Přehled katalogu
- 241 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 52% S fotografiemi
Nalezeno 241 výsledků
Procházejte penzion v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 241 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 42,557 recenzí a hodnocení.
“Místo s historickou budovou a silnou energií. Překrásná stavba na překrásném místě s minulostí předků... Již není Penzionem, ale má být obnovená restaurace a Minigolf.”
“Skvělá restaurace velký výběr jídel a velké porce, příjemné prostředí vhodné i pro děti a handycapované”
“Vynikající ubytování i servis. Klíč je možné vyzvednout i v noci.”
“Hned po příchodu a objednání nápojů. Nám nápoje obratem přinesli. Milý personál. Jídlo výborné na výběr z pár pokrmů ale rozhodně je si z čeho vybrat. Jen bych možná přidala na měny i dětské pokrmy.”
“Nejlepší pivo ve městě! Zdá se vám, že je mnoho podniků, kde neumí čepovat pivo? Zajděte právě sem! Každý náročný pivař totiž pozná správně načepované pivo. Pěna má krémovou konzistenci, načepované v ČISTÉM SKLE!! Čisté a mokré sklo je pro mnoho podniků i v dnešní době totiž problém. Tady ale rozhodně ne. Za mě super. Můžete se zde zastavit na denní menu, které je za přívětivou cenu. Večer si u piva dáte z teplého jídla pouze pizzu. Pozor, pizza je z polotovaru. Nic moc, ale po pár pivech zasytí. V letních měsících možnost sedět na příjemné zahrádce. Bohužel jen do 22:00, poté vás obsluha vyžene do lokálu. Z důvodu dodržování nočního klidu. Můžete zde konat různé akce, svatby či večírky. Pro milovníky sportu je zde projektováno na projekčním plátně mnoho sportovních přenosů. Nebo také zde probíhají Hospodské kvízy. Jeden zápor tu ovšem je. Když si sednete ihned ke vstupním dveřím, tak se z vás stane otrok hostů, kteří mají na háku se zavíráním posuvných dveří. Protože na vás a do celého lokálu nesnesitelně táhne studený vzduch a vy tak za každým hostem musíte dveře zavřít. Jinak vám umrzne zadek.”
““Nejvíc nejlepší. Když se o vás stará inteligentní chlap, abyste se měli dobře - chcete se vracet. Děkovačka je i pro číšníka. Pivo nemělo chybu.””
“Chodíme pravidelně na badminton ...výborné. Cena 400 Kč hodina”
“Krásné pokoje, krásný úklid, voňavoučko, příjemný a milý pán na recepci. Po dlouhé době jsem velmi spokojený s kolegyním.”
“Skiareál Karlov a Penzion Praděd rozhodně doporučuji všem milovníkům hor a zimních sportů! Lokalita je naprosto skvělá – z pokoje na svah to máte doslova pár kroků, což je obrovská výhoda, zvlášť pokud máte děti nebo chcete co nejvíc času strávit na lyžích. Jídlo v penzionu je opravdu vynikající, každý chod byl zážitkem a bylo vidět, že si dávají záležet na kvalitě i chuti. Navíc obsluha je úžasná – vždy usměvavá, ochotná a komunikace bez jediného zádrhelu. Celkově je atmosféra velmi příjemná a rodinná. Oceňujeme také možnost večerního lyžování Určitě se sem rádi vrátíme, protože tento zážitek jen těžko něco překoná! Děkujeme.”
“Penzion Pepa jsem nenavstivila jen jsme stáli ve frontě na silnici jeli jsme na boruvkove knedlíky o kousek dál bylo to super příští rok doporučuji všem”
“Super kuchař výborne jídla skvělé ubytování doporučuju všem”
“Krásné prostředí a dobré jídlo a milá obsluha. Za ubytování beru jednu hvězdu za drobnosti, které se dají lehce odstranit, jako třeba vrzající dveře. Jinak jsme byli velmi spokojeni.”
“Pokoje skvělé obsluha také. Příjemné prostředí PS: Pan Kašparovský bude zřejmě velice negativní člověk. Stačí se podívat na jeho další recenze;-)”
“Ubytování super personál se opravdu staral nic nám nechybělo pokoje čisté a opravdu bylo teplo (někdo řešil ze byla zima)vyborné večeře klasické snídaně jedine co nás zklamalo byla whirpolka soukromá 390kč na 45 minut je přijatelná cena ale trysky uplne bez tlaku byla to spíše jen horká voda přikládám foto ceníku který bohužel nikde na stránkách neni”
“Mám to místo rada super servis jidlo famózní jako vždy co sem jdeme... Jediné co bych uvítala je alespoň dvě bariatricke jídla (omezení množství jídla.. operace zaludku)”
“Strávili jsme zde víkend, pokoj čistý, připravený, dobře vybavený (malá, ale naprosto dostačující kuchyńka a jídelní koutek), wifi. Naše poděkování patří panu majiteli, velmi solidní a vstřícné jednání, bezvadný přístup. Byli jsme zde velmi spokojení, určitě se zase vrátíme a mohu jen doporučit.”
“S přítelem jsme hledali nějaké místo na odreagování a musím za nás oba říct, že jsme udělali opravdu hodně dobře. Penzion je sám o sobě moc pěkný a hlavně čistý. To nebylo ale jediné, co nás mile překvapilo a tím myslíme hlavně personál, který byl opravdu příjemný a přátelský, s kterým se i hlavně hezky povídalo. Prostředí bylo také úžasné, jen na měšťany opravdu velké ticho, ale za pár hodin si člověk zvykne a o to více to je fajn. Rádi bychom se ještě vyjádřili k jídlu a to tak, že jsme si na večeři objednali špagety, které byly opravdu výborné, pak guláš, který byl z domácího masa a nazávěr opravdu moc dobrá zmrzlina. Možná vás ze začátku zarazí menší jídelníček, který je ale na takovou menší restauraci vyhovující a ceny, ale za ty porce a chuť jídla je to opravdu více jak vyhovující. Ráno tedy následovala bohatá snídaně, která byla taktéž skvělá. Celý pobyt tedy hodnotíme velmi pozitivně. Možná jen až na ty postele, které mírně vrzaly, ale hlavně, že se na nich spalo dobře. Každopádně už nyní víme, že se sem ještě několikrát vrátíme”
“Moc krásné místo.. Ochotná obsluha.. Zase přijedeme”
“Děkujeme za úžasnou svatbu u vás. Vše krásně udržované a čisté. Obzvláště si ceníme vstřícnosti a pomoci při organizaci a přípravach. I když bylo vše zajištěno na poslední chvíli, dopadlo to nad naše očekávání. Dokonce ani nepříjemný déšť nás díky skvělému zázemí nezaskočil. A odpoledního slunce jsme si v krásném prostředí a přírodě také skvěle užili.Všichni nadšeně vzpomínají. Děkujeme majitelům a všem doporučujeme na pobyt i oslavy.”
“Příjemná obsluha, obedove měnu možnost výběru ze 3-5 jídel. Mají zde i hotovky. Řízečky pro dětičky taky i s bramborovou kaší. Mini dětský koutek. Musím jen doporucit”
“Tady jsme se chystali dlouho a v podstatě podle recenzí jsme věděli,že to bude příjemný večer. Jídlo naprosto famózní,neskutečně velké porce, opravdu zde hraje každý detail na talíři,6-ti lety syn si také moc pochutnal,obsluha velmi příjemná,nevtíravá,přitom velmi pozorná. Budeme se VELMI rádi vracet.”
“Maximální spokojenost. Možnost parkování, pokoje útulné čisté, poblíž obchod Hruška. Majitelka vstřícná. Doporučuji. Rádi opět přijedeme.R”
“Příjemné prostředí. Příjemná obsluha. Pivo 12° chutná mi tady.”
“Krásný penzion kousek od sjezdovek s restaurací přímo v penzionu, velmi milá obsluha, která nám vyšla vstříc i přes naše potravinové alergie. Pokoj moderní, čistý a prostorný ideální pro rodinu s dětmi. Na snídaně bohatý výběr, hlavně oceňuji luxusní domácí paštiky a uzené maso. Určitě jsme tu nebyli naposledy.”
“Dobrý den, děkujeme za včerejší milou, ochotnou, usměvavou obsluhu. Maximální spokojenost”
“[26. - 27.2019, 2 os.] Pobyt v hotelu Zlatá Opavice hodnotíme ve všech aspektech s maximální spokojeností. Hotel prodělal celkem nedávno důkladnou rekonstrukci a je velmi dobře vybavený (zmíním luxusní výtah, exkluzivní bazén s optimálně teplou vodou). Náš pokoj byl prostorný, účelně zařízený, s přístupem na balkonovou terasu (skvělé výhledy na dokonalou zahradnickou úpravu okolí a malebnou krajinnou scenérii), koupelna zcela vyhovující. Bez vady byla i snídaně a vyzdvihnout musíme příjemné a vstřícné jednání provozovatelů i personálu kuchyně. Pozitivní dojem nám tudíž nedokázaly zkazit ani občasné výpadky televizního signálu, což (vzhledem k odlehlosti a členitosti horského kraje) majitel sotva může ovlivnit. Rozhodně resort Zlatá Opavice/Eliška zájemcům doporučujeme; sami hodláme příjemně strávené chvíle zde zopakovat, jakmile k tomu bude příležitost. 5*”
“Kdo nepotřebuje luxus, tomu doporučuji. Čisté a dobře vybavené apartmány.”
“Krásné prostředí, Velká čistota, milá obsluha, skvělé jídla která připravuje paní domácí. Není vůbec nic co by mi po dobu pobytu vadilo. Řekl bych že tento penzion je lepší než nejlepší hotel v ČR!”
“Dobrý den,19.4.2025 prijelo k Penzionu 11 motorek a 14 lidí usedlo,pojedlo.Jídlo i polívku každý znás pochválil,byly výborné,taktéž obsluha milá,příjemná.Wc moc pěkné.Krásná restaurace.Doporučejeme navštívit.”
“Byli jsme jen v restauraci, luxusní jídlo za přijatelné ceny, rychlá obsluha, příjemné prostředí.”