Přehled katalogu
- 388 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 34% S fotografiemi
Nalezeno 388 výsledků
Procházejte zmrzlinárna v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 388 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 88,835 recenzí a hodnocení.
“Výborná zmrzlina! Paní je velmi příjemná. Zmrzliny obměňuje, posezení pod stromy, což je fajn. :)”
“Prostorná kavárna se sympatickou obsluhou, dobrým zákuskem i pressem podaným jak se má.”
“Skvělá zmrzlina, super obsluha, velmi pěkné místo na odpočinek a relax. S dětským hřištěm.”
“Takovéhle večerky jsou vždycky záchrana při vandrech. Je dobře, že krachly klasické jednoty na vesnicích. Ty by byly v době, kdy člověk potřebuje nakoupit zavřené.”
“Jediný obchod v obci ,ale seženete zde vše co potřebujete. Pokud ten padne tak turisti kteří jdou navštívit zámek Sychrov už nemají šanci.”
“Dobré pečivo i sladké. Uzenina výborná. Ceny jako asi v každém venkovském krámě. Ale člověk si rád připlatí za kvalitní potraviny.”
“Veliká kvalita stopro doporučuji :D”
“Vynikající cukrář. Dělal nám mini zákusky a dorty na svatbu. Vřele doporučuji - dobrá cena a vynikající výrobky.”
“Velmi dobré jídlo za rozumné ceny Velmi milý personál Velké porce Tuto restauraci mohu jen doporučit”
“Náhodně jsme narazily s rodinou na tento stánek při našich cyklotoulkách. Velmi mile nás překvapil, super zmrzlina i káva, příjemná obsluha, nedaleko dětské hřiště. Mohu jen doporučit !”
“Vyborná a osvěžující. Doporučuji.”
“Nejlepší koloniál co jsem navštívil. Super usměvavá paní a velmi příjemná, . Doporučuji si tam cestou na Bezděz udělat zastávku s dětmi. Dát si nanuk či něco studeného k pití. ❤️”
“Bohatý sortiment a ceny srovnatelné supermarketu, veliké překvapení oproti našemu Brnu”
“Benzinová pumpa která patří mezi nejlevnější v Liberci”
“Nejlepší večerka, Son vždycky příjemný :)”
“Super. Ráda sem.chodím pro pečivo. Paní prodavačky vždy milé a ochotné.”
“Vynikající a příjemná obsluha rádi chodíme na terasu skvělé”