Přehled katalogu
- 412 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 412 výsledků
Procházejte restaurace rychlého občerstvení v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 412 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 251,955 recenzí a hodnocení.
“Gyros výborný stejně tak křidýlka, stripsy, omáčky prostě luxus. Jsme až z Brna a pokaždé když jedeme kolem, tak je nutností se sem stavit :) jen tak dál :)”
“Příjemné usměvavé dámy na obsluze, vše čisté, srovnané doplněné regály, voňavé toalety”
“Zatím asi nejlepší jarní závitky a nedle ve Znojmě.”
“Paní s černými krátkými vlasy je úžasná. Pomohla i s výběrem jídla i s dálniční známkou !”
“Jídlo bylo výborné, personál milý a ochotný.”
“⛽️ Velká dálniční čerpací stanice Orlen Devět křížů na D1 ve směru na Prahu. Mají kompletní skladbu paliv, speciální stojany pro TIR a velký shop s bistrem.”
“Pan Gabriela se o nas prvotridne postarala a dokonce poradila kudy smerem na Brno. Jidlo cerstve a chutne. Vzdy se radi znovu zastavime. Dekujeme cela rodina.”
“Chodíme spíše do restaurace v Žabinách, ale cesta nás zavedla i sem a musím říct, že rozhodně nelitujeme! Prostředí: Zaparkovat se dá hned u restaurace, bylo zde několik volných míst. Interiér je pěkný a posezení je příjemné, venku je velká zahrádka, my využili vnitřní stoly. Jídlo: Bylo výborné! Porce byly obrovské, ale velice chutné. Vše k sobě ladilo. Dort byl také výborný (doporučuji si dát i tu zmrzlinu). Určitě se zde ještě stavíme! Obsluha: Nemáme co vytknout! Slečna se nám věnovala, na jídlo jsme čekali opravdu chvilku, několikrát se přišla zeptat, jestli je vše v pořádku a něco nepotřebujeme. Rozhodně nikdo z obsluhy nešetřil úsměvy. Panovala zde velice příjemná atmosféra. Fakt nevím, co je za problém, že někdo nebere karty. Když jsem pročítala negativní recenze, tak mi přišlo, že skoro nikdo nemá problém s jídlem, ale všichni s kartami. Napsat, že že jídlo super, ale nebudou karty, tak 1 hvězdička mi přijde trošku zvláštní.”
“Příjemný hotel, milá obsluha všude. Od recepce, přes wellnes až po restauraci. Jídlo fajnové, víno též.”
“Nejlepší pizza na Blanensku! Hambáče i sýr v housce jakbysmet! Perzonál vždy milý a ochotný jak u výdeje, tak dovoz.”
“Naprostá spokojenost, výborné jídlo, obsluha i prostředí. Rádi se sem vracíme a vždy jsme spokojeni. Doporučujeme jak meníčko, tak výběr z jídelního lístku. Restauraci doporučujeme!! Dana a Vítek Čechovi”
“Stojí z návštevu :) Moc príjemné misto a skvelá kuchyně.”
“Perfektní kebab s úžasnou atmosférou a vtipnou obsluhou. Nejlepší část vánočních trhů v Brně.”
“Vyborne palacinky, vracim se sem pravidelne :) ! Doporucuji :) nekdy si vsak musite pockat treba i 20 minut. Skoda ze stoji 90 jeste dva roky zpet byly za 35 :)”
“Nejlepší kebab v okolí, velké porce, super obsluha, vždy čerstvý a z těch nejlepších surovin a velmi přívětivé ceny.”
“Nejlepší breclav a okoli Number 1”
“Lipůvka absolutní top, jezdíme sem pravidelně. Párkrát na něco zapomněli, což se může při větší objednávce stát, ale během chvíle dodali.”
“Jídlo 1A, vyborne pivo, skvělá obsluha. Pizza, steaky, smažák všechno TOP!”
“Objednával jsem catering na oslavu narozenin a všichni hosté byli velmi spokojení. Oceňuji hlavně pestrý výběr jak masových, tak vegetariánských jídel. Navíc musím vyzdvihnout přátelský a ochotný přístup. Určitě skvělá volba i do budoucna.”
“Skvělá pizza, tortila ale i zmrzlina a ledová tříšť.”
“Po několika letech jsem zde byla dvakrát na večeři. Pamatuji si restauraci jako velmi těžký průměr, kde nepřekvapí ale ani neurazí. Nyní jsem byla neskutečně v dobrém překvapená. Prostředí velmi příjemné, moderní a čisté. Obsluha moc příjemná. Jednou jsme byly v pátek večer, velmi vytížená restaurace. Bylo opravdu plno + ještě soukromá akce v patře. Obsluha ale byla rychlá pohotová. Na jídlo se čekalo také normálně. Podruhé jsme byli v týdnu, kdy také obsluha byla velmi milá a pohotová. Velký výběr z jídla. Pizza byla podvakrát velmi dobrá s dobrým okrajem. Ostatní jídlo bylo také velmi chutné. Výběr piva je od malých dodavatelů a moc dobré. Dobře natočené v čisté sklenici. Což je základ piva :) Podruhé jsem neodolala a dal jsem si míchaných drink. Drink byl výborný. Zmrzlé maliny byly dobré ale byla škoda, že jsou slepené. To by bylo dobré příště lépe vychytat. Než jsem si drink objednala tak jsem se obsluh ptala jaký drink je nejlepší případně jaký doporučí, že preference nemám. Obsluha nedokázala poradit neboť drinky neochutnala a tak neví. Také malinké mínus ale znala je aspoň kde je jaký alkohol aby dokázala poradit kdo má rad víc rum, vodíku atd. Velmi mě při vchodu překvapila možnost si objednat jídlo před automat jak ve fastfoodu. To jsem nezkoušela el určitě zkusím. Toalety byly velmi čisté a pěkné. Na dámských toaletách naleznou ženy i v případě potřeby dámské potřeby. To velmi velmi chválím. Jako velmi překvapující mi byl automat na rozvoz jídla. Zda to obsluze urychlí roznášení jídla posoudit nemohu ale zajímavost dobrá a hlavně pro děti.”
“Dodání jídla bylo rychlé, poslíček byl milý a ochotný. Jídlo bylo chutné. děkujeme byli jsme velmi spokojeni.”
“Nebyli jsme zde ubytováni, pouze jsme zde byli několikrát na jídle a vždy bylo vše výborné . Přes týden nabízejí polední menu,ale lze si objednat i ze stále nabídky. Jídlo vždy chutné, personál ochotný a vstřícný. Mohu jen doporučit.”
“Příjemná hospůdka, obsluha veselá a přívětivá, pivko dobrý. Sice nevaří ale mají Pizzu ta byla výborná. Není co vytknout. Až tu příště budeme určitě se vrátíme”
“Dobrý den setra mi poradila kebab Brně na lidická 33 a sem ráda že mi poradila měla obsluha a fajn jídlo chutnalo mi byla sem tam v noci pátek a překvapilo mne to tak musím dát plný hvězdičky”
“Nejlepší restaurace na světě doporučuji všem!❤️”