Přehled katalogu
- 298 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 298 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 298 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 118,951 recenzí a hodnocení.
“Vždy skvělé jídlo, rychlost a ochota.”
“Za mě naprosto skvělej kebab s Halumi. Milé překvapení v Tanvaldu při čekání na vlak.”
“Trochu mě zklamala "domácí limonáda" která chutnala spíše jako domácí šťáva, jinak na svíčkové nesladká šlehačka jak má být a velmi výborná omáčka. Když zvolíte denní menu tak opravdu za velmi příjemnou cenu dostanete výborný pokrm. + venkovní sezení, a možnost být se psem”
“Vynikající pizza, prostor trochu stísněný, omezená kapacita, ale když si dáte pizzu ne místě, tak je to bez dlouhého čekání. Vždy jsme byli spokojení.”
“Lepší pizzu v Liberci prostě nenajdete. Sice se tu tak trochu zastavil čas, ale vaří naprosto skvěle, obsluha je velmi rychlá a vstřícná, tak trochu malá Neapol na severu Čech. Je tu pořád plno, ale místo se pro nás vždycky našlo.”
“Pizza výborná, deserty výborné - hlavně to tiramisu je luxus. Byli jsme na obědě kde jsme si nedávali pizzu - výsledek nás tak zaujal, že jsme nemohli odjet z města aniž bychom ochutnali jejich pizzu. Tak jsme zašli na večeři a pizza prostě skvělá. Obsluha příjemná, pohotová. Rád se sem vrátím až zase pojedu kolem.”
“Absolutní pecka. Možná nejlepší sushi které jsem kdy měla, a to za skvělou cenu. Obsluha vždy usměvavá. Musím říct, že na jídlo se čeká trochu dýl. Vždy je vše čerstvé.”
“Konečně skvělá restaurace ve Vysokém. Byli jsme tam už spoustykrat, obsluha nadstandardně milá a rychlá (a je vidět, ze jsou tam stále stejní lidi, cenim nízkou fluktuaci v gastru), jidlo je vždy nadprůměrně dobré, menu se porad mění. Ryby jsou vždycky top! Poměr cena/výkon odpovídá. Jsem rada, ze je tu konečně kam chodit! Navíc tu nikdo necpe politickou agitku (jako U medvěda).”
“Příjemná obsluha, chutné jídlo, čisto.”
“Fantastická restaurace s milou obsluhou, výborným jídlem. Vynikající je i související Pension Piccolina. Pokud znovu pojedeme do Nového Boru, určitě se sem budeme rádi vracet.”
“Naprosto fantastická restaurace nedaleko centra, kde nabízí italskou kuchyni, burgery i dobré maso a vše velmi chutné. Mají zde odpovídající ceny a opravdu pestrou a velkou nabídku jídel. Za pochvalu stojí také výborné točené svijany či domácí limonády. Interiér je hezký a útulný. Obsluha je milá a s dobrou náladou se o vás postará.”
“Navštívili jsme restauraci s rodinou na večeři a musím velmi pochválit pana kuchaře, který se postaral o skvělý gastronomický zážitek. Měli jsme flank steak, pizzu Quattro formagi a Bufallo wings a vše bylo perfektní, především steak byl dobře propečený s vynikající glazovanou cibulkou. Obsluha byla také příjemná a prostředí útulné. Vřele doporučuji pokud se chcete kvalitně najíst a nevyhledavate jen smažak s hranolkama.”
“Tak tady je to jiný level. Restaurace je pořád v původním stavu, dýchá na vás historie. Nemluveji o tom, že nabízí neuvěřitelný výhled. Nejlepší česnečka jakou jsem dosud ochutnala ..”
“Kvalitní jidlo, dobra obsluha, chlazené dobré pivko. Doporučuji!”
“Naprosto skvělé jídlo za neuvěřitelnou cenu 125 korun. Restaurace čistá, obsluha milá a velmi příjemná. Vřele doporučujeme!”
“Jídlo bylo výborné,jako 3 jsme měli krevetí polévku,kachnu na medu,a S22 sushi”
“Velká porce, cena 140-200,- , příjemná obsluha. Sortiment na prodej - chilli omáčky, rybí omáčky, rýžové nudle, nudlové polévky, atd .”
“Jedním slovem výborné. Obrovská porce skvěle připravená. Jedno z nejlepších Bún bò Nam Bô, co jsem kdy jedla. Paní milá. Ceny pěkné. Bohužel nemám fotky, protože jsem se na to hned vrhla.”
“Navštívili jsme při výletu s přáteli, když jsme sjíždeli Jizeru. Pěkné místo a atmosféra. Je vidět, že to tam žije.”
“výborné sushi, co se chuti a kvality týče, oproti jiným podnikům v Liberci, ochotná obsluha, prostředí i parkování”
“Příjemné prostředí, dobré jídlo i obsluha. Jen pocit, že když se na židli trochu více pohnu, tak se pode mnou rozpadne lehce kazil atmosféru. Jinak skvělé místo na to, zajít si na oběd.”
“Je to 2 měsíce,kdy sme zašli na oběd do této restaurace při návštěvě Turnova. Velmi příjemné překvapení v podobě příjemné a rychlé obsluhy. Jídlo dobré pochutnali sme si, návštěvu této restaurace doporučuji. Jezdíme docela často na výlety ale s tímto přístupem sme se setkali poprvé, takže velká spokojenost, děkujeme celému personálu. Našincovi”
“Hezká restaurace. Obsluha velmi příjemná, vstřícná. Je možno si jídla objednat sebou. Musím složit kompliment pí kuchařce. Všechny tři jídla (pečený prejt se zelím a bramborem, sekaná s bramborovým salátem a holandský řízek se šťouchanými brambory) ba naprosto luxusní. Určitě se budeme vracet a vše doporučuji.”
“Slyšel jsem že zde jídlo za moc nestojí a ať se této viet. Restauraci radši vyhýbám, že nahoře fuj a dole hnůj. A popravdě nevím proč to někdo říká. Jsou tu už tak půl-rok nebo tak něco a po dlouhém přemlouvání jsem si dnes za šel pro bumbo nambo sebou. Doma jsem byl příjemně překvapen. Za prvé nechápu proč nekdo pomlouvá restauraci která není vůbec špatná co se tyče obsluhy i prostředí. A za druhé jídlo bylo velmi dobré. Popravdě si nevzpomínám že bych někde jedl lepší bumbo nambo. Byl tam i sezam a maso bylo dělaný na moc dobrým sosíku a to ja rad, navíc úctyhodná porce a to se vidí zřídkakdy pokud není kvantita na úkor kvality, což mi zde rozhodně nepřišlo. Za mě spokojenost a budu opakovat příště vyzkouším knedlíčky.”
“Sice jsem měla jen polívku ale ostatní měli jídlo a vypadali spokojeně. Ještě nás čeká kafe a medovník ale věřím, že nezklame, nejsem ale odborník na kvalitu kávy, proto ochutnávka nebyla potřeba a rovnou hodnotíme 5 hvězdami.”
“Přišli jsme na brzkou večeři a v restauraci nebylo moc lidí. Obsluha milá, vstřícná, jídlo rychle přinesli a bylo vynikající. Játra, panenka, křidélka a losos a poté si děti daly dezert, skořicové rohlíčky se zmrzlinou. Ke kávě jsem dostala prst v rámci Halloween, který mile překvapil. Posezení bylo velmi příjemné, všechno nám chutnalo.”
“Fakt dokonalý jídlo, reálně italská restaurace, měla sem Pene pollo a bylo to lepší jak z Itálie. Obrovské porce, půlku sem brala domu. Dezert turamisu a kafíčko 10/10”
“Masakr obchod :-) Čekal jsem leccos, ale toto...to předčilo mé očekávání. Neuvěřitelný výběr sortimentu, od A do Z (asi krom železářství :-)) ). Ceny perfektní, všude čisto, personál na pohodu. Mrazící skříně doslova nacpané vším možným, bylo těžké si vybrat :-) Oddělení alkoholu a pití hodně velké...ovoce /zelenina v extra chladící místnosti, všude dostatek prostoru, který je moderně zpracovaný.. Kam se hrabe Lidl, Kaufland apd. Nebyl to zdaleka náš poslední nákup, jen co se dostaneme do Jilemnice, rádi zda opět nakoupíme. Parkoviště trošku menší, ale tam už není moc kde budovat... Tady nejde jinak něž dát 1A.”
“Měli jsme zde sraz maminek s dětmi z různých koutů republiky. Měli pro nás místo u dětského koutku, který je velký se spoustou hraček. Nikomu nevadilo, že tam sedíme celý den. Děti od 10 měsíců do 8 let si všechny vyhrály. Jídlo moc dobré a obsluha milá. Nebyl problém přihrát jídlo pro nejmenší. Moc chválíme.”