Přehled katalogu
- 97 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 97 výsledků
Procházejte knihkupectví v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 97 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 54,186 recenzí a hodnocení.
“Moc fajn místo s osobním kouzlem, kam se ráda vracím pro nové knížky.”
“Velký výběr, včetně novinek. Výhodou je otevření i o víkendu. Při srovnání cen internetový obchod nabízí nižší ceny, ale po započtení poštovného to vyjde podobně.”
“Profesionální přístup, velký výběr.”
“Nejlepší obchod v Krkonoších, kde seženete i to, co neexistuje. Škoda, že vždycky přijedu tak pozdě, že mi pani už vytírá lokál pod nohama a pomalu mě mopem strategicky vytlačuje k pokladně. Koupit zde pár lahvových Krakonošů je absolutní povinnost pro každého, kdo projíždí. Škoda, že nabídka regionálních specialit není ještě větší.”
“Takových krásných a levných krámů z Číny, až oči přecházejí. Docela těžké si tam nic nekoupit.”
“Skvělý obchod, pěkné uspořádání zboží, vše přehledné a personál nemá chybu - ochota, laskavost, poradí a jsou moc milé”
“Tradiční výroba kašírovaných masopustních a karnevalových masek.”
“Na CrossCafé miluju, že si tu můžu v pohodě a klidu prosedět celé odpoledne, ať už je to v Hradci, Praze nebo Liberci. Crosscafé v Liberci mi přijde stylové, má hřejivou náladu, člověk si na ni přivykne okamžitě. Snad jen v poličce na knihy by mohly být trochu čtivější tituly. Tak jo, příště vám tam nějakou knihu zanesu, že mi u vás tak chutná.”
“Vracíme se sem cas od casu pro jistý sortiment co jinde nemají, resp. nemívají skladem. Zde jsme uspěli vždy. Navíc zde je vše co ve správném papírnictví ma byt, ne jako v jiných papirnictvich v OC, kde jsme třeba nesehnal celofan ... Za nás se ženou nej papírnictvi v okolí.”
“Dnes jsem si vyzvedával knihu na pobočce v OC Nisa v Liberci, slečna byla velmi milá příjemná za mě velice příjemný personál i prodejna.”
“Papírnictví Pemila mě mile překvapilo nejen širokým sortimentem, ale i příjemnou atmosférou. Nabídka zboží je opravdu pestrá – od kancelářských potřeb, přes kreativní materiál až po sezónní dekorace. Vždy tu najdu přesně to, co potřebuji, a často objevím i spoustu inspirace navíc. Personál je ochotný, usměvavý a rád poradí s výběrem, což z nakupování dělá příjemný zážitek. Oceňuji také rozumné ceny a kvalitní zboží. Pemila se pro mě stala jasnou volbou, když hledám papírenské potřeby, a velmi rád se sem vracím.”
“Upřímně... jeden z nejlepších nákupáků vůbec. Žádné bludiště a vyloženě pasti na zákazníky. Přehledné, čisté a doprava autobusem z centra zdarma. Co víc si přát. EDIT v reakci: Ano, to jste za mě doplnili správně. Opravdu zde najdu vše potřebné. Jsou zde zastoupeny nejlepší, nebo jedni z nejlepších zástupců v jednotlivých odvětvích. Samotný Globus pak vnímám tak, že za velmi dobrou cenu dostanu velmi kvalitní produkty. Mám to sem poměrně z ruky, ale zrovna u Globusu ta cesta (čas), za to stojí.”
“Chtěla bych takto poděkovat celému personálu a zvláště paní Bohdaně z oddělení masa a uzenin, která nám zákazníkům zlepšuje den svou nekončící dobrou náladou. Stále se na nás usmívá, nikdy není smutná, či nevrlá a za to jí chci velmi poděkovat. Pokaždé se těším, až zaslechneme s manželem její smích, protože pak je den naprosto v pořádku. Děkujeme paní Bohdano, víc takových, jako vy a už nebudou války. :-)”
“Večer jsem objednala několik věcí a hned druhý den jsem to měla doma. V krabici bylo navíc i něco na zub. Velmi mě to potěšilo. Všechno v perfektním stavu. Odpovídá tomu, co je na webu.”
“Prodají i Co Nepotřebujete. Děkuji pěkně Michael Edgar Horský”
“Příjemní zaměstnanci. Ihned jsem vyřídil vše, co jsem potřeboval.”
“Nejlepší služby tohoto druhu v Liberci.. s naprosto obětavou, milou a profesionální obsluhou. Rád se sem vracím a mohu jen doporučit! :)”
“Můj oblíbený obchod. Najde v něm něco snad každý. Od papírnictví, kancelářských a kreativních potřeb, po domácí potřeby, drogerii, příslušenství k mobilu, tabletu, kosmetiku, dekorace, textil, auto-moto, hračky, zahrádkářství, oblečení a drobné potraviny. K dostání i sezónní nabídka zboží. Vše, za celkem příznivé ceny.”
“Příjemná majitelka.Penzion moc hezký,útulný a restaurace také,jen škoda že se tu nevaří.”
“Léty prověřeno, že zde najdete vše, co ze sortimentu papírnictví a kancelářské potřeby sháníte, velký výběr, ceny normální, lepší než ve velkých hypermarketech”
“Nyní odcházím z prodejny s úžasem, jak zde dvě profesionální paní prodavačky vyřešili můj problém, poradí,vysvětlí usmějí se. Škoda, že jsme z Prahy, chodili by jsme sem. Jdete příkladem ostatním. Děkujeme :)) Švecovi”
“Velký výběr hraček za celkem dobré ceny. Parkování hned u vchodu”
“Kdykoli si pohodlně nakoupím vše, co potřebují. Ochotní a vstřícní, profesionální zaměstnanci. Doporučuji navštívit.”
“Když jedu do Liberce a chci nakoupit oblečení tak jedině Fórum, ktere po velké rekonstrukci je opravdu krásné. Taky bych ráda zmínila galanterii, která široko - daleko není. Super DM- drogerie Mohito - překrásné oblečení vel.42, doplňky, fakt super ceny a úžasná slečna prodavačka, menší, tmavé, dlouhé vlasy, která umí nejen poradit ale její přístup by měl být vzorem pro všechny. Tímto posílám jeste jednou veliké poděkování za tak dnes vzácnou věc jako je ochota a milý přístup.”
“Chodím sem ráda kupovat rostliny a když už potřebuju tak i jiné věci. Vždy mi poradili když jsem potřebovala a bez problému i vysvětlili co a jak.”
“Občas navštívím tento hypermarket,většinou když nemohu sehnat některou věc.Tady většinou uspějí a jak jinak nakoupím i další věci z neodolatelné nabídky.Široký výběr zboží,ceny přiměřené a různý sortiment.Určitě si zde vybere každý.”
“Prodejna v budově Prioru na Riegrově náměstí v Semilech s názvem POHODA má přiléhavý název. I když přístup do ní vás moc neokouzlí, uvnitř si rychle a dobře vyberete. Potřebujete potěšit své blízké nebo přátele něčím zdravým, chutným a dobrým, obdarovat krásnou bonboniérou, kvalitní kávou či lahvinkou dobrého moku ? Jste na správném místě, kde dobře a rychle nakoupíte.”
“Krásné stavby, škoda jen, že chátrají.”