Neskutečný, ve čtvrtek 18.12. V 17 hodin byl na prodejně jediný pracovník a devět zákazníků.
Fotografie
Recenze
-
Robert BENEŠ ★☆☆☆☆
-
Gabriela Löbel ★☆☆☆☆
Systém zrušení zákaznického účtu, kdy sedíte na pobočce a obsluha volá na hotlinku, kam si můžete zavolat z pohodlí domova, je strašný! Trvalo to 26min na hotlince a pak jsem to vzdala.
-
Smrtvol Smrtak ★★★★★
Hodnotím prodejnu ne operátora. Personál byl v pohodě. Šel jsem na tuto pobočku protože zde měli Powerbanku, kterou jsem chtěl.
-
jonas novak ★★★★★
Na pobočce se k nám chovali velice ochotně a služby jsem si vyřídili během 10 minut.
-
Fezoj Ketiv ★★★★★
Na pobočku na Vacl. náměstí jsem "zabloudil" náhodné a takový servis jsem nečekal, ujal se mě David P., který má neuvěřitelně profesionální přístup, služby zrozumitelně vysvětlí a vše perfektně zaŕídí. Moc děkuji!
-
marian josefik ★☆☆☆☆
Tak jsem okusil služby O2 a už přesně vím, kterého operátora nikdy nepoužiju. Neumí ani zvednout telefon. Na stránkách jim svítí skladem mobil, pod tím velké zelené tlačítko zarezervovat a u toho informace, že zboží bude připraveno do 30 minut. Při pokusu o rezervování telefonu na té prodejně kde je údajně zboží skladem, vyskočí tabulka s tím, že mám zkontrolovat dostupnost na prodejně. Zkusil jsem to objednat několikrát a přišlo mi to divné, tak jsem zavolal na zákaznickou linku. Tam mi bylo sděleno, že telefon je na prodejně, ale přes internet to nejde objednat, že si mám zavolat na prodejnu. Volám tedy na prodejnu, poprvé 9:15, pak co dvacet minut, celé dopoledne. Nikdo to nebere, tak ženu přítelkyni která má cestu přes Prahu, ať tam zajde. Prodavač v poloprazdné prodejně jí s klidem sdělí, že se jedná o chybu na stránkách. Chybu systému dokážu pochopit, i když za tři dny by to asi mělo jít napravit. Chyba prodavače, který neumí zvednout telefon, se pochopit nedá. Zkoušel se prej vymluvit na to, že jim telefon nefunguje, což je u telefonní společnosti docela úsměvné. Navíc jim asi nefunguje nikde, protože v Litoměřicích to taky nikdo nebral. Tam jsem volal jen jednou a pak se rozhodl, že už nikdy nebudu s touto firmou ztrácet čas. Nakonec ho přece jen ještě trochu ztratím. Dostal jsem odpověď na recenzi. To je naprosto neuvěřitelné. Prej kolegové řeší přednostně zákazníky, kteří jsou na prodejně. To je snad špatný vtip. Napíšu recenzi o tom, jak jsem poslal přítelkyni aby jela zbytečně přes půl Prahy na prodejnu, a dozvím se, že nejsem důležitý, protože jen telefonuji. Kolegové nemají čas 2 minuty aby mi zvedl telefon. Volal jsem asi PATNÁCKRÁT. Jsou buď hluší nebo líní. Ve chvíli kdy tam byla přítelkyně, byli na prodejně tři prodavači a jeden zákazník. Pochybuji, že za celé dopoledne neměli čas zvednout telefon. Přítelkyně ztratí hodinu zbytečným cestováním po Praze, já půl hodiny telefonováním a někdo z O2 má tu drzost napsat, že prodavač si řeší přednostně ty, kteří jsou fyzicky na prodejně? To je naprostý vrchol arogance. Nevidíte si na špičku nosu. Nevěřím vám že vás něco mrzí. To je jen fráze, kterou tady píšete všem, kteří si na něco stěžují... Telefonní společnost nezvedá telefony. To je jak špatný vtip.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa O2 Prodejna?
O2 Prodejna se nachází na adrese Václavské nám. 813/57, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
Jaké je telefonní číslo O2 Prodejna?
Můžete kontaktovat O2 Prodejna na čísle +420 224 221 742
Jak se dostanu k O2 Prodejna?
Trasu k O2 Prodejna najdete zde odkaz