Přehled katalogu
- 1,230 Firmy celkem
- 3.4 Průměrné hodnocení
- 79% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 1230 výsledků
Procházejte domácí zdravotní péče v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,230 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.4/5 na základě 309,468 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje domácí zdravotní péče z měst jako Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“Lekarna Benu v Opočně je nejlepši v našem kraji. Vždy mi tam pomohou a poradi. Jsou velice milé ,přijemnè ,ochotné. Moc děkuji ,že jste.S.H”
“Vždy jsem byla spokojená, příjemný personál.”
“Mily a ochotny personal, mnoho akci pro klienty. Mame zde pribuznou a je velmi spokojena.”
“Maximální spokojenost, ochotné lékárnice, dobře poradí. Doporučuji!”
“Sehnal jsem to co bylo třeba ikdyž na objednání do odpoledne.”
“Chtěla bych poděkovat za skvělou péči o naši maminku, za empatický přístup a bezvadný servis, jak lékařům, tak sestřičkám a vlastně všem zaměstnancům od MUDr. po recepci! Hodně energie a zdraví Vám přeji. LA”
“Recenze za naši rodinu prostřednictvím mamky mé ženy: Můj manžel Jan Novák, je v Počátcích na oddělení 4 od začátku února a protože jsme s péčí a hlavně s rehabilitací spokojení, chci touto cestou všem kteří o manžela pečují poděkovat. Do zařízení byl přijat jako plně ležící pacient. Chtěl z následné péče Tábor ještě někam kvůli rehabilitaci. Já jsem jeho rozhodnutí respektovala, ale psychicky špatně snášela, protože jsem byla zvyklá ho navštěvovat každý den. Mluvím s ním denně telefonicky a podle toho co říká, nelituji, že je tak daleko. Je zde výborný tým rehabilitačních sestřiček a fyzioterapeuta, kteří svoji práci dělají nejen odborně, ale hlavně s úsměvem a laskavostí. Manžela nejen postavili na nohy, ale i naučili další pohybové cviky. Sestřičky manžel chválí, hlavně ty starší. Já jsem se setkala při návštěvách hlavně se sanitářkami sanitářem. Když jsem je o něco požádala, vždy byli vstřícní. Personál ochotně nabijí manželovi telefon, čehož si velice oba ceníme. S jídlem je manžel spokojený a nechce ani ovoce, že jeho tam dostatek. Klid a naději mi dodává kříž a soška panny Marie na chodbě, za což bych chtěla paní primářce také poděkovat. Marie Nováková”
“Děkujeme za skvělou péči o našeho dědečka, Šárko, Maruško, jste úžasné...Děkujeme!”
“Jsem velice vdecna, ze se maminka dostala do Tuchlovic. Komunikace se socialnim oddelenim nekomplikovana, ziskali jsme veskere informace a podporu. Pece o maminku byla skvela a cely personal se snazil, aby mohla dozit na urovni, coz bylo vzhledem k Alzheimer dulezite pro nas jako pro rodinu. Urcite doporucuji. Pece byla opravdu skvela a dostavali jsme vsechny informace, i když nebydlime v okoli. Dekujeme celemu tymu.”
“Nakupuji v eshopu. Objednávka je vyřízena obvykle do druhého dne. Mají oproti konkurenci lepší ceny i o stovky korun. Spravedlivy a jednoduchý benefitni program.”
“Velmi mi pomáhá sestřička paní Hauková ,je skvělá a já děkuji”
“Krásné prostředí, čisto, moc příjemný personál. Neustále nějaké aktivity pro klienty. Moc hezký a klidný domov pro seniory.”
“Chtěla bych vyjádřit poděkování lékárně za profesionální a vstřícný přístup. Oceňuji ochotu a trpělivost při vysvětlování podání a účinků léků, díky čemuž jsem se cítila bezpečně a dobře informovaná. Takový přístup významně zlepšuje pocit jistoty při užívání léčby.”
“S panem doktorem máme ty nejlepší zkušenosti. Vždy je milý a ochotný, poradí a obzvlášť s rodičemi mi moc pomohl a pomáhá. Chodí za mamkou i na domácí návštěvy. Za nás velké díky, více takových lékařů!”
“Ráda bych poděkovala personálu Alzheimer Home a za jejich pomoc při dnešní návštěvě a vzniklé krizové situaci. Jejich přístup byl rychlý, profesionální a velmi lidský. Děkuji”
“Vse je exclusivni. Paní prodavačka vždy prijemna a ochotna.”
“Babička snad poprvé v životě říká, že má teplo a jídlo. Je jí tam dobře. Personál super.”
“Byly tam krásné hodiny, tikaly nahlas, jako životy a věcné bytí”
“V jídelně na Verande se hodně pohorsili jídlo bez chuti měla jsem řízek byl tak 1mm silný a ještě tvrdý hnus za 155 Kčs”
“Dnešní zkušenost - nejlepší snad v životě. Lékárnice u výdeje na předpis byla neskutečně ochotná, o všech lécích mne dokonale poučila, doporučila doplňky a ještě u toho dokázala být velice milá a i přes roušku usměvavá. Více takových a nemusíme ani k doktorům ;)”
“Z častých návštěv jsem nabyl dojmu, že se jedná o místo s kvalitní péčí a profesionálními zaměstnanci.”