Přehled katalogu
- 1,230 Firmy celkem
- 3.4 Průměrné hodnocení
- 79% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 1230 výsledků
Procházejte domácí zdravotní péče v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,230 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.4/5 na základě 309,468 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje domácí zdravotní péče z měst jako Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“Super výběr , přímo u parkoviště. Dobře dostupná lékarna. Poblíž autobusové i vlakové nádraží. Milá paní lékarnice. Ochotně poradí, vysvětlí.”
“Clementas je nyní přívětivé prostředí, které už při vstupu voní, budova je zrekonstruovaná, prostor před ní jednoduše upraven. Personál nosí oděvy v pozitivních barvách a vzorech a i při téhle těžké práci bývá pozitivně naladěn jak při komunikaci s klienty, tak jejich rodinami. Děkujeme.”
“Dobrý den, chtěla bych vyjádřit svůj názor a zkušenost s IGF Care Centre Třebíč, Družstevní ulice. Náš pacient byl do centra přijatý celkem nedávno, 19. října letošního roku. Nebyl zrovna v moc dobrém stavu, takže jsme měli obavu, co bude dál. Musím ale říct za celou naši rodinu, že jsme byli příjemně překvapeni, jak se jeho fyzický, ale hlavně psychický stav zlepšil. Zúčastnili jsme se také dvou akcí pořádaných centrem - oslavy 4. výročí založení dne 11. listopadu, a adventního tvoření dne 1. prosince. Obě tyto akce byly perfektně připravené a moc se nám líbily. Na adresu personálu musím říct, že se k nám všichni chovají velice vstřícně a vyhoví nám i v případě, že potřebujeme pomoc nebo výjimku při návštěvě pacienta, za což jsme jim velmi vděční. Přáli bychom si, aby i v budoucnu byly mezi námi takové dobré vztahy. Děkujeme.”
“Babička je zde spokojená, máme jistotu, že má kvalitní péči. Veškerý personál, se kterým jsme měli možnost komunikovat byl vstřícný.”
“Celému týmu chci poděkovat. Skvěle vedený domov pro dúchodce, podle babičky tu i výborně vaří. Oceňuji i péči o klienty a opatření, které teď v zimě vydali, kdy se mě na recepci zeptají, zda se cítím zdráv, aby jsem nikoho nenakazil chřipkou, která teď je kdy jsem byl i příjemné vyzván, ať si omyji ruce desinfekcí, aby bylo zabráněno zavlečení žloutenky do domova. Děkuji za vše!”
“Příjemní a ochotní zaměstnanci lékárny.”
“Velmi ochotná magistra, která vše vysvětlí a poradí. Děkuji!”
“Naprosta spojojenost,pan lekarnik ma profesionalni chovani.”
“Dobré spíse méně. Napadla mě muslimka”
“Můj tchán je tady v péči už přes jeden rok a mám Alzheimer home chválit moc a moc ! Sestry a do konce pečovatel s Italie jsou pořád přátelské, ochotně a dostupné. Jídlo se važi v domě, tak čerstvý a zdraví a na vic pestré a chutná velmi dobře. A měsíční cena je dobré. Kontakt na sesterná i s Německa funguje príma. Lepší pečovatelský dům nenajdete v severočeské kraje !”
“Velice ráda doporučím. Příjemné prostředí a lidský rodinný přístup. Pro seniory je zde mnoho aktivit a programů. Kuchyně taky skvělá - velké porce a opět máte pocit, jako by vám to uvařil někdo doma s láskou a poctivostí. Areál se navíc nachází v krásné přírodě.”
“Pracuji s programem od roku 1992!!. Za ta léta jsem si už něj natolik zvykl, že si nedovedu představit změnu. Je na obsluhu jednoduchý, neztrácím čas zbytečnými pohyby myší, téměř vše ovládám klávesnicí. Veškeré novinky a zlepšení jsou průběžně do programu implantované. V praxi praktického lékaře mi plně vyhovuje. Za ta léta nezestárl. Zvlášť bych ale chěl ocenit i servis. sice není 24 hodin a polední záznamník mě někdy vytočí, ale obzvlášť ing.Začal je velmi ochotný a přijemný v řešení jakéhokoliv problému.”
“MUDr. Lenka Štégnerová za mě velmi příjemná mám jenom pozitivní zkušenosti a to i s lékaři co tam byli. Velmi lidský přístup a hlavně si poradili tam kde jiní selhali, díky nim mohu chodit po svých .Čekání když jen z lékařů onemocní je si myslím v pořádku v dnešní době se dá objednat na přesný čas a to si člověk 10-15 minut počká to je v pohodě. Ordinace je příjemná jako lékařky a sestřička za mě samé plusy a lehátko už taky je pevnější ;-D. Mohu jenom doporučit”
“Chtěli bychom poděkovat za odběr krve v komplikované situaci a zdravotním stavu maminky, děkujeme za trpělivost, odvahu a celkově klidný přistup při odběru. Vážíme si vaší práce. Mohu doporučit táta a syn za mamku!”