Byli jsme ubytovaní v Penzionu U Hyklů, ale místo klidného pobytu to spíš připomínalo ubytovnu – většinu nocí rušili hluční dělníci, často cizinci, kteří byli notně posilněni alkoholem a nechovali se zrovna ohleduplně. Bordel, hluk a žádná kontrola ze strany provozovatele. Pokud hledáte klidné ubytování, tohle není ono!!!
Fotografie
Recenze
-
Ivana Jenei ★☆☆☆☆
-
Petr Šebík ★★★★★
Strávili jsme zde víkend, pokoj čistý, připravený, dobře vybavený (malá, ale naprosto dostačující kuchyńka a jídelní koutek), wifi. Naše poděkování patří panu majiteli, velmi solidní a vstřícné jednání, bezvadný přístup. Byli jsme zde velmi spokojení, určitě se zase vrátíme a mohu jen doporučit.
-
Vojtěch Petr ★☆☆☆☆
Před pár dny jsem měl tu "čest" se navečeřet v penzionu U Hyklů. Paní servírka si našich maličkostí všimla po příjemných deseti minutách. Nešlo ani tak o vysoký počet hostů, jako spíše o nezájem o zákazníka. Objednané pivo nám přišlo po 20ti minutách. Pivo bylo mizerně natočené, s klasickou "čepičkou". Tudíž zážítek žádný a osvěžení pokaženo. Piva přišla 4, objednaných bylo 5... Tohle všechno by vůbec nebyl problém, kdybychom dostali omluvu od paní servírky, naopak jsem si všiml, že v době kdy měla servírovat, byla na telefonu a šťastně si popíjela (předpokládám že nealko) a povídala s kuchařem. V době, kdy jsme čekali na jídlo, jsme bohužel byli svědky něčeho, co bych v moderní restauraci opravdu nečekal. Dva stoly od nás přišla třem dětem pizza, která chvilku předtím spadla na zem. To se stalo v kuchyni. Nevím jestli si zaměstnanci mysleli, že si toho nikdo nevšimne.. ale všiml. Na naše jídlo jsme čekali přes 50 minut. Nutno podotknout, že restaurace má na stěně napsanou jakousi pseudoomluvu, že v případě mnoha hostů může být výdej jídel zpomalen. Znovu.. dalo by se vyřešit omluvou a zapomněli bychom na to. (Případně snížit kapacitu etcetc.) Jenže ta nepřišla. Co nám ale přišlo, byly syrové hranolky. Večeře nám zabrala určitě víc než devadesát minut. Za tu dobu jsme měli na jednoho člověka dvě piva a jedno hlavní jídlo. Pokuď personál nezvládá, přemýšlel bych o rozšíření sortimentu, nebo snížení kapacity. Znepříjemňovat lidem večeři arogantním nápisem na papíru nad stolem, snižování standardů pod jakkékoliv hygienické normy. (Jenom poznámka, v jedné z okolních vesnic nám přišlo jídlo také pozdě, kuchař ovšem vylezl ven a omluvil se, že na tolik lidí nemá kapacitu, hodnocení od nás získal rozhodně kladné a ještě jsme mu děkovali, celkem jistě bych se do té restaurace, narozdíl od penzionu U Hyklů, vrátil a na dobré jídlo počkal.) Všechno, až na tu pizzu, by vyřešila omluva nebo pivo zdarma. Bohužel ničeho takového jsme se ani zdaleka nedočkali.
-
Berounka ★☆☆☆☆
Den 27.- stale cekam na gorgonzolaka. EDIT: Místo omluvy a slibu, že na problému zapracujeme jsem se dočkal toho, že jsem si měl všimnout toho cáru papíru, který alibisticky upozorňuje na možnou dobu přípravy? Odhlédnu od toho, že hospoda byla plná tak z 50% a zaměřím se na přístup k hostovi. Sám dělám v pohostinství a představa, že někdo ode mě dostane pivo po dvaceti minutách by znamenala automaticky, že pivo je zdarma a s velkou omluvou! Nepovažuji se za náročného hosta, ale nějaké standardy by servis měl mít kdekoliv v ČR. Dokážu pochopit, že na to nemáte kapacity v personálu, ale tak proč jednoduše nezmenšíte kapacitu restaurace nebo nezúžíte nabídku pokrmů, třeba jen na hotovky? Zároveň bych si dovolil podotknout, že váš personál absolutně neovládá čepování piva. Pěna pak tvrdne a neskutečně zapáchá. Ono by bylo dobré se občas postavit neduhům čelem, než jen alibisticky strkat vzkazy na papíru do desek jídelního lístku. S přáním příjemného dne Jan Petříš.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Penzion U Hyklů?
Penzion U Hyklů se nachází na adrese Veřovice 586, 742 73 Veřovice, Česko
Jaké je telefonní číslo Penzion U Hyklů?
Můžete kontaktovat Penzion U Hyklů na čísle +420 603 975 437
Jak se dostanu k Penzion U Hyklů?
Trasu k Penzion U Hyklů najdete zde odkaz