Přehled katalogu
- 448 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 66% S fotografiemi
Nalezeno 448 výsledků
Procházejte e shop v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 448 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 35,663 recenzí a hodnocení.
“Pan lékárník se skutečně zajímá o zdraví pacienta.Neni mu lhostejné s čím daný pacient odchází.”
“Kvalitní krásné oblečení , spokojenost”
“Velmi příjemný personál, velmi široký sortiment”
“Super, objednal jsem závěsy, poměr cena/výkon na jedničku. Termín doručení dodržen dle informací u produktu. Oceňuju především možnost zkrácení na míru za velmi příznivý poplatek. Před doručením dokonce zavolali, že můj balíček bude následující den doručen. Za mě doporučuji. Kostka”
“Perfektní služby, jak informace, tak rychlost odeslání, dobré zabalení, výborné ceny a vysoká kvalita výroby a zboží. Děkujeme.”
“Velice solidní přístup a rychle jednaní. Obchod doporučuji a když budu potřebovat rad si zase něco objednám. Děkuji, za tak dobrou komunikaci.”
“Bleskové poslání objednávky : od odeslání objednávky jsem ji držela v ruce již za 41,5 hodiny. Naprostý rekord. Současně přidávám že zboží je kvalitní a jsem s ním velmi spokojena. Kubisport doporučuji všem!! Kvalita a rychlost!!!!”
“Ochota, rychlost, vstřícnost! Na telefon reaguje ihned, více takových obchodníků!”
“Velice ochotný personál. Velký výběr.”
“Maj dobry vyber hnojiv! Rychle dodani”
“Jsem velmi spokojen s péčí MUDr Blahomil Nemynář”
“Do této lékárny chodím už dlouho a vždy jsem spokojená. Jsou tam milí a ochotní lidé, vždy mi poradí. Děkuji.”
“Krásný výběr šperků, super ceny, profesionální přístup. Jsem moc spokojená, doporučuji”
“byla jsem v prodejně Jablonec n/N,vracela jsem zpět dvoje boty,super chování prodavaček,jsem velice spokojená”
“Rozhodně doporučuji! Objednávala jsem již několikrát, zboží nádherné, rychle dodané a komunikace s obchodem skvělá! Poslední perfektní zkušenost - v zásilkovně mi rozřízli balíček a bohužel i vestu v něm. Paní Veronika to semnou a se zásilkovnou okamžitě řešila, posílala reklamaci, email s infem mi psala v neděli pozdě večer. Vše se velmi rychle vyřešilo a ihned mi byly vráceny za zásilkovnou poškozené zboží. Byla jsem z jednání s obchodem nadšená!”
“Děkuji Všem z firmy Schejbal. Panu Schejbalovi za rady při výběru , a při rekonstrukci komína ,paní Schejbalové za opravu objednávky a opravu platby, dalším pracovníků za rady a trpělivost. A v neposlední řadě panu Chocholouškovi za perfektní montáž a zaškolení ovládání. Děkuji a doporučuji. Průhledová kamna jsou festovně provedené , výborně se zapalují - , výborně hoří..-nekouří ,..minimum popela. Velká spokojenost.”
“Z této optiky mám již 5. brýle a jsem maximálně spokojená. Minulý týden jsem byla reklamovat mé 4. brýle (olupovala se barva z obroučků). Reklamace byla do týdne vyřízena a já dostala nové obroučky. Co mě překvapilo, tak jsem nemusela mít žádný doklad, protože měli můj nákup uložený. Perfektní. Všechny dámy, které tam pracují, jsou velice milé a vstřícné. Pro brýle jedině tam.”
“Perfektní přístup a obsluha. Byl jsem velmi spokojen i se servisem. Rád se opět vrátím. Mají nově upravenou prodejnu :-)”
“Chtěla bych jen doplnit hodnocení p. Dee Way - když už tu krytizujete chování prodavaček , tak tam napište i to , že vaše nevychované dítko tam kopalo do zboží a vy jako matka žádné napomenutí, respektive jste si toho ani nevšimla, jelikož si zřejmě myslíte, že je obchod dětský koutek. Tak to jen pro upřesnění. Jinak tento obchod vždy široký sortiment a vše přehledně srovnáno a vyrovnáno a paní nebo slečny prodavačky obdivuji, jelikož některé chování lidí, kdy si myslí, že to jsou jejich služky aby po nich chodili a uklizeli, nedej bože jim ještě hlídali děti které mají k slušnému vychování hodně daleko a oni se mají usmívat a dělat že se nic neděje, jsou to jenom lidi. Já osobně bych tuto práci vzhledem k chování některých zákaznic niky nedělala.”