Recenze

  1. jana smiskova ★☆☆☆☆

    Dobry den, zeptejte se vasich pracovniku na obchode, napsala jsem vam maila a bez uspechu.

  2. Pavel nemec ★★★★★

    Dnes při návštěvě O2 na Novodvorka Plaza, se mě ujal pan Lukáš a musím říci, že, co se týče komunikace se zákazníkem je asi ten nejlepší, co jsem zatím potkal a díky němu zůstávám u O2! Jen více takových zaměstnanců, kór v dnešní době!

  3. Michal Horský (Design4allcz) ★☆☆☆☆

    Přístup pracovníka prodejny otřesný, nyní mě nutí jít tam na prodejnu dořešit opět chybu jejich zaměstnance. Minimálně sem nechodit, nejlépe se vyhnout celému o2, bohužel méně než jedna hvězda nejde. Kontaktní telefon nefunguje ale co by jste čekali ne?

  1. Honza Mareš ★☆☆☆☆

    Při převodu pevného internetu je účtován poplatek za převod 2x (jednou za převod Oneplay zdarma, bez kterého není údajné převod možný).

  2. Margaret Maneskin ★☆☆☆☆

    Před cestou do zahraničí jsem přišla k vam 12.02. a zeptala se, jestli můj tarif zahrnuje roaming a jestli to bude fungovat. Váš manažer ujistil, že internet bude v zahraničí fungovat. Výsledkem bylo, že když jsem přijela do jiné země, neměla jsem vůbec žádný internet. Ocitla jsem se v cizí zemi BEZ INTERNETU. Díky moc!

  3. Luk Kum ★★★★★

    Velmi pozitivní zkušenost. Při nákupu mobilních telefonů jsme byli obsluhováni panem Jakubem Z., jehož přístup k zákazníkům je velmi profesionální. Byl příjemný a skutečně ochotný a díky jeho profesionalitě se mu povedlo prodat nám i několik dalších služeb navíc.:-)) Takhle si představuji péči o zákazníka. LK

  1. Lenka Kozderkova ★☆☆☆☆

    Velmi arogantní přístup.Sem si nový telefon určitě kupovat nepůjdu.Po mé žádosti o radu ohledně stávajícího telefonu místo rady sprosté slovo a následně přesvědčování pro koupi nového telefonu.Pak se ukázalo, že stačilo kliknout na jedno políčko a problém byl vyřešen. Místo toho byl vyžadován občanský průkaz a nahlížení do registru majitele účtu, jak se ukázalo, zcela zbytečně. Co na to GDPR a slušné jednání se zákazníky? .

  2. Dominik V ★☆☆☆☆

    Velice špatná zkušenost, při nalepování sklíčka zaměstnancem na mobil (doplatek za nalepení 99,-) přestalo jít na iphonu face ID. Při reklamaci řečeno, že určitě již nešlo předtím a že to není sklíčkem ani nalepením. Bohužel nemáme jak dokázat. Přestalo jít okamžitě po nalepení. Vrchol všeho byla informace od zaměstnance, že pokud se něco koupí na prodejně a ne na eshopu, tak se na to nevztahuje záruka.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa O2 Prodejna?

O2 Prodejna se nachází na adrese Novodvorská 1800/136, 142 00 Praha-Praha 4, Česko

Jaké je telefonní číslo O2 Prodejna?

Můžete kontaktovat O2 Prodejna na čísle +420 241 403 138

Jak se dostanu k O2 Prodejna?

Trasu k O2 Prodejna najdete zde odkaz

Advertisements