Přehled katalogu
- 474 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 52% S fotografiemi
Nalezeno 474 výsledků
Procházejte pizzerie v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 474 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 204,493 recenzí a hodnocení.
“Taková typická hospůdka. Velmi příjemné prostředí. Výborné pivo. Škoda, že nevaří. Na výběr typické chuťovky k pivu.”
“Zahrádka s vodní mlhou, až neuvěřitelně rychlá obsluha, jidlo které si na nic nehraje. Návštěva tady rozhodně není špatná volba.”
“Tento podnik mohu všem doporučit kdo má rad velkou výtečnou pizzu za skvělou cenu. S podnikem jsem nikdy neměl problemy a vzďy mi vyhověli i když jsem si vymyšlel nějake blbosti obsluha byla vždy mila a přijemna za mě nemohu nic víc než doporučit určitě vyzkoušej te.”
“Velice příjemný a ochotný pan majitel, výborné pivo a ještě lepší slivovice.”
“Příjemná hospoda, obsluha a dobré jídlo za velice dobré ceny! Až budu mít cestu stavím se znova. Doporučuji!!!”
“Zdravím mají velký výběr jídel a velké porce za přijatelné ceny”
“Příjemná zastávka pro něco tekutého chlazeného, teplého, alkoholového a taky něco k zakousnuti...s milou obsluhou...”
“V první řadě čisté a upravené prostředí. Děkujeme za příjemný personál a chutné menu.”
“Skvělé jídlo, ohromné porce, nové příjemné prostředí. Cenovka je topka. Určitě doporučujeme navštívit, reference předáme dál.”
“Po procházce kolem mlýnů,jsme došli s přítelem na oběd do téhle moc fajn restaurace,byla dost plná,takže jsem předpokládala,že budeme dýl čekat,ale sotva jsme dosedli a hned moc milá obsluha byla u nás:) pití a česnečka byla téměř hned na stole a i druhé jídlo moc dobré,všem doporučuji navštívit”
“Nejlepší kebab, který jsem kdy měla. Ochutnala jsem jich spoustu, ale jako tenhle nebyl ani jedn. Výborné maso, hranolky výborně osmažené, nechybí na nich ani dobré koření. Omáčky jsou opravdu skvělé. To stejné když si dáte kebab v tortille, výborná chuť, není ošizená je tam hromada zeleniny i masa, sama se divím, že se tam toho tolik vejde. (Ale aby to nebyla jen samá chvála, tak musím podotknout, že noví zaměstnanci nejsou nic moc. Když chcete box: kebab ze zeleninou tak dostanete jen zeleninu s trochou hranolek a trochu masa. Nebo když řeknete že chcete trochu čili, tak vám ho tam dá mega moc.)”
“Příjemná obsluha. Menicka za 120,-Kč a velký výběr - 11 jídel). S masem i bezmase. Porce jsou velké a chutné. Výhodou je poloha hned vedle paradniho a levného koupaliště, ze kterého je možné odejít. Velké stoly uvnitř i venku. Dobre pro rodiny s dětmi. Parkování nadosah.”
“Výborné jídlo, příjemná obsluha. Porce velká pro hladového člověka konečně oběd ze kterého se nají. Obě servírky byly přívětivé a milé.”
“měli jsme štěstí, hostinec dva týdny otevřený, skvělé pivko i svařák. Fajnová obsluha a čisté pěkné prostředí včetně sociálek. Další bohužel nemůžeme hodnotit, neb jsme víc nevyužili.”
“Perfektně natočené pivo, nádherná a milá obsluha.”
“prostředí hodně retro, ale pivko je skvělé a sedět se sedí hodně příjemně. Obsluha skvělá”
“Skvělý podnik s naprosto úžasnou obsluhou! Jsme s přítelem vegani a přišli jsme až po snídaních, kdy měli v nabídce veganské párky. Jeden z číšníků/baristů nám ale sám od sebe nabídl, že nám uvaří něco mimo menu, jen abychom se najedli. Opravdu skvělý přístup, moc vám děkujeme!”
“Vždy krásné posezení se švagrem a jeho manželkou.”
“Jsme zvyklí na kvalitní italskou zmrzlinu. Proto nás velmi zaujala barva pistáciové zmrzliny, která nebyla česky sytě zelená, ale italsky zelenohnědá posypaná kousky pistácií. S trochou nedůvěry jsme ji zkusili a hned jsem se vrátil a obsluhu pochválil. Byla fantasticky lepkavá a tahavá s chutí pistácií jako v Itálii. Wow. A k tomu jsme ji měli v kombinaci s malinovým sorbetem. Ještě teď cítím jadérka malin na jazyku. Ta kombinace byla tak skvělá, že opravdu chválím a až pojedu příště přes Vyškov, stavím se tu znovu. Při odchodu jsem totiž zahlédl i módní dubajskou čokoládu jako zmrzlinu...”
“Jídlo bylo výborné, personál milý a ochotný.”
“Super hospůdka, na výběr pizza, nakládaný hermelín a utopenec :) fajn obsluha :) kulečník :) rozhodně lepší jak protější hospoda, kde ani toho utopence nemají :D”
“Vynikající obsluha. Doporučuji.”
“Chodíme spíše do restaurace v Žabinách, ale cesta nás zavedla i sem a musím říct, že rozhodně nelitujeme! Prostředí: Zaparkovat se dá hned u restaurace, bylo zde několik volných míst. Interiér je pěkný a posezení je příjemné, venku je velká zahrádka, my využili vnitřní stoly. Jídlo: Bylo výborné! Porce byly obrovské, ale velice chutné. Vše k sobě ladilo. Dort byl také výborný (doporučuji si dát i tu zmrzlinu). Určitě se zde ještě stavíme! Obsluha: Nemáme co vytknout! Slečna se nám věnovala, na jídlo jsme čekali opravdu chvilku, několikrát se přišla zeptat, jestli je vše v pořádku a něco nepotřebujeme. Rozhodně nikdo z obsluhy nešetřil úsměvy. Panovala zde velice příjemná atmosféra. Fakt nevím, co je za problém, že někdo nebere karty. Když jsem pročítala negativní recenze, tak mi přišlo, že skoro nikdo nemá problém s jídlem, ale všichni s kartami. Napsat, že že jídlo super, ale nebudou karty, tak 1 hvězdička mi přijde trošku zvláštní.”
“Jídlo výborné,pivo Bernard chutnal,nemáme nic k vypnutí.”
“Úžasné těsto, úžasná chuť. Konečně dobrá pizza ve Znojmě. Změna: I po dvou letech se standard nezměnil. Pravidelně zde kupuji pizzu a je to prostě požitek. Nejlepší pizza ve Znojmě! Doporučuji navštívit.”
“Malá, ale moc příjemná hospůdka s výborným jídlem, místním pivem a ochotnou obsluhou. Venku udržované dětské hřiště.”
“Nejlepší pizza na Blanensku! Hambáče i sýr v housce jakbysmet! Perzonál vždy milý a ochotný jak u výdeje, tak dovoz.”
“Když mám trochu víc času na oběd, jdu vždy sem. A nikdy mě to tu nezklamalo. Mají výborné polévky. A velké porce - ještě mi zbývá na večeři. Včera jsem si dala sýr v bramboráku, podával se s miskou zeleninového salátu, což je k tak mastnému jídlu super příloha. A bramborák byl výborný, nespálený a dobře ochucený.”