Přehled katalogu
- 351 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 81% S fotografiemi
Nalezeno 351 výsledků
Procházejte vegetariánská restaurace ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 351 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 207,214 recenzí a hodnocení.
“Tortilla kebab o něco menší, než jsem zvyklý. Jinak dobrý.”
“Přijeli jsme na dovolenou do Francie. Vaše jídlo bylo s rodinou vynikající a moc nám chutnalo. Přála bych si, aby Francie měla jídlo jako vy. Moc vám děkuji za všechno. Vaše služby jsou špičkové.”
“Vynikající kuchyně! Veliký výběr jídel, platba kartou samozřejmostí. Milý personál, čisté prostředí. Velmi rád se vrátím. Doporučuji”
“výbornej párek v rohlíku, spíš super rozpečená bageta a Unětický pivo, moc příjemný místo u řeky, hřiště pro děti, klouzačka”
“Super místo k odpočinku i koupání s občerstvením a velkým hřištěm pro děti”
“Při přečtení recenzí jsem váhala, zda jídlo zkusit či ne. Zkusila jsem Udon nudle s hovězím masem a musím říct, že výborné! :) Plno zeleniny, žádná přehnaná mastnota a pro vylepšení jsem si přidala sezam.”
“Poslední dobou mám z pizzerií takový zvláštní pocit, kdy se ve mně misí dojem, že k tomu provozovatelé přistupují jako k fastfoodu. Tady bylo velmi mile překvapeni hned viditelná pec na pizzu. Výběr bohatý, pizza velice chutná, v poměru cena/kvalita vychází velmi dobře. Pivo taky slušně a prostředí s klenutými stropy je velice stylové. Obsluha moc příjemná. Trochu bojovka najít WC a pokud máte nějaké pohybové problémy, tak záchody jsou po schodech ;) Za mě ale skvělé místo kam se klidně vrátím.”
“Nejlepší burger co jsem kdy v Kralupech měl , není to burgrárna ale ta kvalita těch burgeru je úpravni srovnatelná s těmi nejlepšími burgranami kde jsem kdy byl:) jídlo a personál 10/10! Dekuji přijdu zas:)”
“Nenápadná hospůdka,kterou mohu vřele doporučit.Výborně tu vaří a mají příjemné sezení i venku.”
“Skvělá a ochotná obsluha, chuťově výborné jidlo, pokoje čisté za výbornou cenu a snídaně bohatá. Rozhodně doporučuji za návštěvu ať jen na jídlo nebo i na přespání.”
“Jako absolutní neználek Příbrami, jsem vlezla do prvního podniku s jídlem kvůli obědu. Zkušenost byla ale skvělá. Personál byl velmi příjemný, jídlo bylo dobré a prostředí pod restauraci taky (rybník). Cena byla normální dnešní době. Na závěr jsem dostala ještě tipy, co v Příbrami vidět.”
“Byli jsme s přítelem 13.9.ubytovaní v Řevnici v hotelu Corso… kousek od něj je tato hospůdka, tak jsme šli na večeři. Musíme říct, že jak jídlo, tak i obsluha - naprosto vynikající. Dvě číšnice se o nás staraly, byly příjemné a rychlé. Můj přítel je hooodně vybíravý a řekl, že takhle luxusně se dlouho nenajedl. Hleděla jsem, když při každém soustu steaku udělal: hmmm, hmmmmmm! :-D Nemůžeme absolutně niiic vytknout! Nebo vlastně můžeme: a to, že je škoda, že Vás nemáme tady na Olomoucku :-D Jste užasní! Velké díky kuchařům a holkám, co nás obsluhovaly…”
“Obsluha příjemná příjemné prostředí pohodový dizain. Čekání na jídlo standardní. Být místní tak možná návštěva častější.”
“naučil jsem se sem chodit na pivo-příjemné prostředí,milá usměvavá obsluha,vše bez dlouhého čekání-podnik mile oslovil-doporučuji.příště vyzkouším kuchyni”
“Jídlo nám tu vždy chutná, paní je příjemná, vracíme se rádi, i když prostředí není bůhví jaké a rozhodně ne moderní..”
“Typická česká klasika kde jakoby se zastavil čas ( samozřejmě v dobrém slovasmyslu) Jestliže se něco dá definovat skutečně skvělým obědem tak je to zde. Poctivá porce a jídlo dělané tak jak se má dělat. Měl jsem rajskou ( dle chuti tipuju huštěno perníkem ) což se v dnešní době kde všude každý šetří vidí málokdy. Porce velmi adekvátní a prošpekované maso - další plusové body. Kuchyni zde jednoduše umí a myslím, že se to i ví - malém jsem hledal místo k sezení před 12tou hodinou, to jsem nečekal. Nostalgický zažitek z prostředí bych taky rád vyzdvihl. Jestliže budu v okolí,velmi rád se sem vždycky vrátím.”
“Naprosto perfektní! Obsluha 100%,jídlo výborné, návštěvu doporučuji”
“Moc příjemné místo s milou, usměvavou obsluhou. Z venku to nevypadá nic moc, pokud bych nečetla předchozí recenze, asi bychom tam nešli. Ale teď vím, že příště v Poděbradech to je jasná volba. U jídla dávám o hvězdičku méně, k dokonalosti pizze chybělo lepší propečení těsta ale jinak obloha neměla chybu. Pozitivní zážitek doplňuje přátelský přístup ke psům. Jo a už lze platit i kartou.”
“Během výletu a návštěvy města Kolína v pátek 7.11. 2025 jsme zašli na oběd do restaurace "Stoletá", kousek od hlavního náměstí. Zvenčí tedy nic moc, stará omšelá budova, navíc stojící v ulici, která se komplet celá rekonstruje. Interiér ale v pohodě s takovým kouzlem starých časů. Obsluha rychlá, přinesla okamžitě jídelní lístek, výběr solidní a za přijatelné ceny. Dali jsme na klasiku, řízek s bramborem a maďarský guláš - jeden s knedlíkem a druhý s těstovinami. Vše výborné, gulášek mírně pálivý a obojí bylo velmi chutné, porce naprosto dostačující. Odcházeli jsme odtud opravdu spokojeni.”
“Příjemná obsluha a výborné jídlo”
“Vynikající chutná jídla. Porce dostatečně velké. Ceny slušné.. rád se vracím. Jídlo hotové většinou do 15min.”
“Doporučuji se zastavit na jídlo. Výběr jídel akorát, možnost kávy i něco sladkého k tomu, alko i nealko. Oběd nám chutnal. U kuřecího masa se žampiony bych čekala více žampionů ale i přes to výborné. Personál příjemný. WC za poplatek 10,- Kč, pro hosty restaurace je k vyzvednutí žeton (toalety zdarma). Malá herna pro děti, mikrovlnná trouba k dispozici pro ohřátí jídel pro nejmenší. Dětské oplocené hřiště vedle restaurace. Parkování přímo u motorestu.”
“Spontánní návštěva této restaurace, určitě dobrý krok. Chutné jídlo, skvělé ceny, hezké prostředí a co je důležité, velice příjemná obsluha. Rozhodně všem doporučuji. Toto je klidná restaurace v klidné vesnici kousek od Prahy.”
“Dlouho jsem nezažila tak příjemnou restauraci, kde vám poradí s výběrem jídla i vína. Jídlo bylo vynikající a pan vrchní byl úžasný, určitě se sem někdy vrátíme. Pavla, Petruš a Anička”
“Zkušenost kvalitní, přijeli jsme těsně před 24:00 takže není asi vhodné hodnotit parkování, protože v tuto dobu většinou takové podniky nebývají vytížené. Měl jsem poměrně velkou objednávku přes 320kč, ale můžete se najíst dobře i do dvou stovek. Burgery byly poctivé a i přes to, že jsme přijeli a objednávali poměrně pozdě obsluha nevypadala otráveně ba naopak. Záchody a celý objekt byl velmi přijatelně čistý a působil moderně. Vegetarián nejsem, ale jsem přesvědčen, že i oni si vyberou a některé burgery si můžete zvolit s bezlepkovou houskou. Na objednávku jsem nečekal dlouho.”
“Chodíme s kamarády docela často a musím říct, že se rádi vracíme. Ceny přijatelné, obsluha příjemná a pohotová, jídlo chutné, pivo správně natočené, nabídka pestrá.”
“Personální byl velmi, velmi milý a vstřícný, jídlo trošku drahé, (jako v Praze:)), ale výborné :))”
“Skvělý kebab a kluci slušní a ochotní”