Recenze

  1. Štěpánka Othman ★★★★★

    Jídlo výborné,pivo Bernard chutnal,nemáme nic k vypnutí.

  2. Klára Janečková ★★★☆☆

    U sandála jsme byli asi třikrát (jednou minulý rok a dvakrát tento), z toho jen jednou jsme tam jedli. Jídlo bylo výborné, o tom žádná. Ale to, že mají napsané, že pizza se dělá do 20 hodin, je pěkný kec. Tento rok jsme se šli dvakrát zeptat, mezi 18:00-18:30, jestli tedy pizzu udělají, když byla ta místnost zavřená a světla zhaslá. Bylo nám řečeno, že ne, a že máme přijít dřív. Tento přístup mě nepotěšil, když si takto protiřečí. Restaurace je jinak průměrná, trochu dál od kempu, ale tím pádem jí předchází příjemná cesta lesíkem, takže to nám nevadilo.

  3. Lukáš Seidel ★★★★★

    Moc dobrá kuchyně, pivo, obsluha. Příjemné posezení v letním horku. Dělají i skvělou pizzu. Ceny jsou příznivé.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaké je telefonní číslo Krčma u Sandála?

Můžete kontaktovat Krčma u Sandála na čísle +420 777 075 293

Jak se dostanu k Krčma u Sandála?

Trasu k Krčma u Sandála najdete zde odkaz

Advertisements