Přehled katalogu
- 5,538 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 5538 výsledků
Procházejte restaurace rychlého občerstvení v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 5,538 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 2,666,988 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje restaurace rychlého občerstvení z měst jako Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj a dalších.
“Lepší jídlo než v centru Brna. Měl jsem příležitost ochutnat husu se zelím zde, poté, co jsem ji měl týden předtím v centru Brna. Tady byla lepší. Vymazlenejsi, bohatší, lokše k ní. Dal jsem si ještě i borůvkové knedlíky a opět, zase lepší, než znám z Brna. Bohatší, vymazlenější. Nejen s máslem a posypkou, ale i s čokoládou a šlehačkou. Příjemná obsluha byla profesionální. Je vidět, že tam chodí jak štamgasti na pivo, tak rodiny s dětmi. Určitě bych nečekal takhle dobre jídlo ve vesnické hospodě, která přesně jako vesnická putyka vypadá. Přitom kousek od konkurence Brna.”
“Velmi příjemné místo, skvělá kuchyně a usměvavá obsluha. Je to samoobslužná jídelna, všude čisto, vše je výborně nachystané. Příště se stavím znovu na oběd. Děkuji za skvělé jídlo s příjemnou cenou.”
“Velmi slušná vesnická restaurace. Bylo nás 12 včetně 4 dětí, v pohodě nám nachystali velký stůl. Pití i jídlo připravili i v čase oběda v rozumném čase. Kávičky i dezerty taky v pohodě.”
“Jakmile jsme si vybrali stůl, tak jsme dostali vodu s citronem, což se mi strašně líbilo a je to super nápad. Obsluha byla rychlá, milá. Dal jsem si česnekovou polévku.... Musím říct, že konečně první podnik, kde mi byl donesen sýr, stroužek česneku (kdybych to měl malo česnekové) a opečený chléb zvlášť a nebyl rozmočený v polévce. Druhé jídlo výborné, nebylo připálené nebo nasáklé olejem. Porce akorát a steaky dobře propečené. Na dnešní dobu cenově normální. Velmi hezké vnitřní i venkovní prostředí.”
“Útulnou restauraci penzionu blízko lesa navštěvujeme pravidelně pákrát každý podzim a vždy odcházíme s příjemným pocitem. Při poslední návštěvě jsme měli polední menu s francouzským bramborem a hráškovou polévkou a oboje bylo výborné :)) Paní, která nás obsluhovala byla příjemná a pozorná. Těšíme se na další návštěvu.”
“Příjemné posezení pod pergolou v pivovaru. Pivo i jídlo nám chutnalo. Ocenit musím zejména rozpečený sýr, který jsme vyzkoušeli ve dvou variantách - kravský a ovčí a oba byly vynikající . Ceny lehce vyšší.”
“Takhle dlouho jsem se v restauraci dobře nenajedl. Měl jsem osm pokladů z kachnou a výborný. Ostatní si objednali sushi, hovězí z brokolicí a smažené nudle s krevetami. Sushi výborný a tak křupavý krevety jsme taky dlouho neměli. Kam se hrabe Sakura v Benešově.”
“Dnes jsem poprvé vyzkoušel s určitě přijdu zas. Chutnalo mi. Vzal jsem krabičku i domu.”
“Zastavili jsme se na oběd- denní menu pečená kachna s polévkou. Velká porce, domácí knedlíky a výborné zelí. V restauraci nikdo nebyl, panovaly tedy obavy, ale mohu doporučit a určitě zavítáme zase někdy příště, až se vydáme k Lipnu.”
“V restauraci je možné sedět uvnitř nebo venku na terase. Parkování je u restaurace zdarma. Můžete platit kartou. Obsluha se nám věnovala. Vše bylo v pořádku. Jídlo vynikající, že jsme se tam po pár dnech vrátili znova. Mohu doporučit.”
“Velmi útulná znovuotevřená restaurace. Vaří výborné domácí polévky.”
“Velmi příjemné posezení, zvláště venku. Jídlo chutnalo, porce byla správně velká. A navíc: na rozdíl od jiných restaurací v okolí je vedle celé řady piv v nabídce také velmi dobré, prostě povedené, nealko z Rakovníku.”
“Z venku nic moc ,ale uvnitř jste v jiném prostředí. Milá, slušná obsluha. Jídlo skvělé chuti. Pikantní vepřové nudličky, s americkými brambory. Výborné.”
“Na tento podnik jsme narazili v podstatě náhodou při celodenním putování po okolí Děčína. Nejvíce překvapující skutečností byla cena, za kterou restaurace nabízí svá denní menu. Za polévku společně s hlavním jídlem zaplatíte 139,- a najíte se přímo královsky. V dnešní době, kdy ceny průměrných jídel atakují hranici dvou stovek, jde o ráj pro všechny milovníky dobrého, a přitom cenově dostupného jídla. Plněný paprikový lusk společně s vývarem chutnaly stejně dobře jako od babičky. Rovněž porce jídel byly vzhledem k ceně víc než štědré. Pro velké jedlíky doporučuji ochutnání sýrového mixu, ve kterém dostanete dva smažené sýry a dva smažené hermelíny. I u tohoto jídla byla cena více než přívětivá. Restauraci doporučujeme všema deseti a pokud máte cestu kolem, rozhodně ji nesmíte minout.”
“Absolutní spokojenost. Pokud jsou jídla i mimo zvěřinové hody tak chutné, tak smekám. A obsluha maximálně vstřícná, moc děkuji za oběd i večer za zvěřinové vývary připravené na cestu autem.”
“Krásná, čistá, útulná restaurace uprostřed Zábřehu na Moravě bylo příjemným překvapením. Velká porce a správně připravená panenka.”
“Super jidlo a obsluha moc milá”
“Super restaurace. Chodím v ní docela často na oběd a nemůžu si na nic stěžovat. Jídlo vynikající. Obsluha klidná. Příjemné prostředí. Návštěvu hodně doporučuji”
“Krásné prostředí, příjemná obsluha, výborná kuchyně”
“Vždy jsem z tohoto podniku nadšena - pizza Prociutto Crudo je vynikající! Cena odpovídá kvalitě. Můžu jedině doporučit.”
“Jezdíme sem jednou za čas už od doby, kdy jsem byla malá. Jejich křupavá kachna na horkém talíři je fakt něco! A pekingská polévka.. skvělá! Přitom ceny opravdu příznivé a porce velké (občas až moc :D)”
“Krásná restaurace s příjemnou obsluhou v centru Havířova. Jídlo rychle připraveno a chuťově vynikající. Oceňuji velký výběr místa k sezení.”
“Výborné obědové memu kde je velmi hustá polévka a druhý chod je potom problém sníst. Chuťově dobře uděláno a kolem 200 Kč je to přijatelná cena za to že se člověk pořádně nasyti plus hlavně hodně rychlá a ochotná obsluha.”
“Velice chutné, hezky naservírované jídlo. Milá obsluha ! Vychytali jsme čas, kdy zde ještě nebyli návštěvěvníci z hradu Pernštejn. To tu pak bývá prý plno . Cca kolem 13h. Velký výběr jídel, je zde výběr i dětského menu. Pokud chcete platit kartou, platí se uvnitř restaurace. Doporučuji!”
“Chtěli jsme se jen najíst, podle jídelníčku jsem usuzoval, že jde o jídelnu, tedy nic extra. Dával jsem si plzeňský guláš. Kamarád chtěl úpravu (míň knedlíků) a s tím nebyl problém. Obsluha byla rychlá a velmi příjemná. Jídlo jsme měli do několika málo minut (předtím polévka, kterou jsme si nabrali sami dle libosti). Ten guláš byl luxusní (vizte fotku) - jak vizuálně, tak i chuťově. Takhle příjemně bych byl rád překvapován častěji. Díky PS: atmosféru možná lehce kazí jen ta chůze do schodů a vizuál jako z 90. let”
“Vzhledem k tomu, že se tato samoobslužná restaurace nachází na letišti, konkrétně na T1, samozřejmě by nebylo fér ji srovnávat s restauracemi, které se nacházejí klasicky ve městech. Nicméně, dát si plnohodnotné, chutné jídlo za normální cenu na letišti, to není zas tak běžné. Za cenu obložené bagety z klasického letištního obchodu zde dostanete opravdu chutné jídlo, ať už jde o snídani, oběd nebo večeři. Pokud odlétáte z Terminálu 1 pražského letiště a chcete si dát normální jídlo za normální cenu, hurá do Runwaye!”
“Parkování, WC, občerstvení doporučuji restauraci vedle zoo.”
“Krásné prostředí,klid a příjemná obsluha”
“Super občerstvení, příjemná obsluha.Jezdime sem když jedeme na dovču.”