Přehled katalogu
- 482 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 94% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 482 výsledků
Procházejte pekárna v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 482 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 76,774 recenzí a hodnocení.
“Po dlouhé době jsme narazili na místo, kde obsluhovala mladá slečna a člověk neměl pocit, že ji obtěžuje. Obsluha a přístup byl na jedničku s hvězdičkou, esspreso tonic byl sice ve vysoké sklenici bez ledu, ale chuťově výborný. Zákusky dobré a zmrzlina taky. Místo kam se člověk rád vrátí.”
“Výborné pečivo a ještě skvělej si chleba, který vydrží i týden v poživatelném stavu.”
“Výborné zákusky i zmrzlina + možnost zaparkování hned za Cukrárnou”
“Vždy když máme na něco malého chuť, stavíme se tu.”
“Sice malinkate posezení ale vaří kávu a mají i čerstvý zákusek. V době koronove si ale obé musíte vychutnat mimo jejich prostory. Zlý jazykové tvrdí že jejich chleba vydrží i týden, ale stalo se mi že po nákupu byl snězen i do vecera...”
“Po prohlídce zámku je tahle kavárna nutná zastávka. Káva výborná, v létě mají zmrzlinu a vitrinka plná dezertů. Stačí si objednat na kase a nahlásit cislo stolu, kam si sednete. A během chvilky Vám slečny přinesou objednávku. Red Velvet dort byl úžasný a karamelový cheesecake též.”
“Wow!, dlouho jsem nejedl tak dobré rohlíky milá obsluha a voňavé prostředí. Trochu problém s parkováním ale i to se dá zvládnout.Za mne doporučuji.Jo a mají skvělou škvarkovku!”
“Sem mi moc rádi. Milí a báječní Dvořákovi, v nádherném domě, nás už pěkný čas zachraňují. Sem jezdíme do papírnictví super vybaveného, relaxovat při kávě, děti mlsat zákusky, zmrzlinu nebo chlébíčky. A to vše v přítomnosti milých a ochotných majitelů, kde člověk nejen rád utratí, ale si i báječně popovívá. Vřele doporučujeme”
“Vyšší cena, ale člověk odchází příjemně nalazen a najezen, takže není co vytknout. Výborné, rádi se vrátíme.”
“Super domácí pečivo , vstřícná obsluha , velký výběr. DOPORUČUJI”
“Milá a vstřícná obsluha, vynikající zákusky, skvělá káva, výborné chkebíčky a vyhlášená zmrzlina. Moc ráda tu trávím své dvě hodiny volna, když čekám na dítě na kroužku.”
“Tuto cukrárnu máme rádi. V létě sem jezdíme na kolech na zmrzlinu. V zimě si dáváme zákusky. Je tu to milé. Celkem velký výběr nápojů. Jen když je víc lidí, je problem místo.”
“Originálně zařízená cukrárna s milou obsluhou. Lze si zde zakoupit i různé suvenýry.”
“Dlouhou dobu jediné místo ve Veselí, kde jste si mohli dát snídani s kávou. Velký výběr pečiva, studené kuchyně, dezerty... Vždy ráda zajdu”
“Nevím jestli přímo Karlova pekárna, přijde mi to spíše jako obchod Brněnka s produkty z Karlovy pekárny, ceny průměrné, člověk zde najde většinu průměrných potravin a potřeb do domácnosti, milou obsluhu, výbornou kávu, doporučuji navštívit”
“Pěkná, útulná kavárna, cukrárna. Velký výběr zmrzliny a zákusků. Káva lahodná. V létě zahrádka. Jezdím pravidelně jednou ročně na Moravu a vždy se zde minimálně dvakrát zastavím.”
“Pohodová cukrárna pro malé i velké. Dětský koutek, venku prolízky, obsluha usměvavá a ochotná. Jako bonus je tu pro dospělé víno a pivo. Lze zde pořádat oslavy a narozeniny. Rád si zde odpočnu i díky tomu, že mají otevřeno do šesté odpolední!”
“Cukrárna se nachází uprostřed nákupního centra Vídeňská a jsme tu vždy spokojeni. Zakusky jsou vždy čerstvé, chuťově výborné a ceny jsou velmi adekvátní. Obsluha vždy milá a usměvavá. Velké plus dávám za eshop :-)”
“Ceny jako před lety, zákusečky všechny dobré, odnesla jsem si tácek a hodnotím je jako neošizené. Uvnitř je útulná atmosféra trošku něco mezi starším kinem v nějakém městysu a cukrárnou v Želešicích.”
“Když mám chuť na zákusek jedu si pro něj jedině sem. Výběr super a chuť... mňam.”
“Když máte chuť na zákusek nebo jinou dobrotu, dá se zde pořídit docela za přívětivou cenu. Malá, milá cukrárna kousek od centra.”
“Zvenku nenápadná, ale uvnitř hezká cukrárna. Velký výběr klasických zákusků za normální ceny. Obsluha příjemná, zákusky i káva výborné.”
“Výborná zmrzlina, příjemné, usměvavé paní prodavačky, široký sortiment pečiva”
“Navštívil jsem cukrárnu a můžu jen chválit. Dobrá káva, zákusky domácí a ochotná obsluha.”
“Velmi dobrá cukrárna/kavárna. V nákupní zone na začátku Břeclavi, otevřeno od rána. Možnost snídaně i lehkého občerstvení, dále zde mají výborné zákusky i kávu s zmrzlinu. Posezení vevnitř i venku. Interiér je velmi hezký. Obsluha milá a rychlá. Rádi se vracíme”
“Příjemná obsluha , osladi každý den když jdu do práce . Mužů říct že na nedostatek kofeinu , cukru a smíchu si rozhodne nemůžu stěhovat . Dekuju holky”
“Velmi milé paní za pultíkem, bohatá nabídka a příjemně nás překvapila nabídka snídaní - kterou jsme využili. Vše připravili dle našich požadavků a porce byla tak akorát. Byla jsem neskutečně nadšená z nabídky bezkofeinové kávy! S velkým dýškem jsme za dvě porce míchaných vajíček, jedno bezkofeinové latte a cappuccino zaplatili 300,- Kč, takže parádní ceny! Milá usměvavá paní nám porce přinesla během pár minut. U stolečků seděli hlavně důchdkyně a živě si povídaly, ale bylo to v pohodě, hlavně, že. se bavily. :-) Mimo snídaně se tam občas zastavím i jen pro pečivo a nikdy jsem nebyla zklamaná. Chlebíčky mají také vynikající! Takže moc fajn a doporučuji!”
“Byl jsem zde pro zákusky a byl jsem velice příjemně překvapen chutí. Bylo vylelice dobré a určitě jsem tam pro to nebyl naposled. Co se týče místa tak nic moc. Doporučuji spíše vzít sebou zákusky. Obsluha byla příjemná”