Přehled katalogu
- 1,470 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 45% S fotografiemi
Nalezeno 1470 výsledků
Procházejte kavárna & coffee shop & bar v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,470 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 423,699 recenzí a hodnocení.
“Vyborné kafe a příjemná atmosféra Jestli si chcete dát kávu za příjemnou cenu tak určitě doporučuji.”
“Zdravím Po cestě do Německa jsme se zastávali na brunch a jsem opravdu moc rád, že jsme sem zašli. Příjemný interiér, moc milá obsluha. Brunch byl výborný. Jídlo skvěle. Na mlýnku mají Nordbeans z Liberce. Ceny adekvátní Velké porce Dalo se platit kartou a parkování v okolí bez problému Moc povedená kavárna.”
“V sobotu ráno všichni s dobrou náladou, humorem, profi péče, poradí, doporučí. Kdybych mohla, dám 10 hvězdiček a doporučuji! Jinam pro lyže/kolo už nepůjdeme! A za dostupné ceny. Děkujeme.”
“Pekárna mě naprosto nadchla – skvělá atmosféra, milá obsluha a opravdu poctivé pečivo. Měl jsem vánočku a kokosky, obojí výborné – vánočka nadýchaná a voňavá, kokosky se doslova rozpadaly na jazyku. Určitě se sem rád vrátím!”
“Můžu jen doporučit. Super i s dětmi (obří dětský koutek hraček víc než dost) Zákusky, domácí buchty, zmrzlina i rychlovky jako je hot dog nebo langoš. Výborná káva.”
“Kamarádky mi doporučily tuto vynikající Pražírnu ve Vysokém nad Jizerou. A musím souhlasit, vynikající káva, koupíte si i domů a poradí s výběrem, kávy je tu opravdu velký výběr.”
“Je to doslova restaurace na dvorku, která je velice pěkná a útulná. Mají zde na výběr z mnoha kraftových piv. Všechna jídla vypadají úžasně a osobně mohu doporučit tatarák, byl velmi dobrý. Určitě se sem bude vracet, abych vyzkoušel i další jídla.”
“Útulná zapadlá kavárnička s velice milým a ochotným personálem. Výběr z dezertů a káv je pestrý, a to co je před vás po krátké chvilce naservírováno, je očividně připravováno s láskou a péčí. Ceny jsou, na vysokou kvalitou zdejších dobrot, velice přívětivé. Jen se připravte na to, že bývá často plno. Velice rád se do tohoto podniku vrátím.”
“Výborná výběrová káva hned v centru města (pouze do kelímku - "to go"). Na mlýnku "klasika" z Nordbeans, ale mají i evropské pražírny. Dnes mě potěšila kolumbijská geisha :) Barista velmi příjemný, v kávě se vyzná a dovede dobře poradit :) Rozhodně doporučuji!!! :)”
“Teď už chápu, proč se „jdu jen na chvíli“ může ve Smouku protáhnout na pár hodin. Ten podnik má totiž všechno, co člověk po dni v práci potřebuje – klid, pohodlí, dobrou shishu a Vláďu, který ví, kdy přijít, kdy dolít a kdy se jen usmát a nechat vás v klidu užívat večer. :)”
“Příjemná malá vinárna, otevřený prostor. Milá a vstřícná obsluha, bohatý výběr vín. Mile mne překvapili karafou vody k objednanému vínu. Tak by to mělo být. Děkuji za to.”
“Výborná káva, příjemná obsluha a hezké prostředí, doporučuji :)”
“Velmi poctivá pizza, konečně se v ŽB objevilo něco, co za to stojí. Prostředí je také fajn, ale stálo by za to popřemýšlet o nějakém větším prostoru, kam si lidi budou moc jít sednout například v rámci nějakého večírku.”
“Neměli jsme možnost ochutnat catering, ale využili jsme zapůjčení cateringového vybavení na naší svatbu. Vše proběhlo na 1, rychlá komunikace, všichni velice ochotní a příjemní. Vřele doporučujeme :)”
“Hned ve dveřích vás přivítá vůně čerstvě upražené kávy. Poměr cena/výkon bezkonkurenční. Cena za SHB EP je na úrovni, kde jinde dostanete basic zrno. Byl jsem tam mezi svátky a regály s kávou byly hodně vybrané, což značí, že tam chodí dost lidí a káva se tam točí hodně rychle, takže člověk dostane relativně čerstvě upraženou kávu. Nejstarší datum pražení bylo 12 dní od nákupu, což je naprosto skvělé. Člověk musí též počítat s tím, že APe praží na full city plus, což je káva na espresso. Paní prodavačka velice milá a profesionální. Prodávat kávu laikům je relativně obtížná disciplína, protože finální chuť v šálku se podle vůně odhaduje těžko a hodně záleží na samotné přípravě. APe je pro mě srdcovka, kterou kupuji přes 10 let a rozhodně na tom nehodlám nic měnit ani do budoucna.”
“Velmi příjemná atmosféra v celé restauraci. Krásné posezení v přírodním stylu. Zahrádka moc krásně upravená. Je vidět že se o to starají a dělají to s chutí. Jídlo obsluha všechno prostě na jedničku . A krásný výhled na Bezděz.”
“Výborné jídlo, velké porce za dobré ceny. Milá a ochotná obsluha dvou slečen. Byli jsme dvakrát a pokaždé super.”
“Výborné jídlo velká porce a hlavně super cena. 115kc včetně limonády.”
“Pivo skvělé za rozumnou cenu a příjemná atmosféra. Vnitřní prostor nekuřácký takže velké plus”
“Byli jsme nadšeni výborné jídlo milý personál”
“Výborné svijanské pivo za bezkonkurenční ceny, zábavná atmosféra.”
“Statek na samotě u lesa. Koně, ovce, králíci a žádný signál. Nově zrekonstruované pokoje jsou velké a čisté. Rozhodně doporučuji.”
“Příjemné prostředí. Milá obsluha. Žádné fronty. Skvělá káva.”
“Velice dobře umístěný stánek se zmrzlinou. Pro motoristy příjemné osvěžení a bonus je velké parkoviště s lavičkami.”
“Super krásné skvělý nápad. Moc milí lidé kolem. Opravdu doporučuji se tam zastavit na jedno. Vše točené výborné!”
“Super parkoviště se zmrzlinou,nevím jestli 10 druhů a když si nemůžete vybrat, natoci vám bez problémů od každé. Sníst můžete na posezení, nebo se projít okolo rybníku Brehyne,stojí to za to!!!”
“Perfektní, milé místo. V končinách kde se všude jinde podávají řízky a guláš naprostý skvost. Nápadité menu, nají se i vegetarián. Domácí limonády, palačinky na sladko i slano, kapři hranolky i burger. Personál přátelský a snaživý. Posezení venku pod slunečníky pod vzrostlými stromy, které dělají stín a příjemný chladek v horkém dni. Ohniště, pískoviště. Stodola krásně zrekonstruovaná. Přijímají karty. Nejezděte podle google maps až do dvora jako my, jste na soukromém pozemku. Parkování je patrně hned zkraje u příjezdové cesty, hned po sjezdu z hlavni. Odtud po pěšině.”
“Skvělá kuchyně, všude čistota a velmi milá obsluha”
“Stoprocentně doporučujeme!!! Všelibické hospůdce nelze nic vytknout, je zde výtečná kuchyně a výtečná paní majitelka, která je zároveň i velmi akční. V době našeho pobytu jsme ochutnali několik hotovek, zažili víkendové řízkobraní nebo burger sobotu. Vše naprosto skvělé, chuťové buňky si přišly na své!”
“Vždy velká spokojenost. Chodíme sem moc rádi. Obsluha je vždy velmi milá, jídlo perfektní a Tajvan je prostě srdcovka. Těšíme se na léto.”