Přehled katalogu
- 103 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 66% S fotografiemi
Nalezeno 103 výsledků
Procházejte svatební cukrárna ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 103 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 18,473 recenzí a hodnocení.
“Moc Děkujeme cukrárně Anna-Bella za skwělé dorty, které nám dnes přinesla do služby na záchranku v Jesenici. Hned máme lepší náladu a výjezdy jsou mnohem snesitelnější!”
“Objednala jsem trmi dorty a byli famózní, výbirné chuťově a i na první pohled”
“Byl jsem na jídle a pivku před uložením do lesa.”
“Chutné pekařství a nesmírně milý personál. Velmi doporučuji.”
“Pokud chcete mít catering na svatbě nebo jiné události bez starostí, naprosto doporučujeme. Opravdoví profesionálové ve svém oboru, doplněné chutnými jídly.”
“Kolacky od Marcely jsou naprosto uzasna zalezitost. Marcela se navic snazi vyjit maximalne vstric pri osobnim vyzvednuti, ze je clovek odvazi zrovna vytazene z trouby. Doporucuji vsemi deseti!”
“Krásné a klidné místo jen 25 minut od Prahy! Hotel je čistý a voňavý. Čistota je zde opravdu vidět! Jídlo je skvělé. V okolí se dá krásně projet a následně využít bazén, saunu a vířivku. Personál je příjemný a přístup profesionální. Jsme velmi spokojeni!”
“Zámek jsme navštívily s kamarádkou a byl to skvělý zážitek. Kdyby jsme potkaly současnou hlavu rodu, která v jedné části zámku žije bylo by to ještě silnější. Paní průvodkyně o celé expozici a rodu mluvila láskyplně a hrdě až se mi do očí chvílemi draly slzy, protože to bylo opravdu krásné. Prohlídka trvala cca hodinku, ale jak paní průvodkyně vyprávěla vypadalo to, jako bychom na zámku byly mnohem déle. Určitě se sem ještě podívám s mamkou.”
“Úžasný svatební dort, byli jsme velice spokojeni. Paní Lišková používá kvalitní suroviny a peče s láskou. Moc děkujeme.”
“Krásné čisté prostředí, milá ochotná obsluha,čerstvé a úžasné zákusky. Stojí za to!!”
“V pohodindě sámoška. Není úplně nejlevnější, ale co už...”
“Pečivo je naprosto luxusní, obzvlášť tradiční mšenský kváskový chléb - lepší jsem nikdy nejedla. Také sladké pečivo je úplně jiné - daleko leší, než to, které si koupíte v supermarketu. Je vidět, že majitelům opravdu záleží na kvalitě a tradičním způsobu výroby pečiva - to se v dnešní době děje zřídka.”
“Nejlepší pečivo široko daleko. Čerstvé a chutné. Dobrá cena. Osobně nejčastěji chodím pro chlebíčky. :-) A kdo ještě neochutnal Hořovickej rohlík, tak ten neví, co je to rohlík.”
“Asi nejlepší tradiční pekárna v Čechách, kterou jsem navštívila. Chodím pravidelně, obsluha je příjemná, sortiment široký. Miluji skvělé nesypané housky a opravdu poctivé, nešizené zákusky, jako je věneček, panna cotta nebo teď výborný čokoládový luxus dort. Moc ráda podporuji nákupem přesně takovéto lokální poctivé maloobchodníky.”
“Byli jsme tam i ubytování. Maximální spokojenost. Všichni moc milí i ochotní.”
“Zdejsi skvarkove placky jsou nejlepsi v sirokem a dalekem okoli nekolika stovek kilometrů! Je tu spousta super sladkých věcí ;-)”
“Miluji to tady. Skvělá obsluha, parádní výběr a řekl bych, že velmi chutný. A nemyslím pouze zákusky, zmrzka, ale i kafe, pečivo. Prostě super.”
“Cukrárna, kde najdete širokou nabídku zákusků, chlebíčků i zmrzlin. Káva je zde velmi chutná.”
“Pěkný voňavý krám s jednou nevšední specialitou a tou je 50% sleva na zboží zakoupené v čase od 16:30 do 17:30h.Milé překvapení.”
“Výborné pečivo, velký výběr (pokud jdete ráno) sladké, slané, zákusky +saláty. Příjemná obsluha”
“Výborné višňové koláče a prodavačky jsou úžasné ♥️děkuji”
“Měli jsme na tomto úžasném místě svatbu, prostory jsou krásné, čisté, personál je velmi ochotný a milí. Jsme velice šťastní že jsme právě zvolili toto místo a doporučujeme všem kteří chtějí mít nezapomenutelný zážitek.”
“Skvělé dortíky, zákusky,chlebíčky,prostě neošizená výroba.”
“Skvělé dortíky a dobrá káva sebou. Až pojedu kolem rád se stavím :)”
“Milá a usměvavá obsluha.... Doporučuji Chodíme sem pravidelně a vždy spokojenost.”
“Ůzasne věci a vše moc.dobre chutná”
“Naprosto výborný svatební dort, krásný vzhledově, kompletně dle přání :) Děkujeme.”
“Perfektní místo. Měli jsme zde svatbu. Jídlo i pití super, prostřední nádherné, obsluha příjemná. Není co vytknout. Super dohoda. Doporučujeme! :)”
“Pěkné místo, dobré pivo, příjemní lidé”
“Byla jsem ve stodole na oslavě.Všechno bylo perfektní ,příjemné prostředí a úžasná příroda kolem!”