Přehled katalogu
- 362 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 362 výsledků
Procházejte pekárna ve Zlínském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 362 výsledků ve Zlínském kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 57,366 recenzí a hodnocení.
“Jeto je dobrá pekárna s dobrými službami”
“Můžu jen a jen doporučit snad nejlepší cukrárna v Napajedlích. Nabídka sladkého i slaného , domácích limonád , zmrzliny , kávy vše naprosto výborné. Prostředí krásné a útulné a obsluha nikdy nezklame dámy vždy usměvavé , milé ☺️❤️.”
“Příjemné posezení při kávičce a koláčku. Kavárničku jsme objevili náhodou a jelikož nám koláčky velmi chutnaly, neváhali jsme a vzali i domů. Obsluha byla velmi milá a vstřícná. Doporučujeme.”
“Naprosto skvělé pečivo. Doporučuji všem přibrzdit a něco dobrého si s sebou odvézt.”
“Snad nejlepsi pekárna v km nabídka prostředí i posezení ? V pekárně ? Super”
“Fantastická kavárna na nejlepším místě na světě. Tady bych chtěl být navždy. Není nic lepšího než sedět venku, popíjet kávu a jíst zákusek. Sacher nebyl úplně top, ale tady bych snědl i suchý chleba a měl bych z toho dokonalý zážitek.”
“Dnes jsme se zastavily na zákusky s sebou a teda mňam mňam!!!! Větrník a věnečky neměly chybu!! Děkujeme :))”
“Výborné, čerstvé pečivo. Teplý kváskový chléb z pece (žádný rozpek) to je výjimečné.!”
“Velký výběr pečiva, chutné jídlo za dobrou cenu”
“Vynikající rohlíky... Jen málo kde jsou”
“Velmi prijemna mala cukrarnicka ....”
“Úžasná obsluha, příjemná, výborná zmrzlina a mňam zákusky”
“Pro mě jako bezlepkáře hotový ráj. Ceny velmi přívětivé, produkty v prvotřídní kvalitě i chuti, nabídka ještě okolo čtvrté hodiny odpoledne byla značná. Bohužel lituji, že jsem si toho nekoupil víc :) Co bych za to u nás ve městě dal...”
“Výborné zákusky,chlebičky,kafe,pečivo , koláčky. Příjemná obsluha. Není či vytknout.”
“Pěkné prostředí, skvělé vánočky =)”
“Milý a ochotný personál, velká spokojenost! Neformální a přátelská atmosféra, doporučuji všem kolemjdoucím, stojí za návštěvu.”
“Velký výběr sladkosti a zákusků”
“Je tam vše co potřebují. Prostě Doporučuji.”
“Vyzkoušela jsem snad vše chleba dobrý,knedlík i ovocné knedlíky,koláčky male jsou dobré i za 4 dny obsluha příjemná”
“Cukrárna Gusto v Holešově se stala pro mě neodmyslitelným místem pro sladké rozkoše a lahodné přestávky. S dvěma pohodlně umístěnými prodejnami na Smetanových sadech 52/1 a na Palackého 532/29, tato cukrárna a pekárna Gusto si zaslouží nejen vaši pozornost, ale také místo, kde se zastavíte a ochutnáte jejich jedinečné zákusky, bagety a čerstvé pečivo. Od chvíle, kdy vkročíte do jejich prostor, se vás zmocní nádherná vůně čerstvě upečených dobrot. Zákusky jsou doslova uměleckými díly - každý kousek je nejen vizuálně oslnivý, ale také skvostně chutný. Děsím se, že se stanu pravidelným návštěvníkem, protože jejich nabídka je neodolatelná. Nejen že je sortiment skvělý, ale také personál je nadstandardně vstřícný a ochotný pomoci při výběru. Jejich prodejny jsou otevřeny v pohodlných časech od pondělí do pátku, což usnadňuje zastavit se a dopřát si lahodnou přestávku. Smetanovy sady jsou otevřeny od 7.00 do 17.00 hodin a Palackého od 6.30 do 12.00 a od 12.30 do 16.30 hodin. Pokud máte rádi vynikající zákusky, bagety a pečivo, Cukrárna Gusto je pro vás ideálním místem. Tato cukrárna si zaslouží být na seznamu každého, kdo si chce vychutnat skvělý kulinářský zážitek v srdci Holešova. Neotálejte a přijďte ochutnat tuto lahodnou symfonii chutí!”
“Výborná káva + zákusky + usměvavá obsluha + příjemné prostředí. Doporučuji navštívit.”
“Díky za každé ráno s čerstvými pekarskymi výrobky z Cukrárny a Pekařství v Trnave.”
“Tam to souvisí pouze s jablečným koláčem. Zde najdete úžasný velký kus a ne ten drahý jablečný koláč. Párkrát koupeno.”
“Velmi příjemná obsluha, skvělá a rychlá obsluha s úsměvem n tváři. Vždycky se rád vrátím”
“Dnes jsme se stavili s manželem na kávu v téhle cukrárně, káva skvělá, zákusky super, zmrzlina výborná. Ceny perfektní, obsluha užasná a jiné zboží, voňavé a krásné. Takhle si představujeme pohodové místečko.. ♥️ Dala bych kkidně aj 100hvězdiček..Děkujeme..”