Přehled katalogu
- 2,050 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 79% S recenzemi
- 30% S fotografiemi
Nalezeno 2050 výsledků
Procházejte lázně v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,050 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 238,946 recenzí a hodnocení.
“Perfektní místo k odpočinku. Strávili jsme zde 5 dní s lázeňskými procedurami. Vše perfektní, od bydlení, přes jídlo,procedury i super personál. Určitě doporučujeme”
“Děkuji za velmi profesionální jednání, felxibilitu, příjemné prostředí! Spolupráce s panem Liborem Šmídem byla velmi příjemná.Mohu jen doporučit”
“Uzasne masaze, dokonce se věnovali i dětem”
“Ranní snídani jsem si ani nestačila vyfotit, protože jsme se už těšili na jídlo a přišlo poměrně brzy po objednání. Jediné, co bych k snídaňovému menu vytkla jsou "pečená vejce se šunkou" nebo slaninou. Chvíli jsem tápala, co si pod tím představit. Pomohl až text v angličtině, kde bylo uvedeno: Ham and eggs. Vybraná míchaná vejce s parmazánem a rukolou byla vynikající a rukola skvěle dochucená. Nabídka dortů ve vitríně nás nalákala ještě na odpolední kávu. Všechny dorty, co jsme zkusili, byly skvělé. Káva dobrá a svařené víno bylo opravdu z vína a nikoli ohřátého polotovaru, jak je dnes běžně zvykem. Odpoledne tu byl velký nával, přesto byla obsluha stále milá a pozorná.”
“Kdysi zde byla kultovní pivnice. Taková v ML bude chybět, ale zato zde vzniklo jedinečné místo pro semináře, workshopy, dětský svět, pořádání dětských oslav, organizují se zde i outdoorové aktivity. Mimořádný team obětavých lidí.”
“Právě jsem se vrátila z dvoutýdenního pobytu. Nejdřív připomínka k předchozí recenzí - lázně zcela "na pojišťovnu" neexistují. Všichni zde doplácí, dle druhu ubytování a délky pobytu 15 - 30 tisíc. Já jsem zde byla jako samoplátce na léčebném pobytu, ubytovaná jsem byla v studiu terasa, které bylo moc pěkné. Jediné co bych vytkla byl nedostatečný úklid, kdy hlavně v koupelně bylo vidět, že jde o dlouhodobý problém. Jinak jsem byla se vším maximálně spokojena. Procedury na vynikající úrovni, stravování výborné. Při ubytování v lázeňském hotelu je běžné, že jste usazeni u stolu s ostatními hosty, je třeba s tím počítat. Všude skvělý personál.”
“Převším bych vypíchnul, že vystupování veškerého hotelového personálu je na profesionální úrovni. Zaměstnanci hotelu se k hostům chovají přátelsky a vstřícně. V hotelové restauraci připravují velmi chutné pokrmy s ohledem k zásadám zdravého stravování. Obýval jsem jednolůžkový, celkem prostorný a tichý pokoj.”
“Úžasná lékařka a skvělý člověk. Důvěřujeme ji celá rodina, moje tři děti ji milují. Není co dodat..je bezvadná.”
“Autoškola Fictum byla správná volba! Instruktor byl velmi trpěliví, profesionální a dokázal vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které jsem se cítil dobře. Výuka probíhala v moderním autě. Díky nim jsem se naučil řídit s jistotou a úspěšně zvládl závěrečné zkoušky. Mohu jedině doporučit!”
“Pokoje vybavené starším nábytkem, ale plně funkčním, toaleta a sprcha perfektní. Wellness menší, ale vždy se dalo jít bez problémů do bazénu (s protiproudem),do vířivky i do sauny. Procedury výborné, kuchyně vynikající. Všude čisto. Veškerý personál na jedničku. Poloha hotelu výborná. Maximální spokojenost, doporučuji.”
“V Pawliku jsem ze zdravotních důvodů travila měsíc. Prostředí, procedury, personál i okolí je perfektní. Pročistila jsem si tu celé tělo i mysl. S radostí se sem vrátím...nejlépe bez potíží. Děkuji ❣️”
“Příjemná lokace, milý personál. Nešetří se na vytápění, takže je útulno. Doporučuji.”
Holičství Patrik v Mariánských Lázních má perfektní přístup, hlavně k dětem. Pan je velice příjemný a je vidět, že ho práce baví.
“Velmi ochotné prodavačky, čistý a přehledný obchod.”
Kim Studio ve Františkových Lázních je místo, kde je mladá paní velice milá, ochotná a šikovná. Byla jsem velmi spokojená s pedikúrou.
“Příjemná drogerie se širokým sortimentem zboží za dobré ceny. Služby na prodejně: Teta káva, zrcadlo denní a večerní světlo, konzumace dětských potravin před zaplacením, platební karty a cashback, Teta foto, výdejové místo eshopu - sLeky.cz, dobíjení telefonů.”
“Malý obchod, kde mají vše kolem aut. Cenově často levnější než Kelly.”
“Super přístupu super masáže i párové pro dva dělají se ženou jsme si moc a moc užili a odpočinuli”
“Super hotel, vstřícný a ochotný personál, moc jsme si to užili. Určitě přijedeme i příště.”
“Moc milý personál, skvělá snídaně i večeře v restauraci. Velice jsme ocenili možnost vzít s sebou také našeho malého pejska. Víkendový pobyt jsme si moc užili a rádi se někdy vrátíme.”
“Ohromení jsme byli z okolí, kde hotel stojí, a v jakém je tato historická památka bezvadném stavu. Bohemia je rozhodně jedna z nejkrásnějších budov na hlavní třídě. Příjemný dojem vytvořil přívětivý personál, zejména paní recepční při příjezdu i odjezdu. Standardně jako ve všech doposud navštívených OREA hotelech nás potěšila snídaně a bezvadně servírované a chutné večeře v restauraci. Výborné OREA lázeňské oplatky bez palmového oleje, navíc ve dvou příchutích v jednom balení.”
“Děkuji za super jednání a bleskové dodání sporáku včetně dovozu.”
“Příjemné prostředí, skvělá obsluha, výborná kuchyně. Rádi se vracíme.”
“Hotelové služby na úrovni a srovnatelné se 4*. Pokoj čistý, velmi dobře vybavený, tichý s výhledem do lesa). Parkování bez problémů (od hotelu na 24h za 150Kč či Parkování na ulici před hotelem 1 den / 90Kč), fantastická snídaně. Poloha hotelu ideální pro ty kdo chtějí klidný pobyt, ale rádi zajdou na kolonádu či jen tak na kafe do centra. Pod hotelem je krásná stezka spisovatelů. Hotel nabízí krytý bazén. Wi-fi svižná a lze i něco vyřešit tedy pracovně. Doporučuji !”
“Celkově jsem byla velice spokojena- skvělý a milý personál, výborná péče, ticho. Výborné umístění hotelu, krásně se zde spí a odpočívá. Velice chutná kuchyně.”
“Tady to nemá chybu. Již to zde byl v pořadí třetí wellness a když to shrnu je to na 1* ,ale s velikou. Hotel s touto restaurací je na velmi kvalitní a vysoké úrovni. Oceňuji tímto i majitele, kteří toto dílo nechali vytvořit. S manželkou moc chválíme. Docela rád bych se chtěl setkat s lidmi kteří toto dokázali uvést do provozu. Pěkné a klaním se Vám. Toto místo všem doporučuji !”
“9.11.-16.11.25 Děkujeme za úžasný relaxační týden v nádherném rodinném prostředí. Poděkování patří všem, kteří se podílí na chodu zařízení, není co vytknout, za rok přijedeme zase. Manželé Tomáškovi”
“v Mariánkách chodím do Lidlu zřídka,vůbec v Česku málo,protože nechci kupovat nekvalitní potraviny dráze,raději si zajedu do Německa,ale když občas Zajdu v ML tak vždy bylo čisto a obsluha příjemná.”
“Již několik let je mým obvodním lékařem MUDr. Hlavatý, je velmi ochotný, svědomitý, příjemný. Moc si ho vážím.”
“V hotelu Vltava jsme s manželkou strávili krásný čas, za který můžeme poděkovat obětavému a milému personálu, který je opravdu na svém místě, a to počínaje ochotným zdravotnickým personálem a konče kuchařkami. Hotel je skvěle veden paní ředitelkou Havlíkovou, bez které by jsme si náš pobyt neužili, tak pěkně. S pozdravy Manželé Švubovi z Prahy”