Přehled katalogu
- 41 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 83% S fotografiemi
Nalezeno 41 výsledků
Procházejte svatební koordinátor v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 41 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 1,949 recenzí a hodnocení.
“Monča a její tým byla naše největší záchrana a zároveň to nejlepší co nám do životů mohlo skočit. Monča je úžasná žena, s velkým srdcem, talentem, nejlepší ve svém oboru a zkrátka a dobře, přesně takovou osobu chcete mít po svém boku. Plánování svatby je to nejkrásnější, ale zároveň velmi stresující období a já bych to bez této agentury sama nezvládla. Klid na duši, radost z plánování, opora, jistota, nové přátelství a mohla bych jmenovat dál a dál co mi tahle agentura vše dala. Budu na vás a na tebe Mony moc moc vzpomínat a doufat, že se naše cesty zase jednou spojí. Luci děkuji za to, jak ses mi celý den věnovala a přinesla mi vyybornou snídani včetně kávičky až na pokoj. To je servis! Jestli někdo váhá jestli si vybrat svatby Elysee, tak neváhejte. Nikdo lepší na světě totiž není. ❤️ Holky byly jste vážně hrozně super! S láskou Barbora 20.9.2025”
“Když bylo jasný, že nás čeká svatba, Klárka (a celý tým Prostě Šťastná) byla naše první a jasná volba. Já osobně jsem typ člověka, který má rád, když má sám věci pod kontrolou. Klárce jsme ale dali veškerou naši důvěru, nechali si poradit a bylo to to nejlepší, co jsme mohli udělat. Hlavně v den svatby jsme věděli, že bude všechno šlapat jako hodinky. Nemuseli jsme mít z ničeho stres a mohli jsme si naplno užít náš den. Všechno bylo perfektní, krásně nachystaný, květiny nádherný, voňavý, barevný - přesně tak, jak jsme si přáli. Všem se to moc líbilo a všichni na ten den rádi vzpomínáme. Pokud hledáte někoho, kdo vám zorganizuje svatbu (a dočetli jste to až sem), tak už nehledejte a obraťte se na Klárku! Dáme za ni ruku do ohně! :)”
“Když jsem začala plánovat svatbu a řešit svatební šaty, moje první a jediná volba byla u paní Haničky v jejím salonu Honeymoon. Kamarádka se mě tehdy zeptala, jestli se nechci pro jistotu objednat na zkoušku i jinam, kdybych si tady nevybrala. A já jí řekla, že ne – protože tady si určitě vyberu. A taky jsem si vybrala. Paní Haničku jsem sledovala na Instagramu už nějakou dobu předtím, než pro mě bylo téma svatby aktuální, a věděla jsem, že až se můj sen splní a stanu se nevěstou, půjdu právě k ní. A tak se i stalo. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla paní Haničku poznat a obléct si její šaty. První zkouška byla naprosto skvělým zážitkem – hned při prvním kroku do salonu jsem věděla, že jsem na správném místě. Paní Hanička byla neuvěřitelně milá a ochotná. Nakonec jsme vybraly nádherné šaty, ve kterých jsem se na svůj den D cítila jako princezna a získala sebevědomí, o kterém jsem ani nevěděla, že bych někdy mohla mít. Paní Hanička a její šaty jsou jediným důvodem, proč bych někdy přemýšlela o rozvodu – jen abych se mohla vdávat znovu a znovu si přijít vybrat šaty právě do tohoto salonu. V salonu jsem si nevybrala jen překrásné šaty, ale poznala i úžasného člověka – inspirativní, milou a skvělou ženu, na kterou budu vzpomínat do konce života. Děkuji, že jsem se mohla stát Vaší #honeybabes. Děkuji, že jste. Děkuji, že to děláte právě takhle.❤️”
“Ještě jednou bych moc chtěla poděkovat Liv ne jen za dokonalý účes a líčení mě jako nevěsty ale i družičky a maminek, ale také za její profesionální přístup. Byla jste skvělá, jsem moc ráda, že jsem narazila právě na Vás:). Ještě jednou moc děkuji a doufám, že jsme se neviděli naposledy.”
“Doporučujeme spolupráci s panem Tomášem. Vše proběhlo v pořádku a bez problémů dle domluvy. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.”
“Svatba na klíč- dekorace, květiny a koordinace. Věděla jsem, že s vámi to bude TOP, ale bylo to ještě krásnější, než jsem si představovala. Jednoduché, čisté a elegantní. Děkujeme, že jste nám vyšla ve všem vstříc a budeme vás rádi doporučovat! S pozdravem, Kristýna a Jan Gulákovi”
“Když jsme začali plánovat svatbu, věděli jsme, že to bude náročné. A protože jsme chtěli, aby byla perfektní, hledali jsme někoho, kdo se nám postará o výzdobu, koordinaci, jednoduše bude naše pravá ruka. A to přesně paní Ilonka je. Doporučujeme všemi deseti, výzdobu sálu nám chválili úplně všichni a já byla nadšená. O starost míň jsme měli i před samotným obřadem, paní Ilonka vše zkoordinovala a já si mohla oddechnout. DĚKUJEME za vše! ❤️”
“Hned na začátku příprav na náš velký den jsem měla jasnou představu o tom, jak by měl vypadat. Rovněž jsem si myslela, že budu schopná tuto představu sama převést do skutečnosti. Nicméně s postupem času přicházely obavy, že je to nad rámec mých možností a tak jsem začala hledat profesionální pomoc. Milionbells jsem si vybrala zejména kvůli jejich stylu a prezentaci. Byl svěží a moderní. Dalším plusem byl jejich kompletní servis – prováděli jak výzdobu, tak květiny (na rozdíl od jiných agentur, které nabízely jen výzdobu a květiny už ne - což mi nevyhovovalo). Na osobní schůzce p. Karolína pečlivě naslouchala mým přáním a vizi celkového konceptu výzdoby. Poskytla i řadu nápadů a inspirace, a od té chvíle jsem věděla, že jsem se obrátila na správné místo. Další komunikace s p. Karolínou probíhala přes emaily a byla bez problémů. Ale to, jak p. Karolína připravila naše místo v den svatby, překonalo všechna naše očekávání. Květinová vazba a výzdoba stolů byla naprosto ohromující! Z tohoto důvodu nemohu jinak, nežvřele doporučit práci a ochotu týmu z Milionbells. Ještě jednou děkuji za splnění snu.”
“Velmi, ale velmi moc bych chtěla poděkovat Verči a celému jejímu týmu za naši nádhernou svatbu. Výzdoba byla nádherná, vše ladilo. Se vším poradí a vše co si přejete Vám zajistí. Šaty, dort, sladký bar to vše bylo exkluzivní. Byla jsem velmi spokojená. Verču a její tým doporučuji všem.”
“Bezvadně připravená svatba v Mikulově. Vše vkusné, krásné, květiny neuvěřitelné, čerstvé. Žádná růžička během svatby nezvadla. Dort přijel včas. Obě dámy milé a vstřícné i k "požadavkům" vyřčeným na poslední chvíli. Vřele doporučuji. A moc děkuji za skvělý servis. Škoda, že jsem vám mohla poděkovat osobně.”
“Příjemné prostředí, paní velice milá a ochotná, ráda poradí s výběrem šatů.”
“Náš svatební DJ. Super dohoda na první dobrou. Velká výhoda, že hrál na místě, kde již hrál, takže pro nás naprosto bez starostí, jen jsme dohodli datum, čas a poslali pět vzorových songů. Po celý večer vše v pohodě, nenásilně. Moderování svatebních soutěží bez výhrad. Hezká světla, bublifuk jel pořád:-) Doporučuju, příště bych zvolil stejně.”
“S agenturou Lionite mám naprosto skvělou zkušenost. Všechno proběhlo profesionálně, rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Jejich tým lidí byl moc ochotný, kreativní a vždy připravený vyjít vstříc i s neobvyklými požadavky, na které hlavně dokalzali reagovat velmi rychle. Oceňuju především osobní přístup, výbornou komunikaci a skvěle zvládnutou organizaci celé akce. Výsledek byl naprosto nad rámec očekávání – vše perfektně připravené a ještě k tomu do posledního detailu. Určitě doporučuji všem, kdo hledá partnera pro své eventy!”
“Dekorárium mohu vřele doporučit. Paní Iva naplnila přesně naše představy ohledně výzdoby svatebního místa i tabule. Krásně si poradila i s některými omezeními. Komunikace byla vždy rychlá a příjemná. Moc děkuji, že jste náš den udělali krásný :-)”
“Měla jsem možnost poznat tým Svatby na jedničku a musím říct, že jsou opravdu skvělé. Holky jsou neuvěřitelně ochotné, dokáží zařídit i věci, které se na první pohled zdají nemožné, a vždycky najdou řešení. Oceňuji hlavně jejich lidský přístup a výbornou komunikaci – člověk má pocit, že se může na všechno spolehnout a nemusí mít z ničeho stres. Díky nim se dá svatba prožít v klidu a s radostí, přesně tak, jak by to mělo být. Pokud někdo hledá spolehlivé a milé organizátorky, které to opravdu umí, určitě doporučuji!”
“Skvělá zábava na výstavišti v Brně kluci si to uziliy jak střelbu tak box.”
“Vizážistku Lucku moc doporučuji. Připravovala na svatební den mě jako nevěstu, dvě svědkyně a maminku ženicha. Všechno s přehledem zvládla a ochotně přijela na místo svatby již v 5 hodin ráno. I přes velmi brzké vstávání byla pozitivně naladěna a celé svatební ráno a dopoledne mi velmi zpříjemnila. I díky ní jsem byla až do obřadu relativně v klidu. S líčením i účesy jsme byly všechny moc spokojené a vydržely nám až do pozdního večera bez chybičky a to i přes potoky slz a protančený večer. Svým líčením navíc bravurně dokázala zvýraznit a podtrhnout přednosti každé z nás. Je znát, že je Lucka opravdu profesionálka, je velmi pečlivá a nic nenechá náhodě. Pokud hledáte profesionální péči a chcete mít jistotu, že líčení i účes vydrží opravdu vše, je Lucka ta správná volba. Ještě jednou moc děkuji za vše!”
“Stovka byla perfektní a nádherné místo pro naši svatbu. Prostory jsou skvěle vybavené a komunikace byla nadstandartní. Všem hostům se zde velmi líbilo. Doporučujeme :)”
“Chtěli bychom vám oběma s mužem moc poděkovat za příjemně strávený svatební den a také za všechny schůzky ohledně příprav. Vše proběhlo hladce, bez problémů a myslím si, že jsme si to všichni strašně moc užili. Výzdoba vinařství i zámku, kde probíhal obřad byla kouzelná. Co pro nás byla opravdu neskutečná úleva a pomoc, byla koordinace celého svatebního dne, kterou jste zvládly perfektně! :) Žádný stres ani nervozita, užili jsme si každou minutu našeho krásného dne a to z velké části díky vám! :) Doporučili bychom vaši agenturu všem, kteří zatím nemají vybráno. Moc děkujeme a ať se daří v chystání dalších kouzelných svateb - doslova!!! Jste jedničky!!! Verča a Adam :)”
“Naše svatba ve Vinařství Holánek - po vybírání a objíždění vinařství na Moravě, jsme se asi z deseti vinařství nakonec rozhodli pro červencový termín a Vinařský dvůr na faře - Vinařství Holánek. Velice se nám líbila jak lokalita i atmosféra Vinařského dvora na faře, tak zejména blízké kapličky s výhledem na Pálavu i otevřené a přátelské jednání majitelů. Veškerá organizace se podařila zvládnout a svatba proběhla bez jakýchkoliv problémů a v příjemné atmosféře. Dopředu jsme také neznali kvalitu a množství jídla, byli jsme ale také příjemně překvapeni - jídla bylo vzhledem k počtu lidí spíše mírný nadbytek, a hlavně bylo výborné, to se obojí týká jak oběda tak večerního rautu. Další příjemné překvapení nás čekalo druhý den při placení, kdy jsme se po sečtení všech nákladů vešli do námi stanovené sumy. Hodnotíme proto pěti hvězdami a můžeme jen doporučit.”
“Krásný zážitek, úžasně komentovaná prohlídka. Nenechte si nikdo prohlídku této vily ujít”
“slečna Sabina s Danielou jsou velmi milé a pracovité dívky, roznáší na place krom dobrého jídla a pití úsměvy od ucha k uchu. Je zde velmi krásné posezení a vždy příjemná obsluha. A víno? jedině tady, místní vinice tu vytváří nádherné okolí. Hodnotím pěti hvezdami z pěti. Rád se sem vracím buď sám, s přáteli a nebo s rodinou.”
“Byla jsem naprosto spokojená s komunikací, kdy jsme s panem majitelem řešili návrh svatebního stromu na otisky prstů, pan Kožíšek reagoval okamžitě a 2 dny po odeslání financí na ucet společnosti mi přišly všechny objednané věci.”
“Na naši svatbu jsme si vybrali Cool Catering, rozhodli jsme se tak díky schůzce, pán byl velice milý a ochotný, celková nabídka a možnosti byly nad naše očekávání. I přes měnící se počet lidí, změnu místa (zahrada) a její nepříznivé podmínky (nedostupný terén a počasí) byl catering velice ochotný a skvěle si se vším poradil. Jídlo bylo fantastické, všem moc chutnalo, vše bylo hezky připraveno a personál byl velice milý. Doporučujeme a zároveň moc děkujeme!”
“Výborný burger:) vzali jsme bratrance z Kanady a říká, že toto je druhý nejlepší burger v ČR co měl:) a že jich měl...kolem 12h restaurace prázdná, cca 3 rodiny... určitě doporučuji tuto restauraci....:)”
“Nejhezčí květiny široko daleko, paní Soudkova mi dělala svatební květiny a lepší jsem si nemohla přát, Peťa je super, milá a má výborné nápady, velice doporučuji. Od té doby už jinam pro kyticku nechodím. Děkuji, že jsou ještě lidé, kteří svou práci dělají s láskou.”
“Děkujeme velmi moc za pěknou svatební vyzdobu.”
“Za nás naprosto skvělé místo pro svatby! Domluva s majiteli byla naprosto super, líbilo se nám i množství informací, které mají majitelé na webu - člověk se pak na místo jede podívat už s určitým (a dosti konkrétním) očekáváním. Co není na webu, tak jsme si řekli buďto osobně, nebo jsme si ohledně toho zavolali/napsali. Při přípravě svatby i v průběhu nebyl žádný problém, na všem jsme se i operativně bez problému domluvili - líbí se mi přístup majitelů: "Vy jste si místo pronajali, nachystejte si to přesně tak, jak potřebujete". Majitelé zajistili i velmi milou obsluhu na baru. Místo je naprosto nádherné, a to jak samotná "stodola", tak venkovní prostory (velká zahrada, kde se trávila velká část dne), je super i možnost ubytování v chatkách. Pro mnohé účastníky byl vrcholem dne catering - odpolední raut a pečené sele si všichni vychvalovali. Za nás tedy jednoznačně můžeme doporučit!”