Přehled katalogu
- 57 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 57 výsledků
Procházejte svatební cukrárna v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 57 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 11,481 recenzí a hodnocení.
“Dezerty vlastní výroby, velmi chutné. Obsluha příjemná a sympatická.”
“Příjemné místo s tradičnimi zákusky.Certifikovaná cukrárna Czech Specials”
“Krásná kavárnička s nádhernou terasou. Výborná káva a limonády a dortiky úžasné. Moc oceňuji bezlepkový výběr.”
“Naprosto dokonalé. Krásné prostředí, vše propracované do detailu a dělané s láskou ❤️. Mohu vřele jen doporučit.”
“Když si tu přečtu recenze, že pečivo dobré, pečivo se zhoršilo, tak při mých návštěvách bylo pečivo dobré a čerstvé, stejně tak zákusky a káva. Navíc vám ji dají i "to go", tak na cestách není co řešit;)”
“Paní Eliášková nám pekla na svatbu svatební dort, dortíčky pro svatebčany i koláčky. Nemůžu než dát 5 hvězdiček a chválit. Komunikace byla perfektní - a to jak po telefonu, emailu nebo osobně (kdy na nás paní čekala již po konci otvírací doby v sobotu, než jsme stihli přijet). Výsledek nás přímo nadchnul - a to jak vzhledově tak chuťově. Vše bylo dovezeno na místo hostiny, ceny velmi příjemné. Můžu jen doporučit!!!! Kéž by takových míst bylo víc :-) Určitě se budeme vracet jen tak na kafíčko s dortíkem nebo i objednat dort.”
“Vždy spokojenost. Výborný chleba, rohlíky i sladké pečivo”
“Velice příjemná cukrárna, s úžasnou obsluhou. Ani nevím, kterou slečnu více pochválit. Je vidět, že nároky na zaměstnance má majitel vysoké. Dezerty jsou velmi chutné a za přijatelné ceny. Bohužel menší nabídka je u slaných pochutin. Vytknout však musím otevírací dobu. Tato provozovna má otevřeno každý týden od úterý do soboty, kdy v sobotu je nabídka v podstatě formou doprodeje, což je pro turisty naprosto nevhodné! Samozřejmě chápu, že je pro provoz pauza nutná, ale určitě by šlo řešit jinak. Naopak obrovskou chválu udílím za pralinky, zmrzliny a ostatní doplňkové zboží.”
“Absolutně nejlepší kremrole! Lepší jsem nejedla, vyrábějí už je léta, stále stejné dobré neosizene. Ostatní zákusky a dorty též výborně. Dobrá káva, dobrá zmrzlina z Opočna, milá obsluha. Mají otevřeno i o víkendu, to nemívali, snaží se tu opravdu hodně. Pěkně prostředí. Dovnitř jsou schody, ale dá se vejít i dvorkem.”
“Pět hvězdiček dávám málokdy, ale po rodinné poradě jsme se shodli, že tato cukrárna a kavárna v jednom si to opravdu zaslouží.”
“Doporučuji, příjemná obsluha a výborné zákusky. Perfektní.”
“Oblíbená pekárna. Nikdy nezklame. Paní za pultem už od dveří usměvavá, evokuje mi to dětství, když mě maminka poslala pro chleba. miluju jejich mrkvové taštičky, borůvkové koláče a čerstvé rohlíky, Ňam!”
“Milá paní za pultem a neuvěřitelné až podezřelé ceny zákusků. Je to možné? Větrník za 35 Kč? Co v tom může být? Prý máslo a kus poctivé práce. 6 druhů zákusků a všechny skvělé. Jej škoda, že si není kde sednout.”
“Luxusní zákusky a příjemná obsluha. Vždy když jedu okolo, musím zastavit.”
“Opravdu výborný chléb, na kterém si člověk pochutná i jen tak, bez ničeho.”
“Výborné zákusky, chlebíčky a příjemný personál”
“Moje České Velenice se změnily.. Obchody mají jiný sortiment.Ale tahle cukrárna tu je, přivítá Vás obsluha, okouzlí sortiment.A budete -li poslouchat i v německém jazyce se procvičíte..( Rakousko je ,,za potokem,,).. díky za chvilku sladka....”
“Přestože obsluha měla plné ruce práce,bylo zrovna vysvědčení,nijak dlouho jsme nečekali.Vše bylo výborné.”
“Obsluha velmi milá a ochotná. Vzala mě sem přítelkyně na vyhlášený Táborský Větrník, který byl velmi dobrý (na fotce standardní velikost a malý) Všechny zákusky vypadaly lákavě. Káva standardní, ale chuťově dobrá.”
“Vždy kupují dorty že Sluníčka na Máji,dorty i zákusky nemaj chybu,malému jsme nechali dělat dort ke 3 narozeninám,byl úžasný.Je to skvělá cukrárna.”
“Výborné zákusky příjemná obsluha která vám uvaří i dobrou kávu”
“Objednali jsem dort pro maminku, dle jejích slov byl nejlepší, co kdy dostala, takže za mě 5* a obrovské poděkování za skvělou práci!”
“Pokud sháníte velikonoční kuřátka (indiánky), pak v Českých Budějovicích jedině tady. Děkujeme!”
“Kvalita, mají velmi dobrou kávu a zákusky. Výborně položené místo na náměstí.”
“Objednávali jsme u paní svatební dort a dezerty ve skleničce - vše sklidilo velký úspěch. Ještě jednou moc děkujeme ❤️”
“Doporučuji všem, vynikající cukroví a ochotná a příjemná majitelka”
“Velmi ochotné a milé prodavačky, ráda tu objednávám ve velkém na své akce v hospodě. Moji hosté vždy chválí výborné pečivo, koláčky a zákusky a já si nemůžu vynachválit vynikající spolupráci s touto prodejnou. Vždy vše spolehlivě dodáno! A dort Fantazie je prostě fantazie!”