Přehled katalogu
- 2,864 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 2864 výsledků
Procházejte restaurace ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,864 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 940,283 recenzí a hodnocení.
“Moc příjemné místo, výborná kuchyně, dostupné parkování, nemám co bych vytkl.”
“Restaurace je zajímavá, líbí se mi její zařízení a místo, ale obsluha je trochu bez energie a spící. Určitě sem zavítáme opět a dáme si další dobroty.”
“Moc doporučuji, hezké a čisté prostředí. Příjemný personál a hlavně skvělé jídlo. Určitě ještě přijedeme.”
“Naše oblíbená italská restaurace, kam se vyplatí zajet za skvělým jídlem, obzvlášť když si potrpíte na kvalitní italské speciality z opravdu italských čerstvých ingrediencí. Přivítá vás domácí atmosféra s profesionálním servisem. Radost vracet se … příjemná zastávka kdyz jedete na kole, na golf, ale také skvělé místo na vaše oslavy.”
“Restaurace je dobře situována v centru, má pěkný interiér. Ceny jsou již bohužel vyšší, dříve se i relativně vůči ostatním vyplatila více. Jídlo výtečné, akorát obsluha si mě nevšimla moc rychle a celkově byla i přes nezaplněnou restauraci trochu pomalejší.”
“Měli jsme skvělý sobotní oběd v restauraci H2O v Černošicích a musím říct, že jsme byli opravdu příjemně překvapeni. Vyzkoušeli jsme víkendové menu, které bylo výborně sestavené a chutě perfektně ladily. Je vidět výrazné zlepšení celé restaurace I když byla restaurace plná, nečekali jsme na obsluhu, ani na jídlo. Personál byl milý, rychlý a všechno šlapalo, jak má. Atmosféra byla příjemná a celkový dojem opravdu nad očekávání. Jen tak dál – rozhodně se rádi vrátíme!”
“Vietnamská restaurace, uvnitř příjemně. Jedlo chutné až na rýži, která byla studená.”
“Dneska poprvé a buďte si jistí, že ne naposledy. Velmi příjemné překvapení za jídlo 11/10. Byli jsme tam na obědě. Chuťovka opravdu jsme byli spokojeni. Já měla smažené krevety za předkrm a hlavní ramen seafood.”
“Byla jsem tu poprvé a rozhodně ne naposledy. Sushi bylo naprosto super – čerstvé, krásně naservírované a chuťově fakt pecka! Obsluha milá, rychlá a usměvavá, takže jsme se cítili příjemně a rádi se vrátíme.”
“Tradiční asijská kuchyně, pestrý výběr a čerstvé potraviny. Příjemné prostředí a obsluha. Ceny jsou velice přívětivé..Možnost posezení uvnitř nebo na zahrádce.”
“Ke konci května jsme byli 5 nocí s bystrckými seniory ubytování v kempu Mělník. Chatičky nic moc, ta naše by si určitě zasloužila rekonstrukci plus dovybavení nějakou poličkou, nebo třeba alespoň věšákem. Součástí ceny byla i polopenze v kempové restauraci. Snídaně a hlavně večeře předčily veškerá naše očekávání. Výběr ze tří jídel (jedno lepší než to druhé a třetí), všechno chutné, velké porce, příjemné prostředí, rychlá o příjemná obsluha. Tuto restauraci chci všem doporučit. A teď taková moje možná neuskutečnitelná prosba. Lepší vepřový guláš jsem ještě v životě nejedla. Pokud by to nebylo proti vašim zásadám, pošlete mi recept. Pokusila bych se ho udělat alespoň z poloviny tak dobrý jako byl ten váš. Děkuji. Pokud by ten recept vyšel, příští týden zavolám na kontakt restaurace.”
“Skvěle vypadající restaurace, jeli jsme cíleně na Tagliatele s hovězím a sušenými rajčaty, bylo to dobré, nebyl jsem z toho paf jako "Starejfotřík" na YouTube, ale dobré to bylo. Manželka si dala panenku s Roquefoirovou omáčkou a Ameriky, to bylo moc dobré ale na závěr přišla pecka, lívance s boruvkovym žahourem a šlehačkou, to byla pecka. Ceny slušné, byl jsem příjemně překvapen.”
“Byli jsme tu jen na obědě 6.9. a na zahrádce byla nějaká vetší skupina, tak jsme byli usazeni uvnitř, což vůbec nebyl problém. Prostředí je moc hezké - jak uvnitř, tak venku. Pán z obsluhy byl v pohodě, vtipný, takže oběd i zpříjemnil. Jídlo bylo moc dobré, porce nejsou nijak obrovské a ceny jsou na dnešní dobu už standardní. Celkově to bylo milé pozastavení.”
“Jídlo je vždy perfektní, obsluha příjemná s dobrou náladou a mnohdy skvělým smyslem pro humor. S rezervací není problém, restaurace je čistá a rozmanitý nápojový lístek přijde k duhu jak ke srazu tak při rodinné oslavě. Ať Mustang navštívíme kdykoliv, nikdy jsme nepřišli na jediný problém.”
“Velmi příjemná atmosféra včetně obsluhy. Jídlo naprosto vynikající a nedá se mu vůbec nic vytknout! Rezervace nebyla nutná ani v sobotu navečer. Mohu vřele doporučit☺️”
“Krásný podnik v samotném centru Berouna. Příjemná atmosféra, skvělá kuchyně. Byli jsme zde na snídani a byli jsme moc spokojeni. Skvělé chutě a kvalitní suroviny. Výborný chléb a káva.”
“Byli jsme na obědě, jídlo bylo velice dobré. Svíčková - maso krásně měkké, takové jsem dlouho neměla, omáčka taky dobrá. K pití točená malinovka :-) . Jídlo nám přinesli asi za 5 minut, velice rychle. Obsluha příjemná, a ani pejsek nebyl problém.”
“Restaurace Bílý Páv nám zajišťovala catering na naši svatbu a musíme říct, že vše zvládli na jedničku. Postarali se úplně o vše – od inventáře přes krásně připravené a opravdu vynikající jídlo až po skvělou obsluhu, která se o hosty starala celý den s úsměvem. Komunikace i organizace byly bezchybné a my jsme se mohli plně soustředit jen na samotný den. Skvěle si poradili i se speciálními požadavky na stravu – vegetariánské varianty i bezlepkové jídlo pro celiaky bylo výborné a hosté byli nadšení. Velké díky patří Pavlu Houdkovi a jeho ženě, kteří jsou nejen profesionálové, ale i úžasní lidé. Díky nim jsme si svatbu užili bez starostí. Rozhodně doporučujeme!”
“Tuto mexickou restauraci jsem navštívil už cca 10x od jejího otevření a našel jsem si v ní i svá oblíbená jídla. Např. jejich burito s trhaným vepřovým masem je chuťově naprosto jedinečné, dávám si ho pravidelně. Na stole ho mívám do cca 10 minut, což je naprosto přijatelné. Obsluha je milá a ochotná. Jako malé minus bych snad uvedl, že v některé dny je to zde dost plné, neboť za 5 měsíců působení si již tato restaurace získala poměrnou slušnou oblibu. Ale místo vždy najdu, takže žádný problém, a komorně střihlé restaurace nejsou tak jako tak můj šálek kávy. Za mě tedy absolutní spokojenost. Přidávám fotku mého dnešního burita s vepřovým trhaným masem. Josef Dichtl.”
“Vyzkoušeli jsme dnes rozvoz, vše proběhlo skvěle, rychlé dodání. Jídlo vynikající! Určitě nebylo objednáno naposledy.”
“Naprostá paráda kterou by člověk ani nečekal. Za velmi lidové ceny velmi chutné jídlo, obsluha milá a obětavá. Rád se zase zastavím.”
“Klasické golfové hřiště s třemi desítkami a krásným výhledem na Karlštejn z druhé jamky.”
“Velmi chutné jídlo. Majitel je příjemný a flexibilní ohledně kombinaci příloh. Dobrá příjemná klidná atmosféra. Oslava se 15 lidmi se díky tomu všemu podařila. Doporučuji.”
“Příjemné posezení,velký výběr piv,výborné jídlo a úžasná obsluha!!!Všem doporučuji”
“Velmi hezká a příjemná restaurace. Obsluha pozorná,ale nevtíravá. Možnost i pro skupiny. Je tam i vinny sklipek.”
“Již jsme tu po několikáté, prostředí úžasné. Klidná lokalita, skvělé snídaně, vkusné pokoje. Moc milý personál ochotný kdykoliv poradit, pomoct. Vřele doporučuji”
“Panenka, kterou jsem u Vás měla patři mezi ty nejlepší, co jsem měla. Moc dobře ošetřené pivo. Výborný kroketky s tatarkou. Nedávno jsem u Vás byla poprvé a jsem nadšená. I obsluha je super!”
“Nejlepší burger co jsem kdy v Kralupech měl , není to burgrárna ale ta kvalita těch burgeru je úpravni srovnatelná s těmi nejlepšími burgranami kde jsem kdy byl:) jídlo a personál 10/10! Dekuji přijdu zas:)”
“Jedna z lepších restaurací, vracím se rád, jídlo je skvělý.”
“Jedna z nejlepších asijských restaurací v Říčanech. Je dražší, ale stojí za to.”