Recenze

  1. Jaroslav Krupa ★★★★★

    Maki mají velice dobré hlavně lososové s dobrou rýží taky se mi líbí že k tomu dávají řasu.

  2. Naty Rajkova ★☆☆☆☆

    Absolutně nejhorší kebab, který jsem kdy měla. Maso asi z kuřecího stehna, části tvrdé, až mi z toho bylo špatně. Zelenina, která ani není v pravém kebabu! Nejsem spokojená.

  3. Ms. Verunka ★★★★★

    Koukám na tolik negativních recenzí a tak raději napíšu vlastní. Vždy jsem měla štěstí na výborné maki a smažené sushi, troufám si říci, že jedno z nejlepších ve F-M. Nyní jsem si oblíbila POKE, velká porce lososa a velmi chutná kombinace avokáda s mangem. Na co štěstí, ale nemám je dobo přípravy…

  1. Marcela Krestová ★☆☆☆☆

    Udon s hovězím - nebylo to vůbec dobré, pálí mne žáha, snažila jsem se sníst a nevyhodit, ale celé to nešlo... vše doslova plavalo v takové hnědé sladkokyselé omáčce, takový udon jsem jsem ještě nejedla...nigiri sushi vypadá dobře, to beru domů, tak uvidíme... obsluha byla příjemná, ale pro jídlo tam už bohužel nepůjdu

  2. Natyshe Čajková ★☆☆☆☆

    Kdybych mohla, tak nedám ani tu jednu hvězdičku. Přítel měl chuť na kachnu (kterou ještě jak začínali měli výbornou), mě chtěl vzít Pho s hovězím. Paní na něj nesrozumitelné spustila, že ne, tak si vybral Pho s kuřecím. Co donesl za hnus, nevím ani jak se to jmenuje. Vypadá to jako kupa již přezvýkaného jídla. Ale opravdu obě jídla jsou naprosto odporné. Šílené mastné, ještě víc slané. Máme oba nějaký respekt k jídlu, zbytečne fakt nic nevyhodíme, ale tohle se fakt nedá jíst. Už nikdy tam pro nic nepůjdeme ani jeden a rozhodně všechny budu maximálně tak varovat. Tohle je zralé na zažívací problémy. Fakt jsem zklamaná. Styděla bych se být Vámi! Edit jelikož jsem dostala odpověď: Vzhledem k tomu, jak psaná odpověď je, tak to asi dost vypovídá o tom, jak funguje u nich komunikace a proč jsme místo Pho dostali úplný jiný pokrm, který s Pho neměl absolutně nic společného. :) A to poslední, co bych chtěla je si vymýšlet. Právě naopak vždy ráda ocením dobré jídlo. Ale to, co prodávají tady je daleko od dobrého jídla.

  3. Shatbbethai ★☆☆☆☆

    Pekingské kuře, masa docela málo, převažovala dost slaná omáčka. Smažená rýže byla celkem dobrá, porce velká, byla jenom dost mastná. Smažená kachna byla největší zklamání. Rýže u ní byla studená, omáčka smrděla jak salón na nehty a kachna nic moc. Celkový zážitek nic moc, radši si zajdu do Guty nebo do Tesca.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Big Asia?

Big Asia se nachází na adrese KAUFLAND Revoluční 3470 738 01, 1 Frýdek-Místek 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Big Asia?

Můžete kontaktovat Big Asia na čísle +420 775 502 666

Jak se dostanu k Big Asia?

Trasu k Big Asia najdete zde odkaz

Advertisements