Nejlepší kebab v okolí, velké porce, super obsluha, vždy čerstvý a z těch nejlepších surovin a velmi přívětivé ceny.
Fotografie
Recenze
-
Václav Reysík ★★★★★
-
DeWiky ★★★★★
Recenze moc nepíšu. Jako muj názor co mužu říct jako že se zamkli a pouštěli až po hodině podle lidí co byly uvnitř jako dalo se to čekat ze začátku že tam bude plno a maso se jen tak neopeče to se nějak dá to je pochopitelné. Ale co mužu napsat obsluha byla příjemná i řekli že prostě nestihají v pořádku. A co k jídlu, + dávám za koření na hranolky krásně kořeněné což je super ale za mě bych dával tenčí hranolky. Jako smažený sýr jako burger bych volil než tuhle bulku ze supermarketu bych volil chleba (pita chleba) bylo by to o hodně lepší i klidně jen tak do ruky to bych uvítal. A k tomu velkému boxu hranolky zase krásně kořeněné ale volil bych pul na pul, bylo tam moc hranolek a málo masa dal bych 50 na 50 omáčka k tomu byla dobrá takže byl jsem spokojený. Hlavně že už se tady něco otevřelo ale prodloužil bych čas hlavně o víkendu, to by asi každý uvítal :) Ale vím že to teď začalo a musí se vše doladit ale věřím že se vše zlepší a bude to tak že se budou zákazníci rádi vracet :)P.S. dnes jsem zkoušel další jako dostal jsem co jsem čekal jen bych si přál víc omáčky ne jen na zeleninu trošku :) i na hranolky ,ale kdyby se dali na hranolky tak jsou rozmáčené což dá rozum což vidím +. Hranolky byly tenké a vše užasné já věřím že vše se napraví a bude to dobry food :) Dal jsem před tím 4 dávám 5 a to je málo :) protože co jsem psal a teď co je, vyslechli zákazníka, skvěle a i zákazníka poslechne. Co by si přál :) další + což je super to jsou plusové body, Věřím že to tak bude že vyslyší zákazníka, jsem až moc překvapen a touhle cestou chci i poděkovat :) Jste super jen tak dal hlavu vzhuru a jdete do toho bude to dobré i slabé ale nevzdávat se a bojovat :) P.S Já po tom pita chlebu se syrem nevidím to je tak dobrý MŇAM Děkuji
-
Lukas Jirusek ★★★★★
Recenze normálně nepíšu ale dnes jsem si dal kebab ve Ždánici. Byl jsem příjemně překvapen, příjemná atmosféra prodejny, moc hezky udělané prostory, obsluha příjemná a usměvavá když jsem přišel a byli předemnou lidi tak si napsali moji objednávku a mezitím než jsem si vyřídil hovor během 10-15 minut. Tak jsem měl objednávku připravenou. Dal jsem si velkou tortillu s hranolkami za 150 korun a můžu říct že jsem snědl půlku a byl jsem najezenej. Takže za mě určitě super že se někdo rozhodl udělat něco pro místní lidi. Palec nahoru a přeji mnoho úspěchů a jen tak dál.
-
Simona Boušková ★☆☆☆☆
Tak tohle se fakt nepovedlo.. Kebab v tortille s ovčím sýrem a olivami za 150,- Za tuhle cenu to opravdu nestalo, málo zeleniny, málo masa, šla tam hlavně cítit tortilla. Bylo toho málo, a ten starý okurek… fakt šel cítit. Většího žebráka, jsem v životě nedostala. Fakt to nebylo dobrý, nejhorší kebab co jsem jedla. Obsluha? Pán příjemný, ale paní to nějak nezvládá.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Kebab Ždánice?
Kebab Ždánice se nachází na adrese Městečko 558, 696 32 Ždánice, Česko
Jaké je telefonní číslo Kebab Ždánice?
Můžete kontaktovat Kebab Ždánice na čísle +420 607 190 900
Jak se dostanu k Kebab Ždánice?
Trasu k Kebab Ždánice najdete zde odkaz