Přehled katalogu
- 57 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 57 výsledků
Procházejte svatební cukrárna v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 57 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 11,481 recenzí a hodnocení.
“Naprosto dokonalé, u koordinace nic nechybělo a na všem jsme se dokázali domluvit. Pomohla nám vybrat překrásné místo a perfektně připravit všechno na náš svatební den. Výzdoba a kytky byli naprosto překrásné. Dokonale vystihla náš styl, který jsme si s manželkou přáli Nezapomenutelný zážitek do kterého navíc vložila kus svého srdce a svůj jedinečný styl”
“Paní Sabo můžu jen doporučit. Narozeninový dort pro dceru byl nejen nádherný ale hlavně i výborný. Komunikace super. Za mě rozhodně doporučuji a moc děkuji za úžasný dort k prvním narozeninám.”
“Sháněli jsme zákusky na červnovou svatbu, podle recenzí jsme nakonec vybrali Pečeno HT a od té doby jsme stálými zákazníky. Všichni si zákusky hrozně moc pochvalovali a zjišťovali, kdo takové vynikající dobroty vyrábí. Jednak je vše krásně nazdobené, ale hlavně chuťově naprosto výborné a z kvalitních surovin. Rozhodně doporučujeme!”
“Nejlepší místo na kávu a zákusek ve Strakonicích. Výborná káva z místní pražírny a skvělé zákusky! Navíc velmi milá obsluha. Za nás 15 bodů z 10.”
“10/2025: Tak tahle kavárna byla zatím z nejlepších, co jsem v ČR navštívila. Zmrzlina luxusní, dezerty výborné, obsluha moc příjemná, když jsem netušila, co vyzkoušet, slečna pohotově nabídla novinky. Odcházeli jsme moc spokojení. Až budeme mít opět cestu přes Tábor, rádi zavítáme znovu. ☺️”
“Vždy velká spokojenost, mohu jedině doporučit!!!”
“Příjemné posezení, skvělá obsluha,výběr zákusků a různých pochutin nejen ke kávě”
“Výborné kafíčko, exkluzivní zákusky, velmi krásné a příjemné posezení, milá majitelka, cukrářka je už jen třešnička na dortu ☺️”
“Pěkné posezení, děkuji za dobrou kávu a příjemný relax”
“Výborná pekárna. Doporučuji zelňáky, šumavské housky a koláčky na váhu.”
“Zde je třeba poklony s tím, že nikdo jiný nedělá tak dobré jednohubky, chlebíčky, obložené mísy a vůbec cokoliv v tomto segmentu tak dokonale, jako zlatá rybka. Doporučuji jejich řízky a jarní chlebíčky, je to epesní a už nikdy nebudete chtít jinak. Plusem budiž zaměstnanci, kteří jsou vždy příjemní a dobře naladeni i přesto, jak náročnou práci odvádí. Cením a rád se vracím.”
“Buchty ze zastávky? Holky patří již do rodiny jako vrchní cukrářky. Cokoli potřebuji, splní. Narozeninové dorty, svatební dort, zákusky na oslavu jmenin, nebo prostě jen káva u nich v cukrárně, vždy je to dokonalé. Děvčata jsou vstřícné a velmi přátelské. Jsem za ně ráda, že je sídlí tak blízko.”
“Nádherná útulná kavárna, ticha ambientní hudba, moc ochotná obsluha, výborná káva, teplo akorát, cítila jsem se moc dobře. Není problém s pejsky, měla jsem s sebou dva velké a byli přivítáni a otevřenou náručí :)”
“Jedna z nejlepších restaurací, které jsem navštívil. Profesionální obsluha, rychlé podávání jídel a chuťově skvělé. Rád se sem znovu vrátím.”
“Dokonalé makronky dostupné kdykoliv! Musím uznat skvělý nápad – automat s luxusními makronkami na perfektním místě. Chuť je výjimečná, každá příchuť je precizně vyvážená. Konečně nemusím přizpůsobovat chuť otvírací době. Tohle je sladká svoboda! Díky !!!”
“Skvěle dorty a vynikající zákusky, doporučuji !”
“Mega chutné a skvělé dorty a dorty. Nejen, že skvěle vypadají, ale také fantasticky chutnají. Mohu jen doporučit!!”
“Dlouho jsme zvažovali, zda potřebujeme na svatbu koordinátorku. Ženich byl k tomuto nápadu nejdříve skeptický, ale po svatbě uznal, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme v rámci svatby udělali. Verča nám byla k dispozici po celou dobu příprav, průběžně jsme vše konzultovali a myslela i na ty nejmenší detaily. Komunikace s ní je moc milá a příjemná. Nic nenutí a vždy nabídne několik variant. Už tehdy jsme věděli, že jsme si vybrali dobře. Ovšem co nastalo v den příprav a v den svatby naprosto předčilo naše očekávání. Verča jela na 200%, po celý den příprav se nezastavila, byla s námi od rána až do pozdního večera a v den svatby se postarala o hladký průběh celého dne. Měla naprosto všechno pod kontrolou a pokud nastal nějaký problém ani jsme se o něm nedozvěděli protože byl hned vyřešen. Verča odvedla tolik práce, že to nelze popsat, ale víme jistě, že ona má obrovskou zásluhu na tom, že náš den proběhl naprosto skvěle. Jako poslední musíme zmínit, že když nám asi 10 dnů před svatbou vypadl fotograf, Verča během jednoho odpoledne sehnala jiného a zachránila nám tím svatební fotografie. Verča dělá svoji práci skvěle, dělá ji totiž srdcem a my jí ještě jednou moc děkujeme. L+M”
“Úžasné a hlavně vynikající dorty”
“Příjemná pekárna s možností občerstvení nejen výbornými bagetami.”
“Objednávám pro malou každý rok. Naprosto krásné a chutné dorty. :)”
“Vynikající zákusky. Tartaletka a věneček rozhodně stojí za to. Levandulový cheesecake nebyl špatný, akorát byl více smetanový než by bylo záhodno.”