pizzu s vegan sýrem!”
“Vše v pořádku, nejchutnější kebab v Krnově :)”
“Podnik jsme navštívili kvůli středečního chytrého kvízu, ten byl super. Skvělá atmosféra, vynikající pokebowl i dýmka a nachos. Fajn atmosféra.”
“Klasická vesnická hospůdka na hřišti”
“Maki mají velice dobré hlavně lososové s dobrou rýží taky se mi líbí že k tomu dávají řasu.”
“Objednávka přes internet-už dlouho si u Chachara pizzu neobjednáme. Pizzu pro 3 přivezl na dvakrát, protože kuchař není schopný je správně očíslovat!! Pizza byla vysušená jako trout a studená. Když už si pizzu za ten drahý peníz objednám, tak si chci pochutnat a ne ji hodit do koše. Ani můj pes ji nechtěl žrát!”
“Parádní posezení,super jídlo a hlavně obsluha na jedničku”
“Úžasné sushi, milá a spolehlivá domluva. Všem vřele doporučuji.”
“Nejlepší rajská na světě a ten smazak se taky jen tak nevidí, boží personál, místo s interaktivní atmosféru kde máte zároveň svůj klid na jídlo když chcete. Řekl bych že je to tam až kulturní zážitek. Takže jsem vděčný že jsem se mohl zúčastnit.”
“Dneska už prostě klasika . Každé město musí mít svoje asijské bistro.Velký výběr za normální ceny. Bistro na mě působí čistě. Výhoda je že jde vidět do kuchyně. Musím pochválit celkové jídlo. Gyros mají opravdu výborný šťavnatý. Není to sušina jak někdy bývá. Necítil jsem přepálený olej. Některé bistra jsou katastrofa ať už hygienou nebo potom v jídle na kterém jde znát stáří masa. Tady to je ale jedno stech lepších kde se nemusím bát o svoje zdraví. Místo na sezení . Platba kartou. A na to že bylo plno lidi tak jsme dlouho nečekali . Minulé když jsme byli měli jsme jiné jídla a taky v pořádku. Takže u druhé návštěvy dávám pět hvězd .”
“Chodím zde už několik let ,a nikdy jsem neměl žádný problém ,obsluha pohoda a jídlo ? Gyros pořád čerstvý ,vepřové maso po činsku nikdy neomrzí ,procestoval jsem kus světa a navštívil dost čínských restaurací ,hlavně v ČR a musím říct že ta naše v Tescu je prostě nejlepší ✌️✌️✌️”
“Doporučuji!!! Po naprosto otřesném zážitku s vedlejším Polivarem, jsme přešli jen pár metrů zde, kde nás vítala s úsměvem jak paní kuchařka, tak paní servírka. Jídlo klasické, hospodské, šťavnaté, velmi chutné, pivečko výborné, atmosféra velmi příjemná. Děkujeme, že jste nám spravili chuť ☺️”
“Velice chválím měla jsem pizzu z dovozem na určený čas přesní jak hodinky čerstvé teplé pochutnáte jsem si na pizze proto dávám všech 5 hvězdiček”