Přehled katalogu
- 353 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 92% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 353 výsledků
Procházejte prodejna autodílů v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 353 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 41,544 recenzí a hodnocení.
“rychlost,ochota,po 15 minutách odjezd”
“Jezdím sem pravidelně na přezutí pneu. Jako obrovskou výhodu vnímám příjemné prostředí, možnost online objednání, výběr sortimentu a konzultace, možnost uskladnění kol, vstřícnost personálu. Rozhodně bych doporučil.”
“Úžasně ochotný personál, vše rychle a kvalitně.”
“Perfektní zkušenost. Rychlé vyčištění klimatizace, káva, voda a velmi ochotná a příjemná asistentka autoservisu. Děkuji”
“Musím pochválit přístup celého servisu, rychlý termín, dobrá cena, servisujeme zde všechny vozy.”
“Skvělá a profi práce s příjemným přístupem zaměstnanců.”
“Poprvé za 30 let, jsem byl naprosto spokojený! Dříve jsem s auty jezdil do HK (ke konkurenci) ale zde poprvé a ne naposledy. Služby tady u Havexu, bezkonkurenční! DOPORUČUJI!”
“Do servisu jsem zavítal neplánovaně v průběhu dovolené. Rozsvítila se mi kontrolka chyby motoru. Termín na diagnostiku jsem dostal obratem. Diagnostika odhalila vadnou žhavící svíčku a dalších pár drobností, se kterými dokážu s klidem dojet domů a zbytek vyřešit tam. Chci pochválit ochotu a profesionální přístup firmy HAVEX”
“S nákupem vozu jsem byl naprosto spokojený. Rychlé, čitelné a profesionální. Nemusel jsem řešit vůbec nic, kromě platby. Takto by to mělo být u prémiového prodejce. Je to moje čtvrté BMW. Nejsem věrný jedinému prodejci, ale tady koupím i svoje páté...”
“Po odjezdu ze servisu mi vznikl problém s nastartováním vozu. Problém nesouvisel s opravou, přesto mi paní Prouzová a pan Beran pomohli vše vyřešit dojezdem za mnou mimo servis. Mohu doporučit. RK”
“Byl jsem dnes 29.4. na evidenční kontrole. Takto si představuji služby, přístup ke klientovi, věnování se klientovi, odpovědi na otázky ohledně STK a evidenčky a čas strávený jak čekáním tak průběhem kontroly. Za mě obrovská spokojenost.”
“Naprostá spokojenost. Jeden den jsem objednal a druhý den vyzvednul na pobočce. Milý a ochotný personál, který se nabídl i s pomocí naložit pneu do auta. Za mě prostě super.”
“Mohu jenom doporučit Vstřícnost za 1, ochota za1, komunikace za 1, poměr cena výkon 1 já jsem spokojen Znamkovani jako ve škole”
“Parkoviště a souřadnice na vjezd do firmy”
“Moje oblíbená síť čerpacích stanic. Když to jde, pohonné hmoty kupuji přednostně zde, a to nejen kvůli ceně.”
“Ochotný personál bez objednání ve čtyři odpoledne opraveno .Smekám a chválím”
“Super ceny a ochota vyhovět. Trochu matoucí je jeho provozní doba a lepší je se předem domluvit po telefonu.”
“Moc milý a ochotný pán. Již po druhé nám pomohl s propíchnutou pneumatikou. Doporučujeme.”
“Super servis. O auto se postarali a vše bylo v pořádku. Ředitel pan Dostál je člověk na pravém místě. Nejen že má pochopení pro zákazníky, ale také rád i pořadí s autem. Děkuji moc”
“Super domluva, rychlé vyřizeni.Mohu opravdu doporučit.”
“Autodíly za super cenu, ochotní zaměstnanci.”
“Všem vřele doporučuji!!!! Skvělé služby ve zprostředkování koupě vozu,profesionální a férové jednaní.Ve velmi krátkém časovém horizontu.”
“Kvalitní přístup a hlavně zde mají kvalitní značky aut. Především Subaru.”
“Absolutně profesionální a vstřícný přístup.”
“Vše na pohodu, dělají od 7h. Při registraci potřebujete OP”
“Odtahová služba, ekologická likvidace vozidel, prodej starších náhradních dílů na osobní vozidla”
“Byl jsem se podívat o víkendu na vůz a byl jsem maximálně spokojen s ochotou prodávajícího. Prostory prodejny jsou naprosto boží.”
“Za mě proběhlo vše skvěle. Odtah a likvidace 2 vozů. Příjemná slečna na telefonu i co se týče emailové komunikace. Pan řidič velmi milý a profesionální.”
“Byl jsem objednaný na 12:00. Hned jsem byl odbavený. Parádní práce. Kluci šikovný a rychlý.”
“Mě se líbí ten přístup jaký mají..rádi tam jezdíme vždy se vse vyřešilo,usměvavý personál, vstřícný, ale hlavně jsme rádi když je tam pan Poul je to člověk na svém místě a příjemný člověk..nikdy nebyl problém u něho..každou maličkost hned vyřeší. Takových lidí by mělo být více všude..”