Přehled katalogu
- 412 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 412 výsledků
Procházejte restaurace rychlého občerstvení v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 412 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 251,955 recenzí a hodnocení.
“Dobré a chutné jídlo. Vše připraveno rychle, není si na co stěžovat. Snad jen prostředí by chtělo trochu zvelebit.”
“Krásná restaurace s velice milou obsluhou. Vynikající jídlo, příjemné posezení v útulném prostředí. Mohu určitě doporučit a popřát spoustu spokojených zákazníků. Děkuji”
“Krásný den, máte nejlepší kebab na světě! Děkuji.”
“Jídlo zatím vždy skvělé, velké porce a chuťově výborné.”
“Restaurace má celkem útulnou atmosféru a jídlo je naprosto boží. Steakové hranolky jsou vyloženě "žerfurty". Po jídle jsme si objednali dvě porce s sebou na později, ale snědli jsme je již cestou k autu, protože to se prostě nedá nejíst. Co se týče obsluhy, tak souhlasím, že to není úplně perfektní. Taky se nás ptala hned a když jsme řekli, že potřebujeme ještě chvilku, tak delší dobu nepřišla a čekali jsme. Každopádně osobně mi čekání až tolik nevadilo a za to pochutnání to rozhodně stojí a tak vřele doporučuji. Na jídelním lístku mají napsáno, že vaří čerstvé a s láskou a to je rozhodně pravda.”
“Na Vyhlídce u Znojemskeho hradu. Malý stánek s vínem. Úžasný výhled na přehradu a řeku. Na chrám svatého Mikuláše. Jedno z nejhezčích míst ve Znojmě.”
“Jsem nadšená, dnes jsem byla poprvé a vzala jsem tortilu s kebabem a hranolky, upřímně jsem od toho moc nečekala. Ale opravdu za 150,- je to víc než nádherná cena, pořádně naplněná zeleninou, velká porce masa a dostatečně výborné omáčky. A báječná obsluha je třešničkou na dortu. Určitě jsem nebyla naposledy a ráda se sem budu vracet, takže všem doporučuji”
“Není to uvnitř krásné, ale rádi a často chodíme na Žebra. Obsluha se celkem střídala, občas perfektní, někdy to je slabší.”
“Nejlepší kebab v Brně.Chodim sem docela často. Výborné jídlo,hlavně telecí maso, obsluha v noci milá, ochotná,vstřícná . Ve dne by mohla obsluha svůj přístup k zákazníkům zlepšit. Můžu vřele doporučit.”
“Jeden z mála podniků, kde odcházíme nejen s plným pupkem, ale taky příjemnou chutí v ústech.”
“Rad bych se podělil o zkušenost s tímto místem. Chtěl bych se touto cestou vyjádřit jak k Bowlingu,tak k ochotě personálu. Pokud si člověk chce zahrát bowling, musí si člověk zavolat ,nebo rezervovat pomoci online rezervačního systému který je k nalezení na webovych stránkách. Jak zvolil variantu online rezervace a vše probíhalo v naprostém pořádku. Jednou jsme museli hru ukončit z důvodu technické chyby a ačkoliv jsme měli odehranou větší půlku, byli nám vráceny peníze,kdy sám pan Majitel s tímto návrhem přišel a velice se omlouvál. Jeho jednání bylo velmi slušné dle mě, jak se sluší a patří. Neni to totiž samozřejmostí. Co se týče jídla, měl jsem doposavad možnost zkusit Hamburger a Tortilu a jídlo bylo velmi dobře pripraveno a velmi chutné. Mezi přáteli byli někteří co měli salat a byli rovněž velmi spokojeni. Nemohl jsem si nevšimnout při donaseni jídel,že se se vůbec nedbá kdo a kdy si jak objednal. Tohle je dle mě velmi chaotické a urcite by se to dalo napravit a zlepšit.Moznosti je spousta. Co se týče Personálu a jeho ochoty,přístupu,musím říct že byli všichni velmi milý a ochotni. Pokud se člověk chova s úctou a trpělivosti,určitě se to že strany Personálu vrati zpet. Ještě bych, ikdyz nerad skritizoval jednu věc a sice,pokud dojde na placeni,je to velmi pomalé a dle mě opět chaotické. Metody ktere používáte nejsou dle mě dobře promýšlene a člověk si nemůže nevšimnout že ma personál opravdu hodně zbytečného stresu a jsou momenty kdy je díky tomuto i nepříjemný. Na pár drobností je u vás fajn a rádi vás zase navštívíme. Přeji mnoho úspěchů do Budoucna. Staš”
“Za nas super, je to super ,,smažba” a nestalo se mi ze by mi odsud bylo zle po smazenem kureci. Vzdy kdyz jsme tu byli maso se pripravivalo pro nas cerstve.”
“Velké porce, dobrá cena, téměř vždy milá obsluha. Oproti nedaleké pobočce na Skácelově mnohem větší kvalita za stejné peníze.”
“Děkuji za výborné jídlo, vše bylo moc chutné. Obsluha byla milá a příjemná jmenujese Viktorie – rozhodně doporučuji!”
“Líbí se mi, že mají celý týden zvlášť 2 meníčka, tzn. od po-ne, pizza je zde excelentní a rozváží i domů. Uvnitř je obrovské akvárium kde můžete sledovat rybičky. Obsluha byla příjemná a na nás bylo vše v pořádku.”
“Chuťově top, konečně dobrá pizza tady v okolí. Zaráží mě recenze na špatnou obsluhu a odmítání objednávek. S tím jsme se zatím nesetkali a určitě si objednáme znova.”
“Strašne sem si dnes dal dobrý kebab, dekuji obsluha super sou milí?atmosféra kvalitní takže prijedu zas 5 hvezd a smazak taky dobrý”
“Nepřekonatelný gigant Pokud jste milovníkem kebabu a hledáte ten nejlepší v Břeclavi, Kebab Gargano je jasnou volbou. Tento podnik překonal všechny limity a vytvořil kebab, který nejenže překonává rekordy svou velikostí, ale zároveň nabízí prvotřídní chuťový zážitek. Gigantická porce, bez kompromisů na chuti Největší kebab v ČR? Možná ano. Rozměry tohoto obra jsou neuvěřitelné: 50 cm na délku, 12 cm na šířku a váha 1,7 kg. Ale to není jen o velikosti – každé sousto je mistrovské. Maso je perfektně propečené, šťavnaté a skvěle ochucené, žádné suché nebo přepálené kousky. Zelenina je v přesně vyváženém množství – osvěžující, ale nepřebíjí hlavní hvězdu jídla, kterou je jednoznačně maso. Omáčky? Dokonale sladěné, s božským poměrem chilli, které dodává kebabu šmrnc, ale nezabíjí chuť ostatních ingrediencí. Proč je to nejlepší kebab v Břeclavi? Vyzkoušel jsem mnoho kebabů v celém okrese, ale žádný se nevyrovná tomuto. Nejde jen o rekordní velikost, ale o kombinaci čerstvých surovin, precizní přípravy a dokonalé harmonie chutí. Tento kebab nemá slabé místo. Každý milovník kebabu by si ho měl dopřát – je to zážitek, který se nedá srovnat s ničím jiným. Závěrečný verdikt Kebab Gargano v Břeclavi není jen jídlo, je to kebabová legenda. Pokud si chcete dopřát to nejlepší, co Břeclav nabízí, neváhejte. ✅ Obrovská porce – 50 cm a 1,7 kg ✅ Šťavnaté a dokonale ochucené maso ✅ Vyvážený poměr masa, zeleniny a omáček ✅ Výborné chilli pro milovníky pikantních chutí ✅ Nejlepší kebab v Břeclavi – a možná i v celé ČR! ⭐ Hodnocení: 10/10 – absolutní must-try!”
“Vyškovský Döner kebab je ostuda. Dneska jsme si objednali „velkou misku s chlebem“. Maso i zelenina ještě ušly, ale ten chleba byl tak tvrdý, že se doslova rozpadal v ruce jak kus betonu. Nedalo se to vůbec jíst. Místo přílohy jsme dostali akorát hromadu drobků a naštvání. Obsluha je kapitola sama pro sebe. Věčně nerozumí česky, často ani neví, co mají v nabídce, a člověk jim musí půlku menu vysvětlovat za ně. A teď to nejlepší – už dvakrát po sobě mi chlápek špatně spočítal peníze, i když to měl přímo na kalkulačce. Opravoval jsem ho pokaždé. Jídlo za ty prachy nestojí a tahle úroveň služeb je fakt tragédie.”
“Děkujeme za večeři ,paní na telefonu velmi příjemná , paní co nám dovezla objednávku taky super , děkujeme ❤️”
“Pěkné prostředí, příjemná obsluha a ledová káva zatím druhá nejlepší co jsem pil”
“Chvilku jsme před restaurací čekaly na místo když jsme sedli ke stolu hned u nás byla obsluha a utírala stůl po předchozích návštěvnících. Jídlo bylo hotové ani ne 10 minut od objednání. Chuťově velice dobré.”
“Jezdime sem pravidelne pri ceste do Blanska. Muzeme jen doporucit. Jidlo vyborne, vari se z cerstvych survin, zadne predchystane polotovary. Pomer cena/porce/chut... ani v Brne se nikde nenajime chutneji. Samozrejme se jedna o bistro, kdo hleda Michelinskou restauraci tak musi jinam ale samozrejme za jinou cenu..”
“Levné jídlo za bezkonkurenční cesty, pro ty, co nemají zas tak vysoké nároky a chtějí se se rychle najíst. Různá masa nebo smažák v bulce "do ruky" do sta korun. Hlavní chod okolo 120, nanejvýš 150 Kč.”
“Šli jsme okolo a stavili se na pivko a obrovská spokojenost. Příjemná a ochotná obsluha a dobrý pivko.”
“Dnes zastávka cestou z jižní Moravy,na oběd výběr 2 polévky,4 hlavní jídla. Jednomyslně jsme si objednali česnecku,ta byla úplně famózní. Ale opravdu famózní! Smažený Liptovský sýr,hranolky,obrovská porce,to už se nedalo ani sníst. Příjemná paní v restauraci,pivo dobré,spokojenost. Jenom by to chtělo domácí tatarku. Můžeme doporučit.”
“Navštívili jsme kolem 20 hodiny. Obsluha byla velice usměvavá a milá. Velký výběr parků. Velice rychlé obsloužení. Perfektní, děkujeme.”
“Kebab byl chutný, hodně masa, čerstvé maso i zelenina, studentská sleva a dobrá omáčka (hovězí maso, bylinka+chilli). Co bych ocenil je dát do nabídky kari omáčku.”
“Závodní jídelna s výběrem dvou jídel. Stálá nabídka řízky, salát, smažený eidam, hermelín. K snídani saláty, ke gáblíku polévky. Točená kofola, bezinka. Za příznivé ceny. Žádný luxus.”