Recenze

  1. Cyril Junas ★★★★★

    Krásný muzeum a milí majitel který vás provede možnost prohlídky po telefonické dohodě pan tam bydlí.

  2. Jana Eslerova ★★★★★

    Krásné, čisté upravené nádraží i uvnitř budovy je čekárna nádherná, čistá útulná. Určitě doporučuji navštívit.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Dubi zel. st. (Bahnhof)?

Trasu k Dubi zel. st. (Bahnhof) najdete zde odkaz

Advertisements