Přehled katalogu
- 474 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 52% S fotografiemi
Nalezeno 474 výsledků
Procházejte pizzerie v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 474 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 204,493 recenzí a hodnocení.
“Děkujeme za večeři ,paní na telefonu velmi příjemná , paní co nám dovezla objednávku taky super , děkujeme ❤️”
“Zvenku vypadá jako nefunkční Hospoda. Ve vnitř je to krásný návrat do minulosti s luxusním jídlem a malou cenou za jídlo.”
“Chvilku jsme před restaurací čekaly na místo když jsme sedli ke stolu hned u nás byla obsluha a utírala stůl po předchozích návštěvnících. Jídlo bylo hotové ani ne 10 minut od objednání. Chuťově velice dobré.”
“Měl jsem speciální přání. S přítelkyní jsme měli výročí a velmi ochotné kuchařky mi vyhověly a udělaly mi pizzu na přání. Přítelkyně i já jsme byli nadšeni a určitě se vrátíme.”
“Velmi příjemná obsluha. Kebab 4* z 5*. :)”
“Byli jsme zde na obědě po vojenské přísaze, kde všude jinde ve Vyškově bylo plno a nás bylo opravdu hodně (9 dospělých a 4 děti). Jídlo bylo skvělé (byl výběr ze 4 jídel - žádná vegetariánská nabídka, ale to nám nevadilo). V ceně menu polévka, ceny příznivé a opravdu jsme si všichni pochutnali. Porce byly velké.”
“Dobré jídlo za velice přívětivé ceny! Nelze očekávat Michelinské šéfkuchaře ale pokud se chcete dobře najíst a neutratit u toho výplatu je tohle skvělá volba! Byli jsme opakovaně na poledním menu, v ceně polévka a limonáda za pár drobných..”
“Chodíme sem hlavně na pizzu a česnečku. Pizza je opravdu výborná, ale řekla bych, že dříve byla ještě lepší.. velikost 40 Cm je v širokém okolí za tuto cenu (200 Kč) bezkonkurenční) EDIT: česnečku už bohužel od léta 2022 nedělají. Škoda. Ale drůbeží vyvar mají většinou výborný a anii zidlochovicke kyselo není špatné :)”
“Velmi dobré místo na oběd, příjemná obsluha, jídlo chutné a velké porce, příznivé ceny. Zastavím se zase když budu poblíž a doporučuji všem.”
“Rozhodně doporučuji. Jídlo bylo top (pečené koleno mě fakt vystřelilo z bot). Obsluha velice milá a velice pozorná. Po dlouhé době doručila restaurace to co jsme od ní čekali. Skvělé jídlo, milá a příjemná obsluha. Doporučuji”
“Příjemná restaurace, každý si vybere a chuťově výborné. Personál rychlý, ochotný, usměvavý. Ceny normální. Z polévky nebyla cítit chemie a sýrový dip fakt výborný. Takový jsme ještě nikde neměli.”
“Přestože na nás interiér restaurace působil trochu rozpačitě a nemoderně, byli jsme velmi příjemně překvapeni. Obsluha byla milá a pozorná, jídlo výborné a dobře dochucené, víno rovněž chutné a kvalitní. Celkový dojem byl velmi pozitivní a návštěvu restaurace doporučujeme.”
“Na oběd jsem se tu stavil s kolegy. Obsluha byla velice milá, příjemná. Restaurace je poměrně prostorná, vnitřek velmi hezký, venkovní prostory bych si uměl představit útulnější. K obědu jsem si dal česnečku, Gordon Bleu s hranolky, kolegyně hovězí burger, kolega kuřecí po mexicku. Všichni jsme si jídlo velmi pochvalovali. Ceny odpovídající, porce tak akorát. Mohu určitě doporučit.”
“Byl jsem tu poprvé a fakt příjemně mě to překvapilo. Pizza byla výborná – dostatek surovin, těsto akorát a všechno pěkně čerstvý. Obsluha v pohodě, žádný zdržování, jídlo bylo rychle na stole. Místo působí fajn, čistý a klidný prostředí. Určitě se sem ještě vrátím”
“Jak na malé městečko v sobotu před polednem, překvapivě kvalitní a chutná kuchyně. V menýčku na výběr ze tří jídel, ceny do 140 korun i s polévkou. Rychlá a ochotná obsluha. Dal směrem na Přerov jsme si jen potvrdili, že lépe už bychom se nenajedli....”
“Tuto pizzerii jsem dnes navštívil trochu ve spěchu na doporučení místních. Obsluha byla rychlá a velmi příjemná. Objednal jsem si zapečené žampiony v peci a jako přílohu penne (viz. první fotka) a bylo to prostě skvělé. I když to bylo lehčí bezmasé jídlo, tak mě dostatečně zasytilo. Shodou okolností mi ujel vlak a proto jsem si po menší přestávce mohl dát i jejich Crème brûlée (viz. druhá fotka), taktéž vynikající.”
“Výborný jídlo,tak jsme si dlouho nepochutnali,obsluha příjemná i vodu pro pejska jsme dostali vše na 1*”
“Tak tato restaurace je učiněné nebe... sem musíte jet. Výborný stejček, italské rizoto i těstoviny naprostá pohádka. Zapečené brambory netřeba mluvit. Pivko pšeničné nebo Dačice a starobrno. Milá servírka a super holky v kuchyni, které odmitly panáka od nás za luxus jídlo a řekly si o limču. Pokud sem pojedete, tak s prázdným bříškem, protože to stojí za to. Ještě teď chrochtame!!! A zapomněli jsme na fondán tak to byl orgasmus”
“Moc dobré jídlo a obsluha velmi příjemná a milá”
“Dnes jsem ochutnal šunkovou pizzu od Maxíka a musím říct, že mě příjemně překvapila. Těsto bylo perfektně upečené – ani příliš tenké, ani moc silné, krásně křupavé na krajích a měkké uvnitř. Šunka byla kvalitní a bylo jí na pizze dostatek, což oceňuji. Chuťově byla pizza výborně vyvážená, s jemnou rajčatovou omáčkou a dobře zvoleným množstvím sýra. Celkově byla velmi chutná a rozhodně se k ní rád vrátím. Pokud máte rádi klasiku, určitě doporučuji vyzkoušet!”
“Přišli jsme v poledne do narvané restaurace, nebyl problém nás i tak usadit...jídlo výborné a obsluha klobouk dolů co zvládla...”
“Vloni jsme se zastavili nahodou, pizza skvela, burgr luxusni. Dnes jsme jeli na jisto :-) čedar burgr, burgr Strachotín a deti klasika kuřízek. Opet vynikajici, moc radi se k Vam vracime a doporucujeme i znamym, kteri se v tydnu taky stavili na burgry a opet byli spokojeni. Dekujeme :-)”
“Dnes na meníčko zelná polévka a bramborák s masovou směsí a obě byly top! Obsluha rychlá a příjemná.”
“Skvělé jídlo, moc příjemný interiér”
“Objednávali jsme si pizzu již několikrát a vždy byla supr. Ingrediencemi nešetří, těsto je skvělé. Dá se platit jen hotově, což v dnešní době pokládám za nedostatek. Obsluha byla profesionální. S dovozem jsme taky spokojeni, telefon nám vždy zvedli, jenom musí člověk pár vteřin vydržet.”
“Za mě výborný místo na rychlé občerstvení za relativně málo peněz.. Chodíme poměrně často a vždy burger absolutně bez chyby.. Ne jen burger... Druhů mají strašně moc a k tomu ještě jiné rychlovky. Můžu jenom doporučit, ta mě výborný...”