Přehled katalogu
- 1,147 Firmy celkem
- 2.7 Průměrné hodnocení
- 63% S recenzemi
- 17% S fotografiemi
Nalezeno 1147 výsledků
Procházejte lékař v Kraji Vysočina. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,147 výsledků v Kraji Vysočina. Průměrné hodnocení 2.7/5 na základě 35,090 recenzí a hodnocení.
“Ráda zde nakupuji dárky pro dospělé.”
“Super pan doktor vstřícný ochotný Doporučuji!!!!”
“P.doktor i sestřička jsou profesionálové s velkou dávkou empatie děkuji Flachsova”
“S ordinací pana doktora mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ať už se jedná o samotné vyšetření anebo odbavení pacientů v čekárně s čímž mu velice zkušeně pomáhá příjemná zdravotní sestřička. Pan doktor mi vždy pomohl a jeho přístup byl vstřícný, ochotně mi vysvětlil všechny podrobnosti s maximální vážností. Trochu nechápu lidi co zde píšou negativní zkušenosti, ono každá mince má dvě strany a záleží na tom jakým způsobem se dožadovali ošetření, což tady už nikdo nenapíše. Se spekulanty bych se taky nemazlil.”
“Za paní doktorkou chodíme již 17 let a jsme velmi spokojení. Děti vždy pečlivě vyšetří, a pokud to není nutné, nedává antibiotika.”
“moc hodná Paní doktorka i sestřička”
“....výborné služby, vždy jsem byl perfektně ošetřen a paní doktorka a teď i pan doktor jsou velice příjemní lidé a dobří odborníci....”
“Pan doktor je hrozně milý a příjemný.”
“Lepší kdyz jsem člověk nemusí je to ortopedie”
“Výborný lékař. Empatie a porozumění je velikou předností pana doktora i paní sestřičky.”
“Nádherné řeznictví, chodím sem každý den pro rohlík za 0,90.”
“Vše je OK, jednání věcné, rychlé, za mě super, vždy snaha zdravotní problém řešit. Za mě spokojenost, moc často nechodím, ale když už, je všechno tak, jak má být. I sestřička je skvělá.”
“Velice příjemné nakupování i personál v Kiosku.”
“S paní doktorkou i sestřičkou sem moc spokojená.”
“Já si nemám na nic stěžovat ani manžel. Jsou na lidi hodní i příjemní. A co je nejlepší? Ocejpá jim to čekání tam není tak dlouhé jak v nemocnicích či jiných obvoďáků..”
“..hodný, pracovitý..člověk na svém místě..mám ho rád”
“Velmi dobré jídlo a k tomu pivo doporučuji jako restauraci jednoznačně ubytování snad vyzkoušíme někdy v budoucnu.”