Přehled katalogu
- 482 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 482 výsledků
Procházejte pekárna v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 482 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 76,774 recenzí a hodnocení.
“Nejlepší trubičky světa, bez debat”
“Opakovaně objednávám různé dorty i jako dárek a jsou nepřekonatelné. Opravdu doporučuji navštívit stránky a vyzkoušet Obrovskou výhodou je doručení na adresu. Pan Malík a jeho dorty jsou 1.”
“Vynikající čerstvé croissanty, koláče, šnekya dorty. Káva též výborná a přijemná atmosfera dovršila zážitek, děkujeme:) I do baťůžku jsem neodolala a koupula si šneka s sebou”
“Monča a její tým byla naše největší záchrana a zároveň to nejlepší co nám do životů mohlo skočit. Monča je úžasná žena, s velkým srdcem, talentem, nejlepší ve svém oboru a zkrátka a dobře, přesně takovou osobu chcete mít po svém boku. Plánování svatby je to nejkrásnější, ale zároveň velmi stresující období a já bych to bez této agentury sama nezvládla. Klid na duši, radost z plánování, opora, jistota, nové přátelství a mohla bych jmenovat dál a dál co mi tahle agentura vše dala. Budu na vás a na tebe Mony moc moc vzpomínat a doufat, že se naše cesty zase jednou spojí. Luci děkuji za to, jak ses mi celý den věnovala a přinesla mi vyybornou snídani včetně kávičky až na pokoj. To je servis! Jestli někdo váhá jestli si vybrat svatby Elysee, tak neváhejte. Nikdo lepší na světě totiž není. ❤️ Holky byly jste vážně hrozně super! S láskou Barbora 20.9.2025”
“Nechali jsme si z Božích dobrot udělat dort a sweetbar na svatbu, vše bylo dokonalé, tak akorát sladké, včetně bezlepkových/vege variant. Dalo se domluvit i na dovozu a instalaci/naaranžování přímo na místě. Doporučujeme! :)”
“Dekorárium mohu vřele doporučit. Paní Iva naplnila přesně naše představy ohledně výzdoby svatebního místa i tabule. Krásně si poradila i s některými omezeními. Komunikace byla vždy rychlá a příjemná. Moc děkuji, že jste náš den udělali krásný :-)”
“Nej cukrárna v okolí, domácí nepoškozené zákusky”
“Trubičky od Krábkových jsou ty nejlepší co jsem kdy zatím jedl. Naprosto dokonalá cukrovinka!”
“Penzion jsme využily pro rozlučku se svobodou sestry. Ubytování bylo úžasné. Paní majitelka je velmi vstřícná a ochotná. Všude bylo čisto, pokoje jsou skvěle vybavené. Moc ubytování doporučujeme”
“Skvělé jídlo a příjemná obsluha!”
“Není problém se domluvit na poslední chvíli (asi hodinu před příjezdem). My se domlouvali na přespání při cestě na Slovensko, zda můžeme přenocovat. Ochota a organizace pana majitele nemá chybu. Po cestě na D1 jsme si objednali mimo ubytování také 3 druhy vína, studenou večeri v podobě rúzných velmi chutných sýrů apod. Parkování ve dvoře. Předání klíčú pomocí bezpečnodtní skříňky. Snídaně takě není problém. Ubytování nemá chybu. Těžko se ubytujete v době druhé poloviny srpna, kdy zde je putování po sklepech..za 5 hvězd za super kvalitu, kdy v období na přelomu říjen-listopad vše funguje úplně super..”
“Tak příjemné a ochotné ženské jako v této cukrárně jsem ještě neviděl.”
“Velmi děkujeme za nádherné, pohodlné, vzdušné ubytování. Krásné prostredí. Skvělé zmrzliny, kávu, dezerty i víno. Moc příjemní a milí majitelé. Jsem nadšená a určitě se k vám budu ráda vracet.”
“Měla jsem možnost poznat tým Svatby na jedničku a musím říct, že jsou opravdu skvělé. Holky jsou neuvěřitelně ochotné, dokáží zařídit i věci, které se na první pohled zdají nemožné, a vždycky najdou řešení. Oceňuji hlavně jejich lidský přístup a výbornou komunikaci – člověk má pocit, že se může na všechno spolehnout a nemusí mít z ničeho stres. Díky nim se dá svatba prožít v klidu a s radostí, přesně tak, jak by to mělo být. Pokud někdo hledá spolehlivé a milé organizátorky, které to opravdu umí, určitě doporučuji!”
“Veškeré výrobky od paní Secké luxusní, kvalitní domácí neošizená výroba.”
“Luxusni cukrarna a designove velmi propracovanymi zakusky. Vzhledove jsou opravdu original, ktery jinde nenajdete. Cena tomu samozrejme odpovida. Obsluha prijemna, byt neobsluhuji u stolu ale musite dojit k baru. Uvnitr 5 mensich stolecku + moznost sezení venku. Platba kartou mozna.”
“Moc chutné a dobré zákusky a i káva. Platba je možná jen v hotovosti”
“Svatba na klíč- dekorace, květiny a koordinace. Věděla jsem, že s vámi to bude TOP, ale bylo to ještě krásnější, než jsem si představovala. Jednoduché, čisté a elegantní. Děkujeme, že jste nám vyšla ve všem vstříc a budeme vás rádi doporučovat! S pozdravem, Kristýna a Jan Gulákovi”
“Svatební dort od Šárky byl neskutečný. Předčil mé očekávání a uspokojil chutě naprosto všech svatebčanů. Zvolili jsme klasiku, čokoládového naháče a znovu bych vybrala stejně. Šárce moc děkuji, byla to nejlepší volba ❤️”
“Nechala jsem si upéct dort k mým 23. narozeninám a musím říct, že byl naprosto fantastický! Chuť předčila veškerá moje očekávání – byl výborný, dokonale vláčný a krásně sladěný. Provedení dortu bylo přesně podle mých představ, každý detail seděl. Opravdu skvělá práce, kterou můžu jen doporučit!”
“Od Kachny jsme měli část sladkostí na svatbu a musím konstatovat, že: 1. Domluva a komunikace před i po byla naprosto skvělá, milá, věčná... 2. Nám Kachna půjčila stojan/etažér na cupcaky, který běžný smrtelník doma nemá a byl to skvělý tah! 3. Brownies se slaným karamelem jsem chtěla nechat zkapalnit a dát ho rovnou do žíly! 4. Pavlovy se staly naprostou legendou, protože jedna část hostů tvrdila, že byly božské a druhá část je nikdy neviděla, přesto existují! 5. V neděli při afterparty nastal lítý boj o poslední tři kusy cupcaků a ten nejlahodnější mrkvový s pekany jsem musela chránit vlastním tělem. 6. Pokud chcete výborné a nápadité, velmi kvalitní dezerty, jděte sem! Pokud se budu vdávat podruhé, taky půjdu!”
“U paní Kolačné jsem si nechala vyrobit minizákusky na menší oslavu. A doslova, jak se říká, se po nich zaprášilo. To byl fofr! Na mě zbyl pouze jediný. Chválu jsem slyšela ze všech stran. Takže už nemusím vůbec nic dodávat.”
“Naprosto doporučuji. Objednala jsem si svatební dort red velvet a sweet bar na svatbu. Vše se snědlo do posledního kousku. Výborná chuť, kterou podrhuje kvalita výroby. S paní cukrářkou byla skvělá komunikace, na všem se dalo bez problému domluvit.”
“Skvělý stánek, který se otevřel chvilku poté, co jsem se přestěhovala do Řečkovic. Přiznám se, že sem zavítám každý týden alespoň jedenkrát na cestě ze zastávky a nemůžu stánek vynachválit. V létě jsem si ráda dala ledové matcha latté ať už se sirupem či bez. Teď, když se ochladilo můžu doporučit jak klasickou kávu, tak matchu v teplé variantě nebo pro někoho, kdo nechce kofein i skvělé Chai latté. Musím pochválit i výběr pečiva. Ano, buchtu bych si představila za tuto cenu maličko více naplněnou, ale jak svatební, tak obyčejné koláče jsou skvělé. U koláčů oceňuji "dvojitou" náplň, kdy tvaroh pod okraji zajišťuje to, že nemáte samotné suché těsto, jako je tomu u klasických koláčů. Jednou za čas si dám i sušenku a ty jsou také výborné. Stánek doporučuji všemi deseti a těším se na jeho další vývoj. Na nabídku čerstvého či zapečeného chleba se ještě chystám.”
“Achhhhh. Žiji v Brně od září a každé ráno cestou do práce testuji kavárničky a tohle je teda úplný sen!!! Lepsi croissant jsem ještě nejedla a úplně úžasná káva, zrno co mi moc chutná. A jako třešnička na dortu nízké ceny! Capucino a croissant za 135 v Brně? K tomu milá obsluha a moc příjemný mini prostor. Diky, jsem vaše ❤️”
“Potřebuju cannele de bordeaux ve větší velikosti a vanilkový chignon každý den a nejlépe do žíly”
“Spletli jsme si dny a mysleli jsme si, že je dnes pátek a máte otevřeno do 18:30. Přišli jsme v 15:56 a i přesto, že dneska sobota ,zavíráte v 16:00,kávovar už byl umytý, nám kávu s sebou neodmítli připravit. Děkujeme, že jste nám ji udělali. Nebyli jsme u vás poprvé – máte výborné pečivo, kávu i atmosféru.”
“Super podnik, milá obsluha, jsou to menší prostory ale útulné, výborný šnek a kafe. Akorát by někde mohlo být napsáno heslo od wifi, ale to je tak vše co vytknout.”
“Můj nejoblíbenější obchůdek na Vinohradech. Vždy čerstvé pečivo a vstřícný přístup prodavaček. Kéž by bylo takových obchodů více!”
“Pistacius je příjemnou cukrárnou, kde jsem si dali pumpkin spice latte cappuccino a čokoládový cheesecake – a musím říct, že to bylo přesně to, co od podzimní chvilky s kávou čekáte. Pumpkin spice latte cappuccino bylo skvěle ochucené – žádné přeslazené klišé, ale vyvážená směs koření, která krásně ladila s jemností mléčné pěny. Chuť dýně byla přirozená a káva samotná měla plné tělo. Opravdu příjemné překvapení! Čokoládový cheesecake byl lahodný – hutný, ale ne těžký, s výraznou chutí kvalitní čokolády a krémovou strukturou. Spodek dortu byl křupavý a dobře vyvážený. Každé sousto se doslova rozplývalo na jazyku. Celkově krásně doladěné podzimní chutě, které potěší nejen milovníky sladkého. Ideální místo na klidné posezení v chladnějším dni. Rádi se sem vracíme.”