Recenze

  1. Kryštof Šeda ★★★☆☆

    Dobrý den, výše jmenovanou restauraci jsem s kolegy poměrně často navštěvoval přes obědovou pauzu ve všední dny. Ale již tomu tak není. Jak jsem již zmínil, Al Capone je skvělé místo kde se dobře najíst v poměru cena/výkon. Menu má několik variant, polévka v ceně. Jeli vyprahlo tak si člověk může dopřát tankové Starobrno nebo limo. Hned po tom, co se usadíte, Vám číšník donese polévku dle denního menu a rovnou provede objednávku jídla a nápoje. Po uplynutí doby nutné k přípravě jídla jej číšník donese, ale pokud si kdokoliv u stolu objednat pizzu, bude na Vás hladově koukat. A to ne zrovna krátkou dobu. V Al Capone je veliký problém, aby se objednávky jednoho stolu nosili současně. Vznikají tak trapné a nepříjemné momenty, kdy se stůl dělí na části, které obědvají v různou dobu. Celkově se přes čas obědů čeká na „meníčko“ velmi dlouho. Ještě zůstaneme u pizzy. Všímám si, že restaurace, a nedej bože pizzerie, uvádí na svém menu pizzu quattro formaggi, kterou ale vytvoří pomocí nivy, eidamu a hermelínu! Italové pohřbeni v Brně se v hrobě musejí otáčet jako prase na rožni! Není ostuda péct a jíst sýrový mix, ale je ostuda ho vydávat za chuťově absolutně jinou pizzu. Celkově restauraci hodnotím kladně. Kromě dvou výše uvedených věcí nemám co vytknout a nikdy se mi nestalo, že bych odcházel hladový nebo znechucený. Až když mi na stůl přistálo zdejší počeštělé quattro formaggi jsem si slíbil, že do této restaurace už nikdy nevkročím. A v létě mají fantastickou zahrádku! Děkuji.

  2. Josef ★☆☆☆☆

    S touto restauraci koncim. Dnes jsem si objednal menu na dovoz a myslim, ze i z fotek je videt, ze to nebyl moc dobry zazitek. Snist se to dalo, ale dobre to opravdu nebylo. Houska burgeru sucha, doslova hnusna, hranolky to same. A chesecake za 50 Kč v tomhle stavu... Objednaval jsem podruhé, nekolikrat jsem tuto restauraci navstivil za poslednich par let, zalezi na koho tam narazite, ale kvalita jde obecne strme dolu.

  3. Tomáš Borek ★★★★★

    Dnes jsem navštívil tuto restauraci v Brně, musím říct že jsem zde byl poprvé a rozhodně né naposledy. Krásné prostředí, výborné jídlo a panuje zde celkově příjemná atmosféra. Dali jsme si s přítelkyní pizzy a oba dva jsem byli nad míru spokojeni. Zároveň musím pochválit i obsluhu, obzvlášť pana číšníka Lukáše, vysoký chlapík s úsměvem na tváři a smyslem pro humor. Zkrátka člověk na svém místě. Děkujeme za příjemný zážitek a těšíme se na příští návštěvu

  1. Zeki ★★★★☆

    Tuto pizzerii jsem navštívil asi 4x zatím a jídlo bylo vždy naprosto výborné. Byl jsem zde jak na klasické menu, tak i na polední menu a u obojího cena odpovídá tomu, co dostanete. Akorát při poslední návštěvě (zrovna u toho denního menu) se nám stalo, že jsme čekali po jídle na dezert který byl na internetu zapsán, jakože je součástí v ceně menu, stejně jako polévka. Když jsme se ho ani po 30 minutách nedočkali, tak jsme se zeptali obsluhy, která nám sdělila, že se omlouvá a hned nám ho dodá, což taky splnila. Ovšem háček byl v tom, že oni ho automaticky nepřinesli proto, že v jídelním lístku v restauraci, který jsme nečetli, protože nesouhlasil s nabídkou na internetu, která ovšem v restauraci platila. Navíc byl za čemu extra 50Kč a za tu cenu teda nic moc.. (poslední fotka). Takže na toto tedy pozor, jinak super podnik.

  2. Lukáš Ludvík ★★★★★

    Byl jsem tu poprvé a fakt příjemně mě to překvapilo. Pizza byla výborná – dostatek surovin, těsto akorát a všechno pěkně čerstvý. Obsluha v pohodě, žádný zdržování, jídlo bylo rychle na stole. Místo působí fajn, čistý a klidný prostředí. Určitě se sem ještě vrátím

  3. Aduš Zamrazilová ★☆☆☆☆

    Objednala jsme z této restaurace poprvé. A já si objednala Caesar salát a můj muž pizzu s toppingy navíc. Salát byl prokládaný kousky které byly na okrajích hnědé a pár kousků byly také černé viditelně nahnilé. Na salátu byl pravděpodobně eidam místo parmazánu, který inzerují na woltu. Mužova pizza byla extrémně přemoučená a nešlo to skoro jíst a zároveň tím stylem, že okraj byl nakrájený jen tak aby se neřeklo, ale zbytek měl kousky třeba půl pizzy neměla ani jedno naříznutí. Dále na ni měl kousky cibule, které byly jen velké syrové kusy. Myslím si, že za jídlo, které každé stojí přes 200,- nepočítaje dopravu by bylo dobré, kdyby tam bylo aspoň trochu kvality. Rozumím, že převozem se kvalita sníží, ale tohle není způsobeno převozem. Sama jsem snědla jen část salátu, protože si nepřeju, aby se mi neudělalo špatně případně.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pizzeria Al Capone?

Pizzeria Al Capone se nachází na adrese 6, Hrnčířská 573, Ponava, 602 00 Brno-Brno-Královo Pole, Česko

Jaké je telefonní číslo Pizzeria Al Capone?

Můžete kontaktovat Pizzeria Al Capone na čísle +420 541 210 555

Jak se dostanu k Pizzeria Al Capone?

Trasu k Pizzeria Al Capone najdete zde odkaz

Advertisements